Херсон це Україна• 27 июля в 00:09
Їжа в потязі від Клопотенко
Чи продається їжа в потягах які їдуть до Польщі?
MacOS-ница• 27 июля в 11:58
Ответ дляЇжак в панчохах
Суо з панцирів раків
Болотяні лапті вже наскаржилися
лаМпочка• 27 июля в 12:25
Ответ длядивчинка
Это он сам вам в поезде готовил в шароварах
Поняття не маю, хто їх готував. Я написала, що сирники, які замовляли в потягу УЗ, були смачні.
лаМпочка• 27 июля в 12:26
Ответ дляХерсон це Україна
То ж куди ви їхали що замовляли? Зберігають їжу провідники в холодильнику чи як?
В Ужгород. Вони в морозилці, розігрівають в мікроволновці
лаМпочка• 27 июля в 12:28
Ответ длядивчинка
А Ви воліли б, щоб Вам хтрсь у кокошнику готував?
Намазюкана нішою• 27 июля в 13:17
Ответ дляIren55
Как вы выжили?.. и почему не работал? Поломался?
Поломался, тронулся поезд вначале все думали сейчас включат, а потом проводница сказала сломался и сказала напишите в укрзалізниця, так как она не может добиться, чтоб его починили. То есть они продали заведомо билеты в люкс со значком кондиционер в то время как он уже был сломан.
Малявка ще та• 27 июля в 13:27
Ответ дляГрибной_Дождик
Ага, також про це подумала. Ну хто ж його продвигає???? Клопотегео все зараз захопить
Известно, кто. Скумбрия и очень давно.
Ну и гей-покровитель.
Аристократка-тунеядка• 27 июля в 14:48
Ответ дляIren55
Какой дикий бред)) шо у вас за методичка? Для 15-летних? Кидай во всех кокошником, добавляй слово совок и деньги за ботские комменты готовы?😄 самое ужасное, что вы верите в то, что кто-то верит вам/вы кого-то обидели, переубедили или вознесли клопа. Мое ж ты наивное
И это, вы адресатом ошиблись))
Знову про методички , мабуть ви обізнани допіру , хаха
Апель-синка• 27 июля в 16:40
Ответ дляСмайликівна
Жодного разу не бачила . Їздила разів 6. Максимум - це мівіна з гарячого, запропонованого провідником, плюс чай/кава і шоколадки
То вы в 3м вагоне не ехали, где буфет - там очередь на 2 вагона за ними стоит вечно )))
Смайликівна• 27 июля в 17:30
Ответ дляАпель-синка
Мені сподобалося, як провідник потягу міжнародного сполучення, який по ідеї мав володіти принаймі англійською, намагався на пальцях пояснити іноземцю( припускаю, що англієць), що з гарячих страв має тільки мівіну ( він це слово повторював як заклинання). Це був купейний вагон, в принципі ніколи не гукала вагон ресторан, бо завжди беру снеки з собою . Але ж припускаю, коли люди подорожують здалека і щойно з аеропорту на потяг - цілком логічно , що можливо голодні не одну годину і не мали часу і можливості подбати заздалегідь про їжу . А тут максимум це мівіна
Харчовий тріль• 27 июля в 21:46
Ответ дляНамазюкана нішою
Вагонов-ресторанов нет давно. В холодильнике у проводника это все храниться, дальше в микроволновке разогревается и проводник в купе заносит пассажиру
В Інтерсіті, який йде до Перемишля є буфет, в третьому вагоні, здається
Херсон це Україна
• 27 июля в 21:51
Ответ дляДодекаэдр
Ця їжа доволі смачна, я їла сирники і деруни просто вау, рекомендую. Шкода, що це не во всіх потягах
Супер)
Херсон це Україна
• 27 июля в 21:51
Ответ дляЯк ухурделю
Їхали з колегою, замовляли пасту болоньєзе чи щось таке. Гаряче, цілком їстівне. Порція достатня, з´їли, яблуком закусили і норм.
То ж класно, що є їжа там, мені задум подобається.
Ответ дляНамазюкана нішою
Жесть…
И как вы ехали? Около открывалось хоть?