Зараз на дієті• 27 июля в 01:38
Киев - у вас там митинги продолжаются?
Или уже все?
В новостях тихо. В социальных сетях вижу, что вроде продолжаются.
Витворунка• 27 июля в 04:51
Ответ дляДюагональ
У вас ціла купа друзів і знайомих там була, але питати ви прийшли сюди, а не у них. Логіка!
а откуда логика у шоколадо мертветчуковского бота?у нее заказ на темку ночную
Витворунка• 27 июля в 04:52
Ответ дляMs. Анонимная
На самом деле это все «толочь воду в ступе», ни на что не повлияет. Какая-то провокация и все. Ж@па в любом случае( нужно было включать дипломатию и всеми правдами и неправдами не допускать войну как максимум и как минимум закончить ее весной 22. А сейчас как говорится одно@ренственно. Да хоть разбомбят то НАБУ и перел развеют, или дадут ему ого-го полномочия, что это глобально изменит? Ничего
адольф путин чихал на вашу дипломатию.крыса жаждет крови
Витворунка• 27 июля в 04:55
Ответ дляЗараз на дієті
Я тоже была на Майдане. Возила туда гуманитарку, которую мы собирали с друзьями и коллегами, лекарства во время расстрелов, помогала там людям - разносила горячий чай, делала бутерброды.
Если бы тогда я понимала, чем это закончится 😞😭
Это самый тяжелый и болезненный урок в моей жизни.
у вас еще есть шанс поселиться в ростове по соседству с янеком и асадом.скоро шоколад там тоже облаштуется
Витворунка• 27 июля в 04:55
Ответ дляБабка_в_кедах
я теж колись ходила безкоштовно в 2004, разом нас багато нас не подолати. Хтось за гроші хтось ідейний. Але за тарифи на електроенергію, за ціни на продукти ніхто не виходить чомусь
потому что живем мы не хуже россиян с их сказочными ресурсами
Витворунка• 27 июля в 04:56
Ответ дляЗалізна пані
ролик с митинга видела.
Они Там не могут расшифровать и НАБУ некоторые. А уж САП почти вообще никто.
в том НАЕБУ куча феесбешных кротов.давно надо было там порядок навести
Витворунка• 27 июля в 04:57
Ответ дляMs. Анонимная
У кого активная гражданская позиция - те в окопе…все остальное это лирика
Витворунка• 27 июля в 04:58
Ответ дляБабка_в_кедах
Ну більшість коментарів була в такому стилі у нас. Тому хто там і чому стояв питання. Лачен молоді натрусив, у блогерів рекламу замовив, у всіх в один день вийшли стріз з однаковим текстом. Ціікаво хто спонсор, Петя може. Там ще за Єрмака кричали геть, може Петя хоче зайняти як не Зелі місце то хоч його
спонсор петька .его ж садят.ему смертельно важно до корыта ибо останется нищим.
Госпожа_тамагочи• 27 июля в 06:35
Ответ дляНаучительница
до меня все равно не доходит - у нас не было проблем за последние 11 лет, кроме этого сраного набу что все поперлись на митинги
большинство не знает что оно и такое....
А еще там закон прописан что можно входить в квартиры без ордера и постановления суда.
Ну это ж мелочи,правильно?
Кто такие набу вы не в курсе. Предлагаю пересмотреть еще раз ваш любимый сериал.и жить тихо и спокойно!
Ну это ж мелочи,правильно?
ТигрЛьвович• 27 июля в 06:46
Ну толку від тих мітингів, суспільство їх не особливо і підтримало. Особливо ті, хто пройшов це студентами в 2004.
Тушьмушьнюшь• 27 июля в 06:51
Ответ дляЗараз на дієті
Видела странные кадры с ней… тоже не до конца понимаю - она голосовала за закон и вышла против него. В чем суть?
Як завжди її кидають туди, де треба інформаційно через абсурд змінити кут уваги. От послали на мітинг Щ наїздом на Сирського, щоб почали говорити, яка вона дивна. Вологе, ніж про суть мітингів, а якби ще й побили, то хайп перекрив би все, але люди її просто послали.
Технологія стара як світ
Тушьмушьнюшь• 27 июля в 06:53
Ответ дляНаучительница
митинги в Киеве Одессе Днепре Харькове Львове Иф-Франковске, и о боги в Тернополе и Луцке, и Ровно
Навіть у Сумах дехто виходив, але там поліція розганяла на підходах.
Тушьмушьнюшь• 27 июля в 06:57
Ответ дляТак точно!
Да откуда ж я знаю. Как обычно, нормальные люди работают, занимаются семьями, им некогда интересоваться кто там по митингам бродит каждый раз
О 2 ночі що роблять нормальні люди? Отож, знаю тих, хто був. Це і директори компаній, і вчені.. дуже недурні та небідні. Про проплаченіст якраз крик почали дешеві боти, початково це були в соцмережах профілі з квіточками, котиками, старими неякісними фото з однокласників…
А от фото з мітингів у досить пристойних профайлів. Власне, традиційно пасіонарна меншість вона розумна, але її до 10%
Тушьмушьнюшь• 27 июля в 07:04
Ответ дляВитворунка
Ну, змініть методичку, Медведчук - соратник Зеленського, бо він був співвласником 1*1, коли той просував Зеленського до влади, цей факт визнала вже навіть влада. Вони то а-ля відібрали в нього. У частку згодом, але натомість просто відпустили медведчука до кума (Путіна) без особливих санкцій. Тобто якщо у мережі ботів медведчука новмі керівник- то скоріше хтось з табору Зе (Подоляк, який на опзж і працював колись; Федоров чи хтось ближчий до Єрмака).
Перестаньте згадувати Медведчука, бо він буквально через одне рукостискання повʼязує Зеленського з Путіним
Тушьмушьнюшь• 27 июля в 07:09
Ответ дляВитворунка
А в СБУ скільки їх виявляли (чи всіх виявили?) . Не плутайте привід і причину
У нас ще 2021 Буданов жив в одному приватному будинку з дуже сумнівним росіянином, журналістське розслідування тоді багато цікавого накопало і…? Влада вирішила, що все ок.
дамаБезСобачки• 27 июля в 07:36
Ответ дляЗараз на дієті
Нет, слишком выпала и даже суть проблемы до конца не понимаю. Вроде же подписали новый закон, где возвращаются все права.
А какие вообще митинги?
Фляшка на трьох• 27 июля в 08:06
Я була з сином в перший і другий день в Києві, створювала тут тему з цього приводу. На другий день кількість людей була вже дуже значною, тож вирішили поки не ходити до голосування нового закону у ВР.
Ніхто мені не платив звісно ж, як і іншим учасникам. Там молодь прогресивна була, студенти, інтелігенція жодного маргінала чи бомжа я не бачила. Всі тверезі, на позитивні і на одній хвилі. Тільки тут читаю образливі якісь закиди в бік нашої молоді. А по факту поспілкувавшись можу сказати, що ті ´діти´ в рази розумніші і чесніші за багатьох Порадниць, які нікуди не ходять далі смартфонів, не з ким особисто не спілкуються але ’мають мнєніє’. ))
Мітинг був щодня після 20-ї тож я як і більшість після роботи, якогось ´ядра´ чи центральної організації не спостерігалося, як і партійних прапорів, слава богу.
Обов´язково піду під ВР коли буде голосування президентського закону, орієнтовно 31 липня. Важливо дотиснути, це дуже принципове питання.
Плакулька• 27 июля в 08:24
Ответ длянеДоЖиру
Удалено администрацией...
Не набридло? Можна ж цей раз було щось нове придумати
Плакулька• 27 июля в 08:25
Ответ дляНаучительница
Той випадок, коли «якщо треба пояснювати, то не має сенсу пояснювати»
Просто болталка• 27 июля в 08:28
Ответ дляНаучительница
Считаете, что надо и дальше сидеть молча? А на другие митинги, против бусификации например, если бы вышли, то сказали бы , что это предатели и хотят сдать Украину и всех бы загребли.
Гомосноб• 27 июля в 08:29
Ответ дляЗараз на дієті
Есть подозрение, что в новостных каналах об этом молчат.
Какой глубокомысленный вывод. Раз в новостях ничего нет, значит каналы об этом молчат😂😂😂
Просто болталка• 27 июля в 08:29
Ответ дляВитворунка
Маня в ночную сегодня?)))
Плакулька• 27 июля в 08:34
Ответ дляВитворунка
Маня, як же ти дістало, пиши без аноніма, хоч не буде видно цієї маячні
Плакулька• 27 июля в 08:35
Ответ дляНаташа_32
Назреваете третий майдан и требуют полное свержение существующей в Украине власти!
А вам краще в ліс, по гриби
Вумна, аж страшно• 27 июля в 08:37
Ответ дляНаучительница
Удалено администрацией...
ГЛЮкоза• 27 июля в 08:50
Ответ дляВумна, аж страшно
Удалено администрацией...
Вам пропонували гроші за вихід?? Українці виходять, коли їх щось не влаштовує - і так буде завжди! Тут перегин від зе влади капітальний, тому він підписав не закон, а кінець своєї політичної карʼєри. І люди там стоять - ох не бідні, повірте. І розумні. І точно не за гроші.
Дюагональ• 27 июля в 08:51
Ответ дляПросто болталка
А вам не спадало на думку, що от проти русифікації більшість в Україні, а на мітинги чомусь не виходять, а проти закону про НАБУ вийшли, ще й по всій Україні. Ну звісно, самі організувалися, не проплачені. Коли люди мізки почнуть включати