Зараз на дієті• 27 июля 2025

Киев - у вас там митинги продолжаются?

Или уже все?

В новостях тихо. В социальных сетях вижу, что вроде продолжаются.
Ща как дам• 27 июля 2025
Ответ дляВитворунка
Опять шоколад в пролете
Бесплатно замутить майдан 3.0? Аххххах...
Ща как дам• 27 июля 2025
Ответ дляКому там слова не давали
Потому что был как то 1 митинг против русификации.
Помните чем закончился?
Удалено администрацией...
Пожмаковна• 27 июля 2025
Ответ дляНаучительница
Удалено администрацией...
Саме все накипіло і вийшли
Узагальнено.
Ви в якому мітингу приймали участь, у вас є питання до Влади, і що у Вас накипіло?
Ща как дам• 27 июля 2025
Ответ дляНаучительница
до меня все равно не доходит - у нас не было проблем за последние 11 лет, кроме этого сраного набу что все поперлись на митинги
большинство не знает что оно и такое....
💯💯💯
Научительница• 27 июля 2025
Ответ дляЩа как дам
Где сцена? Где звук? Выступление звёзд? Оппозиционных политиков? Какой-то ненастоящий майдан.
та подождите, в прошлый митинг гетьман тоже не сразу на коне подьехал... к концу
Пожмаковна• 27 июля 2025
Ответ дляВитворунка
Сколько энергии с матами на картонках.Лучше бы ее на волонтерство,на помощь раненым в госпитали реабилитации
Демократія починається з думок, волевиявлення, з мітингу, якщо не буде комунікації з владою, якщо влада не буде бачити опору, то і раненим і на реабілітацію не будуть виділятися кошти, а тільки красти- красти
Научительница• 27 июля 2025
Ответ дляПожмаковна
Саме все накипіло і вийшли
Узагальнено.
Сми - люди вышли на протесты за набу
Люди - мы вышли за свою идею, набу тут вообще не при чем
Пожмаковна• 27 июля 2025
Ответ дляНаучительница
Сми - люди вышли на протесты за набу
Для цього треба подивитися мітинги і пряму мову протестувальників, що саме вони бажають донести, і річ не в органах типу САП і Набу, все набагато ширше
Річ в протестах щодо авторитаризму.
Ща как дам• 27 июля 2025
Ответ дляНаучительница
Удалено администрацией...
Научительница• 27 июля 2025
Ответ дляПожмаковна
Річ в протестах щодо авторитаризму.
и что они хотели донести - если коротко?
Хомо_сапиенс• 27 июля 2025
Ми з коллегами були на другий день протестів.
Чому були? Тому що проти таких законів!

Всим любителям написувати «А чому не виходять проти бусифікаціі, закритих кордонів, війни» і тд
Відповідаю: Виходьте! Відривайте свою жо від дивану і виходьте! Замість того, щоб казати куди іншим виходити
Пожмаковна• 27 июля 2025
Ответ дляНаучительница
По вашому, узагальнено, про що ці написи?
Це тільки про закон? Чи щось більше?
Научительница• 27 июля 2025
Ответ дляХомо_сапиенс
Чому були? Тому що проти таких законів!

Как вы и ваши колеги сталкивались с набу и сап?
Почему именно этот закон вас так тронул, до глубины сердца?
Хомо_сапиенс• 27 июля 2025
Ответ дляНаучительница
Тому що влада не має контролювати органи, які мають виявляти корупцію поміж влади.
І кримінальних впроваджень було відкрито дуже багато. В тому числі і дуже відомих
Інша справа - суди! Вони теж корумповані. Тому і вироків немає. Але це не означає, що і НАБУ теж треба кишеньковим робити.
Ща как дам• 27 июля 2025
Ответ дляХомо_сапиенс
Чому були? Тому що проти таких законів!

Ой, че-то не выходят. Все что нужно понимать про майданы.
Пожмаковна• 27 июля 2025
Ответ дляНаучительница
Як думаєте, що мали на увазі ці мітингувальники? Закон про Набу?
Ця жінка військового тримає плакат чого і про що?
Научительница• 27 июля 2025
Ответ дляХомо_сапиенс
Все согласны с этой мыслью, я так думаю
НО, как может быть коррупция в антикоррупционной прокуратуре ( это сюр)
Кто главные корупционеры и где теряются миллиарды, не миллионы - всем и так известно
за 10 лет работы стригли простых баранов, козырных что то не видно
Дивне створіння• 27 июля 2025
Ответ дляНаучительница
Удалено администрацией...
Научительница• 27 июля 2025
Ответ дляПожмаковна
тут все понятно без вопросов
у знакомой год назад пропал муж, каждую неделю ходит на митинги как на работу уже, с сотнями таких же жен
Пожмаковна• 27 июля 2025
Ответ дляНаучительница
тут все понятно без вопросов
Ви проти мітингів таких? Ці жінки мають право, і намагаються донести думку. І як зробити, щоб влада почула? Тому ходять на мітинги, і тут річ не про Сап і Набу, це широкі мітинги з багатьма питаннями. А якщо у вас є теж запити до Влади, про які ви писали, 11 років терпите, то і у Вас є можливість взяти свою картонку і написати там свій запит, що Вас турбує, але не знецінювати вільний прояв людей, які і ходять на мітинги зі своїми питаннями.
Научительница• 27 июля 2025
Ответ дляПожмаковна
спасибо что пытаетесь обьяснить, но со стороны это выглядит - нас собрали, мы пошли. Почему? Да кто его знает, у каждого свое
Я ничего не обесцениваю, просто для себя пытаюсь понять мотивы
Хомо_сапиенс• 27 июля 2025
Ответ дляПффф 100%
Ну что вы... Какие могут быть в стране проблемы за последние 11 лет? )
А на самом деле - говорят, жены военных митингуют (но их протесты никто не освещает)...
Люди, кинутые на жилье месяцами в палатках сидят на протестах - всем пофиг... Вообще нигде никакой информации - всем плевать...
А тут какое-то набу... Что для народа просто бессмысленный набор букв...
Давайте зробимо такий причинно-наслідковий ланцюжок:
Войцеховський набирає земельних ділянок в Києві, цільове призначення тієї землі не відповідає тому, що будує там Войцеховський, технічна документація на будинки теж не відповідає тому , що зводиться. Люди, не перевіряючі документи, несуть туди гроші.
Влада на початку робить вигляд, що нічого не відбувається. Ви думаєте просто так вони не помічали незаконні будівництва?? Ось це і є корупція!! - з якою має боротись НАБУ.
Але такі як ви, будуть писати, що це лише незрозумілий набір літер і нести свої гроші іншим шахраям, а потім сидіти в палатці біля КМДА і розказувати про важку долю.

І , дійсно, навіщо нам НАБУ? - просто добудуйте наші будинки з бюджету.
Пожмаковна• 27 июля 2025
Ответ дляНаучительница
Так річ в тому, що знецінюювачі намагаються підвести під площину - #проплачені, #заНабунічогоне знають, а ці мітинги були широким проявом запиту різних людей і різних питань.

ви ж не проти надписів, що на світлинах?
І кожен має право їх виказати, тим паче в великий мітинг, який дійсно побачить Влада, Захід, інше пасіонарне суспільство, суспільство на дивані
Научительница• 27 июля 2025
Ответ дляПожмаковна

Две недели назад вас все устраивало и сегодня, раз вы не на митинге
Как так выходит?
Витворунка• 27 июля 2025
Ответ дляХомо_сапиенс

при порошенку таких афер недостроев тьма зато он в сингапуре и лондоне детям недвину скупил
Дивне створіння• 27 июля 2025
Ответ дляБабка_в_кедах
У людей на майдані були гарні наміри, та як завжди кому потрібно було цим скористалися.. Випустили Юльку за яку взагалі там ніхто не стояв… путя ввів свої війська доки в країні був хаос..
Ще тсн так класно тоді розігнали.. зробили потрібні вирізки сюжету де бʼють студентів щоб підбурити людей
Не тільки це - ще піраміда Маркарової з ОВГЗ: змив йде по системі МВФ-НБУ-МінФін-Облігации.
Ще й JPMorgan, через яку за безцінь скупляли наші борги, і добре якби покупцем не була ЙР.
Дивне створіння• 27 июля 2025
Ответ дляЧарівна патика
Странные наши советчицы.
51 комментарий, и ни одного прямого ответа, на простой вопрос.
Мне тоже интересно, продолжается митинг, или нет?
Мене більге цікавить - чи є під час мітингів повітряні тривоги?
Хомо_сапиенс• 27 июля 2025
Ответ дляВитворунка
Маня, Войцеховський був ДО Порошенка
А Укрбуд і Київміськбуд, які зараз також не будують, вже при Зеленському накрились
Пожмаковна• 27 июля 2025
Ответ дляНаучительница
Как так выходит?
Мене багато чого не влаштовує і не влаштовувало, я була на різних мітингах, і вважаю це право.
І на відміну, від Вас, я не критикую. І не бажаю, щоб люди стояли за мої запити. Щоб хтось інший , А не я, щоб в інший час, а не той що люди обрали.
Фима Собак• 27 июля 2025
Ответ дляВитворунка
адольф путин чихал на вашу дипломатию.крыса жаждет крови
Адольф зеленин да ждет власти и он чихал на вашу кровь!