Страхованная• Изменено 27 июля 2025

Дуже хреново на душі

Мені так паскудно, як зараз, не було ніколи😢 Ця грьобана війна, закриті кордони для чоловіка, постійні стреси і тривога. А тут ще й старша донька три дні назад добила повністю. Пообідали сімʼєю і вона каже - ти вже поїла і готова сприймати інформацію, я тобі скажу, що в неділю я переїзжаю до Максима з речами назавжди. Їм по 20 років, обоє навчаються в одному з найкращих вузів України і працюють, вона не за спеціальністю. Але, навчанням це назвати не можна, так, просто витягують, не користуються можливістю отримати знання. Вона залюблена дитина, для якої робили все найкраще, жили нею і для неї, роблю висновки, що тут перебільшили. Ви почитаєте і скажете, що я придираюсь, але є одне але. З тих пір, як вони почали зустрічатися, донька з домашньої лагідної дитини, перетворилася у холодну і закриту від всієї сімʼї, стала чужою в усіх сенсах. Колись, я випадково почула їхню розмову по фейстайму, як вона йому розказувала, що я кажу, що повинен бути «конфетно-букетний період», якась романтика, а не відразу секс і жити разом. На що він їй сказав, що потрібно мене відлучати від сіськи. За цей час посварилась з усіма подругами (реально з усіма, не має жодної, підозрюю, що з його плавної подачі). У ньому є щось, що відштовхує і мене турбує, але конкретно поганого не можу сказати, помічала не раз дрібну брехню з його боку, яку він ніс задля того, щоб показатись хорошим і крутим тобто прикрашав себе. Це була настільки брехлива брехня, що неможливо в це повірити, але дочка сліпа і глуха. Вона повністю зациклені на ньому і на його сімʼї. Я вже три доби майже не сплю, очі не просихають від сліз. Мене більше турбує не те, що вона вирішила жити з ним, а те, як вона це мені при піднесла, те, що через нього вона віддалилася і стала чужою, вибудувала кордони і їй родина не потрібна. Чесно, жити не хочеться, всередині пустота. Вже навіть є суїцидні думки…
автор Страхованная • 27 июля 2025
Ответ дляМайская киска
Він просто уміло нею маніпулює. Вона зрозуміє це пізніше.
1. Чи нема нв ній якогось майна? Як є , то такі кохані заставляють продати щоб купити авто.зробити ремонт.поїхати відпочити. І т.д. вона потрапила під вплив.
Майна слава Богу не має, ще не встигли оформити. Поки поставлю на паузу. Але вона йому розказала, що є і де, тому хлопчик надії має
ПрипоРошенная• 27 июля 2025
Ответ дляСтрахованная
Так от цього боюсь найбільше.
Вам бы к психиатру
Наташа_32• 27 июля 2025
Ответ дляКіна не буде
Так,що було,то було,думали,як краще,а вийшло,як вийшло.Зараз мамі від прочитаного буде геть не добре.А може все ще буде якось не так,а легше.Дай Бог
Від чого не добре?! Від того, що її доньку, вибачаюсь за прямоту, охмурив якийсь йобар й вирішив, що вона його власність і пофіг її родина?! Якби воно мало серйозні наміри жити з нею, то з батьками дівчини налагодило б толерантні стосунки і був як син. А так - чмо!
Вишиванка• 27 июля 2025
Ответ дляСтрахованная
Так от цього боюсь найбільше.
А дитина-це найгірше?)
Вишиванка• 27 июля 2025
Ответ дляНаташа_32
Батьки-це минуле.
Родина -це та, що ти сам створив.
Наташа_32• 27 июля 2025
Ответ дляСтрахованная
Вона напевне точно здуріла! Чи все через 5 хв. оргазму?! За задоволення все віддасть, а потім буде лікті кусати!
Наташа_32• 27 июля 2025
Ответ дляВишиванка
Батьки-це минуле.
Родина -це та, що ти сам створив.
Ну, якщо батьки стали особисто для Вас минулим, а не опорою в житті, то все. Говорити більше немає про що! Це Ваші думки, чи у когось цю дурню запозичили?
Майская киска• 27 июля 2025
Ответ дляСтрахованная
Який жах. Погано навчили. Моя в 16років знає що не можна про свої статки комусь щось говорити. Однозначно нічого не переписувати.
С ви спитали її навіщо вона йому те говорить? З якою метою? Я свою завжди вчила - кажи що в тебе нічого нема. Грошей нема..і вона так і робить. або взагалі мовчи. Мій чоловік дізнався що я маю квартиру лише після одруження.
..
автор Страхованная • 27 июля 2025
Ответ дляТеща дочки
Не розумію цих «домашніх залюблених». Навіщо ви калічете людей з дитинства? Потім вони відриваються таак. Протупили ви реально в тому, що навчання в людини не в приоритеті. Отримувала, мабуть, все легко. Тобто ніколи не розуміла, що знання та навички це основа самодостатності. Зараз реалізує себе через постіль.
Ви більше нічого не зробите. Відступіть та спостерігайте.
Помиляєтесь, навчання завжди було в пріоритеті. Школу закінчила з золотою медаллю, репетитори були, яких просила
Теща дочки• 27 июля 2025
Ответ дляСтрахованная
Це для вас було. А влна сама не знала, що їй треба. І життєвих знань в неї «домашньої» нема. Інакше б не базікала про «хто що має» стороннім людям, а займалася б своїми мізками. Для мене ці «золоті медалі» - то діагноз. Розбиті люди потім, без здравого орієнтиру.
Теща дочки• 27 июля 2025
Ответ дляСтрахованная
Школа з життям мало що має спільного.
Теща дочки• 27 июля 2025
Ответ дляНаташа_32
Там мабуть і оргазму нема. Просто бажання реалізуватись в відносинах, навіть якщо в аб‘юзі.
Магиня• 27 июля 2025
вы бы может книжки попробовали писать? Пусть и плохонькие, но хоть какой-то доход.
Наташа_32• 27 июля 2025
Ответ дляТеща дочки
Тоді для неї особисто це може стати кінцем! Мабуть це був перший досвід і такий....
Теща дочки• 27 июля 2025
Ответ дляВишиванка
Батьки-це минуле.
Родина -це та, що ти сам створив.
Родина це рід, це й батьки.
Сім´я - це те, що сам створюєш, насіння.
Кіна не буде• 27 июля 2025
Ответ дляСтрахованная
То хай має.Вони тепер пара,заробляють і будуть своє життя вдвох.А ви собі збирайте,навіть можете і купити,хай там буде,якщо нерухомість в спокійному регіоні.З днем народження привітайте,а так,то самі викручуються.Позичать,віддадуть,планують.Все,пішла то знає на що йде.
автор Страхованная • 27 июля 2025
Ответ дляМайская киска
..
В 16 і вона мала більше клепки. А тут як бісики вселилися. Я завжди вчила і казала, як би там не було, цю квартиру я їй подарую і вона повинна бути лише її. Спільне майно - це те, що ви самі заробите, а ця квартира - твій особистий простір. Але хлопчик гарно підстелив. Спочатку, щодня на таксі, квіти, подарунки. Потім таксі щезло, приїздив на метро забирав до себе, а тепер вже сама їздить до нього на метро. Він дуже хитрий, вміло маніпулює. От так прямо не має недоліків, на перший погляд хороший хлопчик, але є щось таке, що вказує на абюзера
автор Страхованная • 27 июля 2025
Ответ дляМагиня
Хоч і не знаю вас, але не бажаю бути на моєму місці
Теща дочки• 27 июля 2025
Ответ дляСтрахованная
Вам нічого не заважає передумати з квартирою. Це виключно ваша справа.
Які у вас ще є діти? Як з ними справи?
Магиня• 27 июля 2025
Ответ дляСтрахованная
ага, спасибо)
Жена аллигатора• 27 июля 2025
Ответ дляПрипоРошенная
И что? Пусть останется без детей, но лишь бы с самой сидела?
Да,не родит в 20 значит останется без детей?))🤦‍♀️🤣
автор Страхованная • 27 июля 2025
Ответ дляТеща дочки
Які у вас ще є діти? Як з ними справи?
Так, поставила на паузу. Є ще менший син. Відносини близькі, але і з донькою завжди були такими, доки не закохалася
lilul990• 27 июля 2025
Хай поживе, чого сваритися. У всіх свій шлях помилок
Ніколи не збрешу• 27 июля 2025
Ответ дляНаташа_32
Ну це не він дочці суїцидом погрожує на кожному кроці. Хто в цій історії маніпулятор - ще треба розбиратись
Ніколи не збрешу• 27 июля 2025
Ответ дляlilul990
А драму устроить, чтобы весь мир услышал? С веревкой и мылом демонстративно по дому ходить? Кричать ’я лишу тебя наследства и дворянского титула, неблагодарная!’? Серию тем на Советчице ’А он сказал, а она сказала’? Вы шо, какой спокойно?
автор Страхованная • 27 июля 2025
Ответ дляНіколи не збрешу
А де ви бачите, що я погрожую? Я написала, що маю такі думки від безвиході. Як будь яка мама, я хочу щастя дитині. І якби я бачила, що там все щиро, то з легкістю відпустила і побажала щастя. Але нажаль, там не дуже щиро і я не хочу, щоб вона завагітніла і лише потім відкрила очі.
Ніколи не збрешу• 27 июля 2025
Ответ дляСтрахованная
Я повторюсь, Поки шо саме Ви себе ведете більш неадекватно, ніж він. Бо мати суїцидальні думки, бо 20річна дочка хоче пожити окремо це не здорОво. Тим паче, що нагадаю, по легенді у вас є ще одна неповнолітня дитина. Як часто ви влаштовуєте ці драми?
Вишиванка• 27 июля 2025
Ответ дляНаташа_32
Ми приводимо дітей, щоб відпустити, а чи лишимось друзями, залежить від батьків.
Відверто кажучи, ваші дописи створюють враження хрестоматійного троля
Сито для думок• 27 июля 2025
Ответ дляСтрахованная
То, что Вы хотите или не хотите-не имеет значения. Это её жизнь. Вы ничего не сделаете сейчас.
Вам нужно сейчас держать хорошую мину при плохой игре.
Поддержите дочку, скажите, что Вы все понимаете, что поддержите её в любом её решении, хоть и не всегда согласны с этими решениями. Убедите её, что она всегда может вернуться, что Ваш дом всегда будет открыт для неё.
Ну и помогите перевезти вещи(заодно посмотрите где и в каких условиях будет жить), постарайтесь подружиться с ’зятем’, и познакомиться с его родителями.Старайтесь не показывать свою неприязнь. В жизнь дочери с парнем не лезть, но у Вас должна быть возможность быть рядом и наблюдать.
Помогайте, если будут просить.
То есть нужна дипломатия. Будьте мудрее. Очень важно сохранить нить отношений с дочкой,не прервать её. Укрепить сможете со временем.
К сожалению, как бы родителям не хотелось уберечь детей от ошибок в жизни, но дети проходят свой путь сами, и сами набивают шишки. Ваша задача просто находиться по возможности рядом, и в случае чего-протянуть руку и поддержать.
Садоводница• 27 июля 2025
Ответ дляСтрахованная
Я заметила что часто залюбленные девочки выбирают абьюзивных парней,вроде должно быть наоборот, девочка должна знать что такое правильное отношение к себе, как будто эти девочки ищут интересные эмоции которых недополучили в детстве