Страхованная• Изменено 27 июля 2025
Дуже хреново на душі
Мені так паскудно, як зараз, не було ніколи😢 Ця грьобана війна, закриті кордони для чоловіка, постійні стреси і тривога. А тут ще й старша донька три дні назад добила повністю. Пообідали сімʼєю і вона каже - ти вже поїла і готова сприймати інформацію, я тобі скажу, що в неділю я переїзжаю до Максима з речами назавжди. Їм по 20 років, обоє навчаються в одному з найкращих вузів України і працюють, вона не за спеціальністю. Але, навчанням це назвати не можна, так, просто витягують, не користуються можливістю отримати знання. Вона залюблена дитина, для якої робили все найкраще, жили нею і для неї, роблю висновки, що тут перебільшили. Ви почитаєте і скажете, що я придираюсь, але є одне але. З тих пір, як вони почали зустрічатися, донька з домашньої лагідної дитини, перетворилася у холодну і закриту від всієї сімʼї, стала чужою в усіх сенсах. Колись, я випадково почула їхню розмову по фейстайму, як вона йому розказувала, що я кажу, що повинен бути «конфетно-букетний період», якась романтика, а не відразу секс і жити разом. На що він їй сказав, що потрібно мене відлучати від сіськи. За цей час посварилась з усіма подругами (реально з усіма, не має жодної, підозрюю, що з його плавної подачі). У ньому є щось, що відштовхує і мене турбує, але конкретно поганого не можу сказати, помічала не раз дрібну брехню з його боку, яку він ніс задля того, щоб показатись хорошим і крутим тобто прикрашав себе. Це була настільки брехлива брехня, що неможливо в це повірити, але дочка сліпа і глуха. Вона повністю зациклені на ньому і на його сімʼї. Я вже три доби майже не сплю, очі не просихають від сліз. Мене більше турбує не те, що вона вирішила жити з ним, а те, як вона це мені при піднесла, те, що через нього вона віддалилася і стала чужою, вибудувала кордони і їй родина не потрібна. Чесно, жити не хочеться, всередині пустота. Вже навіть є суїцидні думки…
Повелитель бітка• 27 июля 2025
Ответ дляТеща дочки
Це для вас було. А влна сама не знала, що їй треба. І життєвих знань в неї «домашньої» нема. Інакше б не базікала про «хто що має» стороннім людям, а займалася б своїми мізками. Для мене ці «золоті медалі» - то діагноз. Розбиті люди потім, без здравого орієнтиру.
А ви хто ?
Ніколи не збрешу• 27 июля 2025
Ответ дляСадоводница
Я заметила что часто залюбленные девочки выбирают абьюзивных парней,вроде должно быть наоборот, девочка должна знать что такое правильное отношение к себе, как будто эти девочки ищут интересные эмоции которых недополучили в детстве
Та где дочка автора залюблеый ребенок? Фраза ’ти вже поїла і готова сприймати інформацію’ ни о какой залюблености не говорит. Как и размышления автора о суициде, потому что дочь приняла самостоятельное решение. Эта девочка всю жизнь прожила с токсичным человеком
Вишиванка• 27 июля 2025
Ответ дляТеща дочки
Родина це рід, це й батьки.
Сім´я - це те, що сам створюєш, насіння.
З таким формулюванням я згодна
Та легко!• 27 июля 2025
Моя десь в цей же час пішла жити з хлопцем.
Я нічого, лиш підкидала час від часу м´ясо, борщ, котлетки). НР разом зустріли, у нас.
А через півроку чи рік вони розійшлися.
Головне не робіть помилку моїх свекрів Вони мене не сприйняли, я їм не подобалась...і мій чоловік охоче і більше часу проводив у мене в родині. Тому що вдома тільки й чув щось неприємне.
А через півроку чи рік вони розійшлися.
Страхованная
• 27 июля 2025
Ответ дляНіколи не збрешу
А хто така токсична людина, поясніть будь ласка?
Ніколи не збрешу• 27 июля 2025
Страхованная
• 27 июля 2025
Ответ дляНіколи не збрешу
фото
А без Ші, вже не обходитесь? Тоді мені зрозуміла ваша реакція на проблему. Все штучне, не має почуттів і не здатне співчувати😭
Ніколи не збрешу• 27 июля 2025
Ответ дляСтрахованная
О, вот это ещё один признак токсичности. Переходить на личности во время диалога, вместо конструктива. Классический токсик. Но меня таким не проймешь, я взрослая самостоятельная личность. Как не проймешь и сценками о суициде и ’тогда квартиру не дам, если не будет по моему’.
И вашей дочери того же желаю.
А Ви сходіть поснідайте, може тоді інформацію легше сприймете)))
И вашей дочери того же желаю.
Ms. Android• 27 июля 2025
Ответ дляСтрахованная
Так от цього боюсь найбільше.
не навчили ви, значить буде вчити життя. І набиватиме шишки.
але зразу оговоріть- що приймете в любому випадку,їй є куди повернутись. за контрацепцію нагадайте, (але навіть з дитиною приймете) не перекривайте їй шляхи відступу.
і готуйтесь - це все протягтися може років 2-3 .
Эт вернячОк• 27 июля 2025
Правильно боитесь,маама.Редфлэги уже полезли.Накручивает ее,чтобы лишить родителей и круга общения.Потом вангую:она забеременеет,он надоумит бросить учебу и уйти с работы,чтоб заниматься семьей,и тогда начнется цикл насилия .Обратитесь в фб группу Стоп:абьюзер,психопат или к психологу,который специализируется на абьюзе.Многие мальчики перенимают с детства эту абьюзивную.модель и чутьем выбирают девочку,которая склонна к этому
Ашотакоя• 27 июля 2025
Ответ дляЭт вернячОк
Класична схема, на жаль. У мене у родичів ось така якраз ситуація вже 1,5 роки. Теж дівчині 20 років. Вже народила місяць тому. Закінчила два курси універу, ’коханий’ останній рік розказує їй, що то не потрібно, І толку не буде, тільки витрачений час. Я більш ніж впевнена, що у вересні вона в універ не повернеться, бо дитина ж, хоч дві бабці готові нянчити. Маму, двох бабусь - заблокувала... Бабуся свого часу купила дівчинці квартиру, але жила там її мама - мамині речі вивезли поки та була на роботі і змінили замки... Посварилася з подружками, які були в її житті з першого класу, а найближчій подрузі, яку сама звала кумою, сказала, що передумала, бо її коханому не подобається хлопець, з яким та зустрічається, то обери: або він, або хрещеник. Багато різного ще... Зараз вона повністю порвала з всім і всіма, крім нього і його сім´ї. Агресивна. Крім квартири, яка офіційно їй належить, обидві бабусі робили на неї заповіти на свої квартири, бо єдина онучка у обох, а мама з татом трохи непутьові, мали проблеми з алкоголем. Квартири трикімнатні, хлопець про ті заповіти знав. Тільки молоді не в курсі, що вже вони відізвані, вона більше не спадкоємиця....Тому, якщо інтуїція автора б´є тривогу - щось там таки є. Наш теж дуже милий і ввічливий, говорить так, що заслухаєшся....
Ответ дляСадоводница
Ага. Ремня они ищут!
Страхованная
• 27 июля 2025
Ответ дляАшотакоя
Як при мою ситуацію. Також посварилася з подружкою, з якою дружила ще з садочка. Просто написала - ми більше не спілкуємось, бо не має про що. А насправді, йому не подобався хлопець, з яким зустрічалася подружка і він потихеньку накрутив дочку. З іншою посварилася, бо у неї хлопець підкаблучник і в усьому її слухає (також його слова).
Эт вернячОк• 27 июля 2025
Ответ дляСтрахованная
Автор,еще советую написать в чат джипити,начиная со слов Посоветуй,как профессиональный психолог в теме абьюза..и далее пишете свои проблемы,очень приличные ответы,если нет денег на психолога
Бегущаяпо• 27 июля 2025
Суїцидальні думки - дурниця, звісно, вам зараз треба ще й холодну голову зберігати і думати, як мінімізувати негатив від цієї ситуації. Добре, що на ній немає ніякої власності і поки вона в цих стосунках (без реєстрації, з реєстрацією - без різниці) нічого на неї не переписуйте. Ні в якому випадку. Чомусь в мене складається враження, що вона про це заговорить. Сепарація - природна, так має бути, дітей треба відпускати, я сама має такий досвід. Боронь боже, не істеріть і не плачте, спокійно запитайте, чи треба допомога, і скажіть, що приймете її в любій ситуації і в будь-який час. Більше вона навряд чи почує. Ну а далі дивіться
Ашотакоя• 27 июля 2025
Ответ дляСтрахованная
Співчуваю. У нашої у мами, по великому рахунку, не дуже є зараз до неї діло. Бо мама три роки була на фронті, ось тільки списали, бо мала 4 контузії, поранення... Їй самій потрібна допомога психолога.. Батько теж воює, його свого часу бусифікували. А бабусі нічого зробити не можуть, їх просто криють матами, ось заблокували... Коли одна прийшла в пологовий - він вигнав((( Подарунки від них не прийняли. Я також передавала, на нексті замовляла - повернули, але то таке.... Ще бабуся розповідала мені, що випадково зустрілися у центрі міста, то дівчинка подалася їй назустріч інтуїтивно, а він взяв її за руку, смикнув на себе як собачку і пройшли мимо мовчки.... Ще не бив її, але явно скоро буде, бо ображає, може ляснути по попі з розмаху, типу це ж знак уваги. Коротше, веде себе як гопнік якийсь... Коли виїжджали тихцем - вкрали документи на її квартиру, зараз дівчина віддала їх йому. Вангую, що він скаже цю її особисту квартиру продати і купити кращу спільну... Дома її чекають завжди, готові допомогти і з дитиною, і з навчанням, і з грошима, все пробачити... Я у цій історії двоюрідна сеста мами дівчини, по суті особливо ніхто....Будьте дуже обережні у фінансових питаннях з донькою...
Вишиванка• 27 июля 2025
Ответ дляНаташа_32
Это всё лирика. А правда жизни - девочка попала в лапы подлеца.
Ой, таке саме двадцятирічне дурненьке дитя.
То мама трохи демонізує хлопця бо не може дочку в за шкірки тримати
Гарантую неперелевки• 27 июля 2025
автор, дайте донці жити своє життя, мене так батьки до 26 років вдома тримали, нічого там хорошего!
Всех анонимов аноним• 27 июля 2025
Ответ дляМайская киска
Головне щоб без дитини
Почему «главное»?
Ей 20, а не 12. Даже если и родит - ничего ужасного в этом нет
Майская киска• 27 июля 2025
Ответ дляВсех анонимов аноним
Почему «главное»?
Ничего хорошего. Ей надо не детьми обседаться в 20 от стремных мужичков а учиться и добиться чнго-то. Мы жепонимаем, что этот кавалер умоет руки и помогать не будет. Ничего нет хорошего в том чтоб в 20лет растить ребенка одна и бабушке он тоже не нужен-
Всех анонимов аноним• 27 июля 2025
Ответ дляМайская киска
В таком возрасте девушка уже сама может решить , что ей надо, а не советчицам за нее решать вместе с ее мамой
Она дееспособная и совершеннолетняя
Майская киска• 27 июля 2025
Ответ дляВсех анонимов аноним
Она дееспособная и совершеннолетняя
Дада. Расскажите.большинство в 2х дуры дурами..облапошат и осианутся с голыми задницами
Апель-синка• 27 июля 2025
Ответ дляЖена аллигатора
Только вернется с детьми и мама помоги
Ну и что, пусть возвращается, я бы помогла своему ребенку в любой ситуации. И в такой, как автор, сказала бы ОК, желаю, чтобы у тебя всё было хорошо и ты была счастлива. Но если вдруг что не так - помни, у тебя всегда есть родительский дом, куда ты можешь вернуться при любых обстоятельствах, как только захочешь.
Жена аллигатора• 27 июля 2025
Ответ дляАпель-синка
Не у всех есть ресурсы помогать
Апель-синка• 28 июля 2025
Ответ дляСтрахованная
А де ви бачите, що я погрожую? Я написала, що маю такі думки від безвиході. Як будь яка мама, я хочу щастя дитині. І якби я бачила, що там все щиро, то з легкістю відпустила і побажала щастя. Але нажаль, там не дуже щиро і я не хочу, щоб вона завагітніла і лише потім відкрила очі.
Т.е. с внуком/внучкой вам дочь не нужна?
Тогда идите вешайтесь, чего уж, рано или поздно она забеременеет и родит, не факт что от того, кто вам понравится. И она не застрахована от развода. То зачем Вам так долго рыдать и мучаться?
Апель-синка• 29 июля 2025
Ответ дляЖена аллигатора
Не у всех есть ресурсы помогать
Ну у кого нет ресурсов для собственной дочери - штош, смогут сказать иди откуда пришла.