Deya3000• 27 июля 2025

Вступ до університету України з-за кордону без військових документів

Добрий день. Виїхали до Німеччині у 2022 році, коли сину було 15. Зараз йому 18, здав тут у Німеччині НМТ і розглядає вступ до українського університету на заочний (онлайн). З цього року наче є розпорядження, що приймають на навчання лише за наявності військових документів. Приписне в 17 років він НЕ брав, бо не їздив з того часу в Україну. Зараз пишуть, що начебто йде АВТОМАТИЧНА постановка на військовий облік. Питання: чи знає хтось чи дійсно на облік вже ставлять автоматично? Чи може хтось в такій же ситуації чи можна поступити БЕЗ військових документів? І що взагалі можна зробити в такому випадку? Дякую
Запароленое одеяло• 27 июля 2025
Ответ дляБарабан для дорослих
Читала, что её ещё не ввели. Вроде бы с 26 года
Те, кто будут в следующем году поступать, как раз на нее и попадут (
Но не знаю, может к заочникам это не относится
Ввели.
У наших студентов уже со 2 курса в расписании есть военная подготовка. 210 часов практических занятий.
Барабан для дорослих• 27 июля 2025
Ответ дляЗапароленое одеяло
Ввели.
А заочники как? Должны приезжать и проходить ее?
Запароленое одеяло• 27 июля 2025
p.s. ми даже на денна навчання беремо без копії приписного але потрібно протягом року її принести.
Запароленое одеяло• 27 июля 2025
Ответ дляБарабан для дорослих
Ні.
Заочне навчання - повністтю дистанційне.
Багиня• 27 июля 2025
Это очень странное решение, как по мне. Если есть возможность - легче на английском найти обучение в Европе, если с немецким не сложилось
КараПузовна• 27 июля 2025
Ответ дляЗапароленое одеяло
Ввели.
Це де, у «ваших» студентів? Вже є розклад?
ПП-шница• 27 июля 2025
Ответ дляБагиня
согласна. после трех лет в Германии поступать в Украину на заочку......
Ищу-брожу• 27 июля 2025
Ответ дляЗапароленое одеяло
Ні, за довіренностю віддадуть будь-якій особі.

📰 Випускникам: як отримати диплом випускникам та що робити з обхідним?

🔸 Визначаємо чи потрібен диплом вам саме зараз на руках. Потрібен? Оформлюєте обхідний!
• Оформлювати обхідний згідно зразка 2022 року відповідно до інструкції. З обов´язкових пунктів для всіх випускників лише:
• деканат та кафедра (куди ви маєте надати оригінали ваших атестаційних робіт з особистим підписом і отримуєте візу кафедри на обхідному про це).

🔸 Як довго можна не забирати диплом?
• Диплом та додаток можна забрати протягом року з дати видачі, не обов´язково робити це одразу! Зазвичай на наступний день через рік ДВО анулювалися та знищувались, АЛЕ наразі термін зберігання дипломів та додатків подовжено на час дії воєнного стану.
• Про те, як замовити дублікат дивіться в інструкції.

🔸 Де можна забрати документи про попередню освіту?
• Детально про те, як забрати документи про попереднє місце навчання (документи про попередню освіту на основі якої здійснювався вступ) дивіться у інструкції.

🔸 Ви за кордоном, але хочете щоб диплом і додаток забрала інша особа?
• Стороннім особам дипломи видаються виключно за наявності нотаріально завіреної довіреності українською мовою (або з нотаріально завіреним перекладом довіреності з іноземної на українську) та заповненого обхідного.

🔸 Ви за кордоном, але потрібна копія диплому та додатку?
• Копії може отримати ваша довірена особа за нотаріально завіреною довіреністю (та з заповненим обхідним) або з факультету/НН інституту вам можуть надіслати копії документів за електронною заявою з накладеним ЕЦП (КЕП).
• Як підписати заяву кваліфікованим електронним підписом (КЕП).
• Інструкція з отримання Дія.Підпис.
• Отримати КЕП в Приват24.

💬 Залишились питання або виникають інші проблеми – пишіть @DNVR_team_bot. Успіхів!

#ДНВР #навчально_виховна_робота обхідний лист
Это всё теория, не имеющая ничего общего с реальностью. Выпускникам универов в Киеве, Запорожье, Днепре было озвучено, диплом отдадут лично, при наличии обходного листа. Мать одного ездила специально в Украину, с доверенностью, ей отказали. Готова была мзду заплатить, но тоже сказали нет. Так и проучились ребята в украинских универах впустую. Дипломов нет ни физически, ни в Дие.
автор Deya3000 • 27 июля 2025
Ответ дляБагиня
С немецким вроде постепенно складывается, но чтобы поступать в немецкий ВУЗ надо ещё учиться 2 года в гимназии. Ну и при условии, что нормально сдаст выпускные экзамены (абитур). А тут НМТ сдал, можно уже начинать учиться, а в Германии может паралельно аусбилдунг или работать уже.
Запароленое одеяло• 27 июля 2025
Ответ дляКараПузовна
Я мала наувазі - навчальні та робочі плани.
Є вже чернетки розкладів усіх курсів. Десь 1-10.08 воно буде на сайті.
ПП-шница• 27 июля 2025
Ответ дляDeya3000
даже с украинским аттестатом поступают в Германию или Австрию
Ищу-брожу• 27 июля 2025
Ответ дляDeya3000
Вы тратите время впустую и читаете только удобные Вам комментарии. Впрочем, это Ваше решение.
КараПузовна• 27 июля 2025
Європі потрібні робочі спеціальності, все вірно. Аусбілдунг вірніше.
Запароленое одеяло• 27 июля 2025
Ответ дляИщу-брожу
Це не теорія, а практика.
Ваш пост... якась бабка сказала.
автор Deya3000 • 27 июля 2025
Ответ дляИщу-брожу
Вот это уже полный трындец....То есть, таких выпускников даже несколько....Тоже учились на заочной?
Ищу-брожу• 27 июля 2025
Ответ дляЗапароленое одеяло
Це не теорія, а практика.
Ваш пост... якась бабка сказала.
Ок. Несите больше информации из ТГ, в стране, где ’Конституция на паузе’.
Ищу-брожу• 27 июля 2025
Ответ дляDeya3000
Я больше ничего писать не буду. Проходите свой собственный опыт.
Запароленое одеяло• 27 июля 2025
Ответ дляИщу-брожу
Це офканал нашого департаменту навчально-виховної роботи
Барабан для дорослих• 27 июля 2025
Ответ дляDeya3000
Вы не сможете делать и аусбильдунг и нормально учиться в вузе. Разве что на отвали - это возможно
автор Deya3000 • 27 июля 2025
Ответ дляИщу-брожу
Я читаю ВСЕ комментарии, чтобы попробовать сложить реальную картину и благодарна ВСЕМ, кто участвует в данной теме и делится реальными ситуациями из жизни.
Поумничка• 27 июля 2025
Ответ дляИщу-брожу
А смысл учёбы в украинском университете? Диплом всё равно не отдадут без личного присутствия. Чем бездарно тратить время на никому не нужное образование, может, лучше получить хороший аусбилдунг?
На завод,arbeiten
Поумничка• 27 июля 2025
Ответ дляDeya3000
Не слушайте дурачков,которые не понимают вообще что такое образование в Шевченко.Они дальше Berufsschule не планируют.
автор Deya3000 • 27 июля 2025
Ответ дляПП-шница
Только после года обучение в украинском ВУЗе либо после спец.подготовки в один год в немецком штудиенколлег (но его рядом нет с нами, поэтому надо переезжать на год в другой город и там уже его посещать, что технически сейчас нам это невозможно). Поэтому и думали начать украинское обучение с хорошей программой на полностью понятном языке и не теряя 2 года.
Барабан для дорослих• 27 июля 2025
Ответ дляПоумничка
На вашем Шевченко клин клином не сошёлся. И если брать заочку, то это вообще не образование, в любом вузе
Поумничка• 27 июля 2025
Ответ дляБарабан для дорослих
На ваших заводах так же есть кому работать.
ПробілНеПрацює• 27 июля 2025
Автор, если цель признать это обучение в немецкой системе, то вряд ли… не внушает такое обучение без практики и физического перебывание в стране получить диплом.. моя подруга врач заканчивала интернату в Украине, сначала войны приехала в Германию в феврале, но диплом выдан в июне 2022 года его поставили под сомнение, и не признают так как не соответствует даты прибывания и получения диплома. У самой сын выпускник в этом году, приняли решение учиться в Гимназии на абитур еще 3 года и это не посильно что то еще из Украины тянуть, даже если б и взяли, даже немецкие ребята во время абитур спорт зал / футбол бросают так как не успевают..
А по поводу поставки на учет, а как вам в школе атестат из Украины дали? У нас всех поставили на учет, кто в Украине, кто нет все справки и со школы в Германи и про прописку в Украине требовали для постановки на учет школа в Киеве.
Наталка -русалка• 27 июля 2025
Чому не вивчив за 3 роки німецьку?
автор Deya3000 • 27 июля 2025
Ответ дляНаталка -русалка
Чому не вивчив за 3 роки німецьку?
Вивчив до B2. Зараз перейшов до 12 класу німецької фінансової гімназії (усього 13 класів). Але думає може вже йти на роботу (аусбілдунг), тоді паралельно отримувати вищу освіту в Україні було би добре. Чи пробувати одночасно вчитись у Німеччині та Україні, але чи потягне.... Тому дізнаюсь інформацію, хто що знає, чи взагалі можливо поступити без військового, або як його отримати і чи взагалі варто. Я завжди йду на Кідстафф, тут можна найти інформацію.
автор Deya3000 • 27 июля 2025
Ответ дляПробілНеПрацює
Спасибо, что Вы сказали про Ваше решение с сыном. Он заканчивал 11 класс в онлайн школе (Атмосферная). Они нам ничего не говорили, что передают данные в военкомат, просто выдали официальный диплом (в Дии подтягивается, НМТ по нему писали).
Екатерина27• 27 июля 2025
Ответ дляЗапароленое одеяло
Ввели.
Практические занятия летом на полигоне. В какое расписание входит лето?