Файна_зупка• 07 июля в 21:55
Українців пропускають в Німеччину чи ні?
Скажіть будь ласка, чи пропускають біженців з України в Німеччину, коли їхати через Польщу? Мені сказали, що ні. Я з дітьми були в Німеччині минулого року, тепер обстріли, плануємо знову їхати.
Идеальная оптимистка• 07 июля в 21:59
Якщо маєте дні по безвізу, то Польща повинна впустити або інші підстави, щоб в´їхати
Точная копия плова• 07 июля в 22:06
Поки війна,пропускають без проблем.
По закінченні на загальних умовах
МастерЮля• 07 июля в 22:10
Тю, ехала туда на несколько дней, просто пост стоит, съехали, документы проверили, и поехали дальше.
Позавчора донька їхала, все без змін пропускають спокійно.
Єдине, автор, якщо ви вже проживали в Німеччині, то в таборі вас не приймуть, вам потрібно їхати в те місто де ви мали прописку, йти в міграційну і запитувати чи готові вони вас прийняти. Якщо так, то йти в соціал чи ратхаус і просити щоб вас поселили десь, але не факт, що поселять і якщо не нададуть житло, то шукати житло самостійно.
А якщо міграційна відмовить, то просити письмову відмову і з того відмовою тоді їхати в розподільчий табір і по новій чекати розподілення. Якось так.
Ліньки гуглить• 07 июля в 22:24
Ответ дляol_kin
в скільки часу на кордоні з Польшею стояли?
Ответ дляЛіньки гуглить
Вона в Україну поверталася, два тижні була тут. На кордоні до Польщі три години, а вот назад в Україну позавчора з 3 годин ночі до 12 дня стояли, жесть просто. Причому наші прикордонники тормозять перевірки, поляків пройшли о 7 ранку, а український кордон о 12 дня тільки.
Весела бджілка• 07 июля в 23:07
Ответ дляКотя_люлю
а що ви скаржитесь?
мій пост не порушував правила
Нарушал. Флуд