Голодаю• 27 июля в 16:54
Бабуся
Забезпечую сама дітей. Працюю я ,чоловік в декреті . Бабуся подвщонила раз в місяць. Нагрузилп
Дізналася,що я купила дитині свинку морську,що я лишні кошти витратила. Блін ну вона ж їх не дає мені . Бабуся інша допомагає усім ,а ця лише ниє весь час і ойкає
От скажіть для чого взагалі дзвонити. Донечка лежала в лікарні була потрібна допомога фінансова,то її не було. Каже не дзвоню,бо не маю телефона. Блін є телефон,просто поповнити рахунок лінується
Голодаю
• 27 июля в 16:57
Ответ дляВишиванка
Бабуся ваша чи дітям вона бабуся, а вам мати?
Моя. Друга бабуся всю пенсію пересилає,хоча я кажу що не треба. А ця живе з моїми батьками,елементарно краде резинки,бумагу ,клей нічого не купує. І тільки довбе. Ой а як ти все витягнеш то сама
Вишиванка• 27 июля в 16:58
Ответ дляГолодаю
Тип такий ) навіщо ви чужій особі про своє життя розказуєте? Не беріть трубку і все
Голодаю
• 27 июля в 16:58
Ответ дляВишиванка
Я не розказувала. Тато розказав походу
Вишиванка• 27 июля в 16:59
Ответ дляГолодаю
Я не розказувала. Тато розказав походу
Навіщо батьки ваші з нею живуть? Посадили до автобусу і відправили німцям на соціал
Безлім на все• 27 июля в 17:03
Бабуля живёт со своими детьми, вашими родителями? Они все вместе не голодают?
Если не голодают, то это возрастное. Или не берите трубку или угукайте.
Голодаю
• 27 июля в 17:05
Ответ дляSo_so
Благодаря таким темам открываю себя с новой стороны. Я буду плохой тещей((
Чим поганою?
Голодаю
• 27 июля в 17:05
Ответ дляБезлім на все
Та не голодують вони. Батьки живуть а достатку і вона теж
Ответ дляГолодаю
Чим поганою?
У меня есть почти взрослая дочь. Я на минуту представила, что она бы это написала.
Ваша бабушка божий одуванчик. Писец, что я бы сказала своей дочери, а ведь это её жизнь, хочет и живет так, а не иначе.
Но моё сердце было бы разбито.
Забезпечую дітей (их больше чем один??), чоловік в декрете, одна бабушка пересылает им пенсию (what the fuck????), ребенок в больнице и нет денег и она купила свинку.. Свинку!!
Я ж её растила, пыталась что-то в голову вложить и на выходе свинка ((
Но моё сердце было бы разбито.
Голодаю
• 27 июля в 17:11
Ответ дляSo_so
Но моё сердце было бы разбито.
Ви здорова людина ?
У мене двоє дітей. Чоловік в деркеті з дитиною. Я заробляю в місяць від 65000 зараз
Гроші в мене є
І не лише на свинку
Гроші в мене є
І не лише на свинку
Голодаю
• 27 июля в 17:12
Ответ дляSo_so
Но моё сердце было бы разбито.
Так бабушка пересилає гроші і що?
Голодаю
• 27 июля в 17:12
Ответ дляSo_so
Но моё сердце было бы разбито.
Моя бабушка своїм внукам віддає все не те що мама батька
Голодаю
• 27 июля в 17:12
Ответ дляSo_so
Ничего. Всё хорошо.
А інша просто ойкає все життя і ніхера не дає
Голодаю
• 27 июля в 17:16
Ответ дляSo_so
Вот это растишь, а потом бац, здоровая тетка, замуж вышла, двух детей родила и подсчитывет какая бабушка (!!) ей что-то даёт, а какая нет. (((
Я не підщитую
Я вам кажу ,що ця бабушка подзвонила раз в місяць зробити предяви чого я їй не розказувала за малу в лікарні. А те шов она дзвонила то нічого
І рахую скільки я витрачаю,от тому я і кажу Вам хто скільки допомагає
Можу брикнути• 27 июля в 17:17
Ответ дляSo_so
Всё звучит очень странно. Честно скажу.
Нічого дивного, то так молода мама ще не сепарувалася, що її бабусі мають гроші висилати і що вона реагує , ображається на чийсь чужі поради.
Голодаю
• 27 июля в 17:17
Ответ дляSo_so
Бабушка краде резінки а племінниці,цукор,чай,крупи переступає і ховає в себе . Це нормально?
Можу брикнути• 27 июля в 17:18
Ответ дляГолодаю
Ви здорова людина ?
Гроші в мене є
І не лише на свинку
Гроші в мене є
І не лише на свинку
І при цьому Вам важлива думка бабусі? Чого вона на Вас має такий вплив?
Голодаю
• 27 июля в 17:18
Ответ дляМожу брикнути
Господи,до чого ви це. Я не молода мама. В мене друга дитина. І я заробляю достатньо. Але мамина мама звикла все життя допомагати . Її ніхто не просить про це. В той час як інша останнє забере собі
Голодаю
• 27 июля в 17:18
Ответ дляМожу брикнути
Не важлива. Мене взбісидо,що вона на рада раз в пятилітку і розказує як жити.
Можу брикнути• 27 июля в 17:19
Ответ дляГолодаю
Так бабушка пересилає гроші і що?
І Ви при цьому їх приймаєте, заробляють 65тис і утрмуєте ще свого чоловіка в декрет, тобто батьки допомагають утримувати батька Ваших діикй? Цікава схема
Можу брикнути• 27 июля в 17:20
Ответ дляГолодаю
Ну, а чому мама батька, має віддавати все внукам?
Можу брикнути• 27 июля в 17:21
Ответ дляSo_so
Це сільський менталітет західної частини України, як бабуся внукам не підкидує грошей, то вже погана. Людяність не в шані
Можу брикнути• 27 июля в 17:23
Ответ дляГолодаю
І Ви в пенсіонерки що життя віддала родині от так легко берете для онуків? Пожила б та пенсіонерка не для онуків, а для себе вже, до моря поїхила, в санаторій...