Голодаю• 27 июля 2025
Бабуся
Забезпечую сама дітей. Працюю я ,чоловік в декреті . Бабуся подвщонила раз в місяць. Нагрузилп
Дізналася,що я купила дитині свинку морську,що я лишні кошти витратила. Блін ну вона ж їх не дає мені . Бабуся інша допомагає усім ,а ця лише ниє весь час і ойкає
От скажіть для чого взагалі дзвонити. Донечка лежала в лікарні була потрібна допомога фінансова,то її не було. Каже не дзвоню,бо не маю телефона. Блін є телефон,просто поповнити рахунок лінується
Можу брикнути• 27 июля 2025
Ответ дляГолодаю
Бабушка краде резінки а племінниці,цукор,чай,крупи переступає і ховає в себе . Це нормально?
Чия хата чи квартира, де проживає така пакетна бабуся, за документами?
Не пью, не курю• 27 июля 2025
Ответ дляSo_so
Ваша старшая дочь сколько лет с ней прожила?
’Не в бровь, а в глаз’🤣
Вумна, аж страшно• 27 июля 2025
Ответ дляГолодаю
Моя. Друга бабуся всю пенсію пересилає,хоча я кажу що не треба. А ця живе з моїми батьками,елементарно краде резинки,бумагу ,клей нічого не купує. І тільки довбе. Ой а як ти все витягнеш то сама
А зачем вы согласились брать пенсию бабушки?
Сюрр какой-то
Только не нужно о том, что вы говорите не пересылать. Хотели бы, возвращали бы деньги обратно
Голодаю
• 27 июля 2025
Ответ дляНе пью, не курю
’Не в бровь, а в глаз’🤣
З нею прожила але вона їй нічого не дала
Можу брикнути• 27 июля 2025
Ответ дляГолодаю
Тобто ще й доньку вашу глянула за просто так? Ото Ви невдячна...
АБВГДейка• 29 июля 2025
Ответ дляГолодаю
Вибачте, пиз…ць. Може це ви повинні бабусі всю зп пересилати?
Голодаю
• 29 июля 2025
Ответ дляАБВГДейка
Да? За що? За те ,що я батькам подарунки привозила і солодощі. Коли жила з ними купувала хімію побутову і все інше. А вона перетчгувала все собі в шуафи?