Редиска Я• 27 июля 2025
А от розкажіть мені про старих людей
Тема нижче про відмову батьків переїжджати до іншої країни.
Чим вони керуються? Невже жити в окупації, під обстілами, легше ніж в спокійній іншій країні?
Я просто не розумію їх психологію
Редиска Я
• 27 июля 2025
Ответ дляРятівник Малібу
От будете старою - зрозумієте
Ви стара вже розкажіть
Неначасі• 27 июля 2025
Ответ дляРятівник Малібу
От будете старою - зрозумієте
Не обов´язково бути старою, щоб зрозуміти.
Стигла полуниця• 27 июля 2025
Так, якщо вони самі себе обслуговують, то легше жити в своєму житлі, в якому прожив багато років. Де все твоє. Де вийшов в магазин і розумієш продавчиню. Де є якісь друзі, знайомі, з якими є спільні інтереси.
Пані з калабані• 27 июля 2025
Хотят дожить в своих стенах в привычном быту, а не в прыймах и зависимости от кого-то.
Редиска Я
• 27 июля 2025
Ответ дляНеначасі
То ж в стар пості я прошу пояснити
Редиска Я
• 27 июля 2025
Ответ дляСтигла полуниця
Де вийшов в магазин, якщо магазин ще буде. Які інтереси в окупації?
Бензопирен• 27 июля 2025
Хотят жить в привычной им среде, где прошла их жизнь, где все знакомо.
Не хотят менять окружение. Менталитет другой, язык другой, чем старше человек, тем тяжелее.
Фоточки нема• 27 июля 2025
А розкажіть мені хтось, чого мами дітей не вивозять? Алкашки? Наркоманки? За матню тримаються? Чому???
Редиска Я
• 27 июля 2025
Ответ дляElinaH
Потому что старикам сложно привыкать ко всему новому, новому дому, людям, обычаям, языку и тд. Молодым и то это сложно, если есть, что терять.
І їх навіть не лякає страх смерті та (можливо) страх передсмертних страждань? Це ж не мирний час
ХуАнита• 27 июля 2025
На днях спілкувалися з одним, то вік каже: які обстріли в окупації, там вже мир, війна тут, а не там. Може дійсно батьки в окупації живуть в мирі, то чого виїзжати
Неначасі• 27 июля 2025
Ответ дляРедиска Я
Яка різниця
Велика. Якщо вам 13, то шанси зрозуміти в майбутньому є, якщо більше, то сенсу пояснювати немає взагалі.
Пані з калабані• 27 июля 2025
Ответ дляРедиска Я
Не пугает. Моим по 70, сказали, что свое пожили. В убежище не ходят, живут обычной пенсионерской жизнью.
Редиска Я
• 27 июля 2025
Ответ дляФоточки нема
Це окрема тема. А коли дорослі діти пропонують батькам на все готове переїхати, а ті не хочуть.
Редиска Я
• 27 июля 2025
Ответ дляНеначасі
Та успокойся вже, пояснила
Рятівник Малібу• 27 июля 2025
Ответ дляНеначасі
Автор не розуміє
Чудовий каламбур• 27 июля 2025
Моим неудобно ни в Германии, ни в США. Не понимаю почему. Иногда говорят, что где родились, там и умрут. Хотя родились в Мариуполе, живут сейчас в Киеве и не думаю, что в Мариуполь смогут вернуться.
Не обижаюсь• 27 июля 2025
В чужій країні нема друзів, співрозмовників, сідаєш у транспорт-не можеш спитати про зупинку, ідеш у лікарню-треба брати або своїх родичів, або перекладача і говорити при чужій людині про всі свої інтимні проблеми. Увесь час, як баран. Нічого не розумієш. І як мала дитина, залежиш від своїх дітей у всіх дрібницях.
Це можна витримати місяць, два. А на третій та ще й з думками, що це назавжди, захочеш вже не проснутись, бо все остогидло.
Якось так.
Цирк на дроті• 27 июля 2025
Ответ дляРедиска Я
Доживите до их лет, потом поймёте.
Редиска Я
• 27 июля 2025
Ответ дляПані з калабані
Ну от і як жити дітям спокійно в іншій країні? Як не переживати за них?
Пані з калабані• 27 июля 2025
Ответ дляРедиска Я
Завести своих детей и заниматься ими, а не нянчить дееспособных взрослых людей.