Тень льва• Изменено 27 июля в 17:37

Як навчитись відповідати на хамство?(

Я вже реально не витримую цього всього, я незвикла сваритись, говорити на підвищених тонах з кимось, а й тимпаче хамити. Ситуація на роботі така, у нас нова співробітниця, поводить себе так наче на базарі з перших днів, до всіх задирається, все випитує, шукає на кого спихнути роботу. При керівнику різко стає інакшою, своєю протилежністю. Є випадки, які мене зачепили достатньо. Я не побачила в кабінеті папку, і перепитала в інших колег чи не бачили вони, її коментар 《та тобі до окуліста треба записатись, щось ти часто нічого не бачиш, сліпа чи що》. Я змовчала в той момент розумію що треба було їй відповісти, але я не знала що їй сказати, я в такі моменти дуже гублюсь і починаю ще більше в собі закриватись, чим більше я закрита тим більше мене зачіпають такі подібні речі. Ще ситуація спочатку просить допомогу, а потім коментує 《ти мене вчити будеш що мені робити, я вже 15 років в цій галузі працюю》. Така історія. Хочу навчитись огризатись, надоїло бути терпилою, чим більше терпила тим більше зачіпають і це факт.
пАлАвинкА• 27 июля в 17:37
Посилати нах, не спілкуватись
Хвігура мічти• 27 июля в 17:38
точно так же коментировать все ее действия вслух
Сегодня сержусь• 27 июля в 17:38
Так огрызаются такие бабки базарные. Пошлите ее пару раз и игнорьте максимально, если это возможно по работе
автор Тень льва • 27 июля в 17:38
Ответ дляпАлАвинкА
Посилати нах, не спілкуватись
Ну що так прямо їй і сказати іди ти нах? Чи є якийсь вираз поскромніше. Більше всіх вона мене зачіпає, бо я тиха така, мене вже від самої себе нудить
В шоколаде• 27 июля в 17:39
Не спілкуйтесь з нею . Взагалі . Ігноруйте . А якщо вона задирається - так і скажіть - красавіца, я твоїх коментарів не питала , тримай свою думку при собі .
пАлАвинкА• 27 июля в 17:39
Сказати дотримуйся нормальної лексики на роботі, ти не на базарі
Або перепитай в якій бурсі вона навчалась? Це там такі хамовиті всі ?
автор Тень льва • 27 июля в 17:39
Ответ дляВ шоколаде
Вона на 20 років старша від мене
Мавка• 27 июля в 17:40
Ви не навчитеся відповідати у тому ж дусі, бо ви інакша. А коли зберетеся з силами і таки відправите її, то не факт, що щось зміниться Навчіться реагувати так, щоб вас це не зачіпало
Уравнобешенная• 27 июля в 17:40
Маша, ти що бикуєш постійно! Ти не вдома! Слідкуй за ротом!

І так постійно!
Цветов Мне срочно• 27 июля в 17:40
Ответ дляТень льва
Да, так і сказати: Іра, йди у дупу
Elena_Kiev_Solomenskiy• 27 июля в 17:40
я бы сказала ’Вы сударыня не окуели ли?
а вообще вам нужно собр ать на нее компромат и довести до начальника, иначе она вас съест (эта работница).
Кукусикиииииии• 27 июля в 17:40
Не начинайте если не умеете.
Вы её ещё больше раззадорите и не сможете
остановить её словесный понос..
автор Тень льва • 27 июля в 17:41
Ответ дляМавка
Я замислююсь про психолога інколи, можливо мені треба походити. Бо переосмислюю своє життя, і це ненормально, я не вмію свої кордони захищати, терплю все, зручна для всіх
В шоколаде• 27 июля в 17:41
Ответ дляТень льва
Вона на 20 років старша від мене
Тоді скажи - бабусічка.
пАлАвинкА• 27 июля в 17:41
Ответ дляТень льва
Вона на 20 років старша від мене
От треба було давити на це, вона вам про зірок а ви скажіть та я ще молода на відміну від тебе

Все переводити на цю тему
Щоб вона не сказала ви кажуть та я ще молода, не знала радянщини як ви
ВЫВсеВрете• 27 июля в 17:42
«Таким тоном зі мною не раджу розмовляти»
автор Тень льва • 27 июля в 17:42
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
я бы сказала ’Вы сударыня не окуели ли?
В колективі її теж не люблять, я чую по розмовах, але всі мило спілкуються з нею
Цветов Мне срочно• 27 июля в 17:42
Ответ дляТень льва
Захист ваших кордонів- відмовити чітко і ясно їй у допомозі. А її пронос просто пропускати повз вуха
Elena_Kiev_Solomenskiy• 27 июля в 17:43
Ответ дляТень льва
получается, что она там по блату работает?
автор Тень льва • 27 июля в 17:43
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Ні не по блату, просто в штат потрібна була людина, і її взяли
Мавка• 27 июля в 17:43
Ответ дляТень льва
Справа навіть не втому, що ви вмієте чи не вмієте. Якби вас не чіпали, то нічого б захищати не довелося. Хамка вона, а ви шукаєте проблему в собі, я тиха, я не можу, як би м´якше її послати. Працювати над собою звичайно треба, але проблема вона, а не ви
автор Тень льва • 27 июля в 17:45
Ответ дляМавка
Просто вона більше всіх мене зачіпає, це відчувається як неповага якась, з іншими вона м´якша
Миллениалка• 27 июля в 17:46
Ответ дляТень льва
а оце - слушна думка. тільки психолог щоб хороший був.
Значит надо• 27 июля в 17:46
Автор, вам нужно понять, что такие люди глубоко несчастные внутри. Такое их поведение продиктовано комплексами, которые тянутся с детства. В детстве их гнобили, вот они и делают то же самое, это в двух словах.
Поэтому на хамство ’ты слепая, не увидела папку’ отвечайте ’Манечка, не комплексуй’ или ’Самоутвердились? Полегчало?’
Да миллион вариантов.
И ещё. Нежелание конфликтовать, такое как у вас, это тоже ненормально и тоже лежит в основе психологических проблем. Решайте их, тогда сразу будут находиться слова для постановки хамла на место
автор Тень льва • 27 июля в 17:47
Ответ дляМавка
Коли її не було керівник теж казала, що не дуже в захваті від її роботи та й поведінки, поносить її позаочі, а в очі посміхається. І ця жінка не по блату
Мавка• 27 июля в 17:48
Ответ дляТень льва
Бо інші кусаються
Значит надо• 27 июля в 17:48
Ответ дляТень льва
Идиотизм какой-то
Никто не не любит, но в глаза улыбаются. Сборище лицемеров
автор Тень льва • 27 июля в 17:48
Ответ дляЗначит надо
Да миллион вариантов.
Мені таки теж потрібен психолог, я сама не вивезу це все
автор Тень льва • 27 июля в 17:50
Ответ дляМавка
Бо інші кусаються
Кусаються, але вони це роблять без хамства. От вона до них і не заривається. Вони вміють красиво і ясно відповісти, і вона навіть і не заривається. А я страждаю через те що я така
автор Тень льва • 27 июля в 17:51
Ответ дляЗначит надо
Идиотизм какой-то
Я вже починаю сумніватись в своєму колективі, може і мене ніхто не любить, а в очі посміхаються( я чула якої думки про неї керівник, і що вона про неї казала, а наступного дня бачила як вони кавували вдвох