Дама_с_караваем• Изменено 27 июля в 17:43

Подивіться на поїзд, на який ледве купила квитки

Поїзд в Одесу, не флагманський, дешевий і старий.
З Києва квитків не було, зранку купити не вдалося, хоча стежила.
Придбала з кінцевої станції (не Київ), щоб підсісти в Києві. Навіть не вдалося купити квитки в одному купе, розкидані по вагону. Ледве вхопила одне нижнє не бічне собі. Діти вже зверху їдуть. І ось він той вагон.
Звісно, ще підсядуть в Черкасах... Але не вірю, що прям от так багато буде
Хропочка з гривкою• 27 июля в 19:55
Ответ дляAlcogolic
Так він стає в Борисполі.
А по додатку білети є БоричпільЧеркаси на нього а от Бориспіль -Одеса вже відсутні.

Це таке я зустрічала коли потяг Полтава-Черніці, то Полтава-Бориспіль білети є, але треба окремо купувати БоричпільЧеркаси Чернівці і передати в інший вагон.
Цибулька зла• 27 июля в 20:33
Ответ дляПродаю витрішки
Я в этом году из Харькова не купила, ехала через Киев, из Киева отличный поезд
А в прошлом году ехала из Одессы в Харьков, оде фотки простила этого трешака, так меня ещё троллем называли
Проводники сами говорят,что одесские поезда самые гавнячие
автор Дама_с_караваем • 27 июля в 20:41
Ответ дляЦибулька зла
Та ні, цеїй нормальний. Класичний, так би мовити Чистенько, провідники норм.
Крию матом страшно• 27 июля в 20:58
Ответ дляАкукарача
Люди підсядуть по ходу слідування. В Одесу всі потяги прибувають повні
Так той, не всі до Одеси їдіть, Одеса ще зрозуміло, популярний напрямок.
Аноним ФЕЯ• 27 июля в 21:14
Мені вже теж цікаво як там буде з наповненням вагону, я навіть підписуюсь на тему)
авторе, не полінуйтеся і відпишіться яка буде ситуація далі.
автор Дама_с_караваем • 27 июля в 21:19
Ответ дляАноним ФЕЯ
Після Гребінки народу поменшало
Аноним ФЕЯ• 27 июля в 21:21
Ответ дляДама_с_караваем
Після Гребінки народу поменшало
Ахрєнєть. На разі вимальовується явний штучний дефіцит
Щаслива Я• 27 июля в 21:41
Тед сьогодні маніторили квитки з самого ранку, але так і не вийшло взяти нижні у купе, кожен раз писало, що вже куплено
Статус Ква• 27 июля в 21:45
Автор, ну шо там Черкассы?
Много людей?
Невидимка Майя• 27 июля в 22:05
Ответ дляЩаслива Я
Брала сьогодні на Львів) поперлася о 6 ранку у каси(бо шанси вище), з собою планшет, 20 днів перший день продажу на мою дату. 8 година, у возкал не пускають...сирена. На планшеті показує на весь потяг всього 16 квитків, поки перейшла на сторінку вагонів, вже 10 шт, вибрала місця, на сторінку оплати так і не перекинуло. О 8:03 по одному почали в каси пускати, забрала останні 3 шт верхні біля туалету. Не знаю що мене смикнуло після 15 зайти оновити сайт...викинули 2 плацкартних і 3 купейних вагони. Тож взяла 2 нижні і 1 верх як хотіла, бо дитині і мамі на верхніх складно було б, а ці ранкові тепер завтра піду здавати. Чого вранці їх не було не зрозуміло, касир сказала групові викупи типу, але вони ж зʼявилися
Забрызжу ядом• 27 июля в 23:29
Ответ дляСтатус Ква
Автор, ну шо там Черкассы?
Много людей?
Автор мабуть поки що не відповість, там через півтори години звʼязок пропадає. Я їхала цим поїздом 10 днів тому. В Черкасах людей багато, бо там це лише один потяг до Одеси. І згодом в Смілі заповнили останні місця. Коли я їхала було так.
Статус Ква• 28 июля в 06:39
Ответ дляЗабрызжу ядом
Зрозуміло.
А сьогодні автору буде взагалі не до нас.
І ми ніколи не дізнаємось всієї правди
Статус Ква• 28 июля в 06:48
Ответ дляНевидимка Майя
От добре, що вам повезло і з´явились квитки.
А мені треба було на одеський потяг до Ходоріва(наступна зупинка за Львовом).
Дають 4 вагони - плацкартний, купейний, дитячий і жіночий. І фсё.
Добре, що нашій дитинці ще немає 14 років, то взяли дитячий вагон.
автор Дама_с_караваем • 28 июля в 07:18
Ответ дляСтатус Ква
Зрозуміло.
І ми ніколи не дізнаємось всієї правди
Тіко так, спокійно)))
В Черкасах і Смілі люди заходили, але і виходило багато. Тобто, як описали вище ситуацію з Борисполем і Чернівцями чи Полтавою. Що треба брати квиток з пересадкою на ключових станціях типу окремо Київ-Черкаси і Черкаси-Одеса. А краще з Гребінки.
Вільні місця в поїзді були, коли ми приїхали до Одеси. Але вже не така пустка, як коли тільки виїхали))
Статус Ква• 28 июля в 07:21
Ответ дляДама_с_караваем
Тіко так, спокійно)))
Ой, автор! Дякую за роз´яснення, аж легче якось стало
Щасливої дороги!
Забрала і не сказала• 28 июля в 08:54
Якщо на Одесу чи через неї квитки купити майже нереально. Бо комусь це вигідно. Скажу за потяг Харків - Одеса. Через застосунок квитки купити не змогла. Плацкарту нема взагалі, тільки купе і люкси.