Дама_с_караваем• Изменено 27 июля в 17:43
Подивіться на поїзд, на який ледве купила квитки
Поїзд в Одесу, не флагманський, дешевий і старий.
З Києва квитків не було, зранку купити не вдалося, хоча стежила.
Придбала з кінцевої станції (не Київ), щоб підсісти в Києві. Навіть не вдалося купити квитки в одному купе, розкидані по вагону. Ледве вхопила одне нижнє не бічне собі. Діти вже зверху їдуть. І ось він той вагон.
Звісно, ще підсядуть в Черкасах... Але не вірю, що прям от так багато буде
Крию матом страшно• 27 июля в 17:43
На сторінці укрзалізниці те ж саме писали люди, квитків нема, вагони пусті.
Дама_с_караваем
• 27 июля в 17:43
Ответ дляПффф 100%
В Одессу собирались?)
Ні, не в Одесу, через неї
КротоТо• 27 июля в 17:45
Автор, так вы тогда до Черкасс дождитесь и потом сделайте фото. Может там заполнится все.
Хропочка з гривкою• 27 июля в 17:45
Ответ дляДама_с_караваем
Ні, не в Одесу, через неї
Може група підсяде. Рано робити висновки
КротоТо• 27 июля в 17:46
Ответ дляКрию матом страшно
А какой же в этом смысл? Какие версии у людей?
Дадосвидания• 27 июля в 17:46
Ответ дляКузякин
Удалено администрацией...
Вас в тему приглашали советчицы, не собираетесь?
Коханозадовільна• 27 июля в 17:48
поездами пользуюсь очень редко, но те разы что была пустых вагонов не видела
Тарабарщина• 27 июля в 17:49
Ответ длямаминаБубочка
Слава Украине, забыли дописать.
Что с вагоном не так ?
Почти пустой
Забула що?• 27 июля в 17:49
Родичка їхала в Трускавець. Ледве взяла квитки з енної спроби. Вагони порожні
Статус Ква• 27 июля в 17:51
Ответ дляКротоТо
Присоединяюсь к просьбе!
Дама_с_караваем
• 27 июля в 17:51
Ответ дляХропочка з гривкою
Може. Зараз були на Київ-Дарниця. Не зайшло жодної людини.
Крошка Енот• 27 июля в 17:52
было бы логичнее писать в конце пути, что места так и остались пустыми. потому что могут на любом полустанке заполниться. а пока радуйтесь тишине и покою)
КротоТо• 27 июля в 17:53
Ответ дляДама_с_караваем
Отпишитесь потом, пожалуйста, в теме как дальше. Реально интересно, заполнится ли.
Продаю витрішки• 27 июля в 17:53
Я в этом году из Харькова не купила, ехала через Киев, из Киева отличный поезд
А в прошлом году ехала из Одессы в Харьков, оде фотки простила этого трешака, так меня ещё троллем называли
Дама_с_караваем
• 27 июля в 17:53
Ответ дляКрошка Енот
Радію)) Але хотілося б попросити помінятися, щоб діти не у когось над головою сиділи, а у мене
Крошка Енот• 27 июля в 17:53
Ответ дляДама_с_караваем
так лезте сама на верхнюю) а ребенка вниз
Дама_с_караваем
• 27 июля в 17:54
Ответ дляКрошка Енот
Так ми всі в різних кінцях вагону. І діти навряд захочуть мінятися, сидять там в телефонах.
Кундалина• 27 июля в 17:58
Странно! На первом фото, вагон пустой, но люди сидят очень некомфортно, похоже именно на своих боковых полках !
маминаБубочка• 27 июля в 17:59
Ответ дляТарабарщина
Почти пустой
Так зайдут на следующих станциях
Статус Ква• 27 июля в 18:00
Ответ длямаминаБубочка
Так зайдут на следующих станциях
Сидимо, чекаємо на новини з потягу.
маминаБубочка• 27 июля в 18:00
Ответ дляSantaMonika
Сьогодні на сьогодні теж не було квитків ?
С билетами реально тяжело, мы даже передумали ехать в Одессу.
Жертва интернета• 27 июля в 18:00
Автор, я так їхала з Одеси до Києва - потяг порожній. А в Вінниці зайшло стільки людей, що жодного місця не пустувало. Погане сполучення на короткі відстані, і ось результат.