Дама_с_караваем• Изменено 27 июля в 17:43

Подивіться на поїзд, на який ледве купила квитки

Поїзд в Одесу, не флагманський, дешевий і старий.
З Києва квитків не було, зранку купити не вдалося, хоча стежила.
Придбала з кінцевої станції (не Київ), щоб підсісти в Києві. Навіть не вдалося купити квитки в одному купе, розкидані по вагону. Ледве вхопила одне нижнє не бічне собі. Діти вже зверху їдуть. І ось він той вагон.
Звісно, ще підсядуть в Черкасах... Але не вірю, що прям от так багато буде
Летюча помилка• 27 июля в 18:01
Ответ дляКрошка Енот
так лезте сама на верхнюю) а ребенка вниз
Дивний допис. Автор хіба жалілась на верхні полиці.
Бачу_майбутнє• 27 июля в 18:02
спросите у проводника , он в курсе сколько еще людей и где зайдет
Летюча помилка• 27 июля в 18:03
Ответ дляБачу_майбутнє
А як він знає?
Идууу--уууу блин• 27 июля в 18:05
Ответ дляДама_с_караваем
Ні, не в Одесу, через неї
а куда поезд идет через Одессу (и откуда)?
Да Щас же• 27 июля в 18:09
Я уже который месяц пишу, что этот дефицит создают искусственно, а мне синих тёток ставили
Може ще третю?• 27 июля в 18:12
Ответ дляКузякин
Удалено администрацией...
Чого не відписужтесь в темі?
Статус Ква• 27 июля в 18:14
Ответ дляЛетюча помилка
А як він знає?
Знає. Він навіть прізвища пасажирів знає.
Я колись одна бігла до вагону, потяг 2 хв. стояв, то провідник назвав моє прізвище і навіть квиток не подивитися.
Статус Ква• 27 июля в 18:15
Ответ дляИдууу--уууу блин
Нікуди. Одеса кінцева. Може, там ще на чомусь поїдуть.
ПушАпница• 27 июля в 18:20
Ответ дляДа Щас же
Я вважаю, що не останню роль грають ’автобусозахватчики’. Сайт Укрзалізниці висить, і пропонують скористатися автобусами . Якась херня діється
Да Щас же• 27 июля в 18:21
Ответ дляПушАпница
Последнее предложение в принципе сьогодення описывает...
Леди_на_драндулете• 27 июля в 18:25
Ответ дляДадосвидания
Вас в тему приглашали советчицы, не собираетесь?
Вона тільки тут хоробра, а туди ніні.
Советчица Года• 27 июля в 18:28
Ответ дляКузякин
Удалено администрацией...
Леди_на_драндулете• 27 июля в 18:29
Ответ дляКузякин
Удалено администрацией...
Отчебучкина• 27 июля в 18:40
ну то радійте, чи без зрадоньки нудно їхати...
Акукарача• 27 июля в 18:41
Ответ дляКрию матом страшно
На сторінці укрзалізниці те ж саме писали люди, квитків нема, вагони пусті.
Люди підсядуть по ходу слідування. В Одесу всі потяги прибувають повні
автор Дама_с_караваем • 27 июля в 18:47
Ответ дляИдууу--уууу блин
Це ми їдемо через Одесу)))) А у поїзда кінцева звісно саме там
Инфотуфелька• 27 июля в 18:49
Ответ дляМайена
Нормальний потяг. В Черкасах фотку теж зробіть, мені здається, що людей побільшає
Черкаси, то ще таке. Шевченково і інші пересадочні вузли, там людей завжди море
Викачую яйцями• 27 июля в 18:49
Цыплят по осени считают.
Майор Медуза• 27 июля в 18:51
Ответ дляКротоТо
А какой же в этом смысл? Какие версии у людей?
Под военные держат, абсурд, обычным людям уже билет нереально купить
Идууу--уууу блин• 27 июля в 19:05
Ответ дляДама_с_караваем
ага, я уже поняла ))) а вначале аж зависла ))) раньше из Одессы можно было поездом еще на юг уехать, в Измаил. Но его давно уже нет
Ухахайкина• 27 июля в 19:09
Хотіла взяти один квиток з Києва до Одеси на початку цього місяця. Місць не було і не з´явилися. А тут порожні потяги їдуть. Капець.
Хропочка з гривкою• 27 июля в 19:10
Ответ дляДама_с_караваем
Може. Зараз були на Київ-Дарниця. Не зайшло жодної людини.
А як це потяг через Дарницю далі на черкаси, а Київ пас? На Дарниці потяг стоїть максимум 2 хвилини, якщо Дарниця транзит т, зазвичай на К.Пасі звантаження
Хропочка з гривкою• 27 июля в 19:12
Ответ дляЛетюча помилка
А як він знає?
Бо перед стартом в нього є загальні данні про місця
Хропочка з гривкою• 27 июля в 19:15
Ответ дляДа Щас же
Я кожних два тижні їжу потягом(потяг Херсон-Київ) порожніх вагонів не було ні в плацкаті, ні в купейному, буває 1-2 місця на вагон не більше
автор Дама_с_караваем • 27 июля в 19:34
Ответ дляИдууу--уууу блин
Ох, який він був зручний. Ми виходили в Аккаржі, коли там жили. Або в Кулевчі, коли їхали в Лебедівку. Потім десь читала, що в Кулевчі є якесь місцеве чудо - якась ікона мироточить чи щось таке.
автор Дама_с_караваем • 27 июля в 19:35
Ответ дляХропочка з гривкою
Житомир-Фастів-КиївПас-КиївДарниця і далі
Хропочка з гривкою• 27 июля в 19:48
Ответ дляДама_с_караваем
Якщо Дарниця, то він не йде через Черкаси, скоріше за все Кременчук, але щось я такого до Одеси не пам´ятаю через Дарницю...
Alcogolic• 27 июля в 19:50
Ответ дляХропочка з гривкою
148 поїзд їде через Дарницю, Гребінка, Черкаси. Маршрут можете подивитися.
Хропочка з гривкою• 27 июля в 19:51
Ответ дляAlcogolic
Прикольний маршрут, це додатковий літній, навіть з мого Борисполя можна в Одесу. Скажу сину
Alcogolic• 27 июля в 19:52
Ответ дляХропочка з гривкою
Так він стає в Борисполі.