Редиска Я• 27 июля 2025
А от розкажіть мені про старих людей
Тема нижче про відмову батьків переїжджати до іншої країни.
Чим вони керуються? Невже жити в окупації, під обстілами, легше ніж в спокійній іншій країні?
Я просто не розумію їх психологію
Шкварочка• 27 июля 2025
Ответ дляРедиска Я
І їх навіть не лякає страх смерті та (можливо) страх передсмертних страждань? Це ж не мирний час
Це все тільки в темах маньок описано.
Люди, що зіткнулися реально, свідчать інше.
Пригощаю кашею• 27 июля 2025
Ответ дляКоролева спама
Бо вони не розуміють що реально може бути. Тримаються за нажитий хлам, це все , що мають.
Коли був початок повномасштабного вторгнення бабуся заявила, що нікуди не поїде. Я сказала «добре. Ми сідаємо по машинам і їдемо, ти лишаєшся».
Вона офігіла, що її маніпуляція не пройшла.
Нам тоді пощастило - в наше місто не зайшли, були в 10км
А бабуся все ж виїхала з вами?
Блондинка в Шоколаде• 27 июля 2025
Ответ дляКредитная
Она сама рвется туда🤷♀️
Запитайте її, що вона буде робити,якщо раптом прилетить і скалічить чи інсульт. Хто буде її глядіти. І чи розуміє вона, як це ускладнить її і ваше життя, оскільки ви ні її кинути не можете, ні кинути свою дитину і їхати її глядіти.
Кредитная• 27 июля 2025
Ответ дляРедиска Я
Ну то понятно, а фактично там є той кому ви зможете її довірити раптом що?
Нет,поэтому по факту она никуда не едет,просто надутая сидит на месте.Но я ее понимаю.Еще после 2014 я ей предлагала переехать во Франковск или Черновцы,отказалась
Редиска Я
• 27 июля 2025
Ответ дляШкварочка
Це все тільки в темах маньок описано.
Це ви десь з Тернополя пишете, так?
Кредитная• 27 июля 2025
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Ок. Чи було б вам легше відпроситися, щоб поїхати глядіти вашу маму в Україну, якщо їй треба на операцію, наприклад? Якщо б у її будинок прилетіло ? І т.д.
Поясніть самі, що ви - джерело доходу, нема роботи - нема доходу. Поцікавтеся за безкоштовного перекладача. Інколи це жива людина (у штаті госпіталя, або запрошена людина), інколи синхронний перекладач по телефону. Коли розмова ведеться через гучномовець, перекладач фізично у іншому місці, і робить переклад. Я таке часто зустрічала у адміністративних установах. В крайньому випадку ви на гучномовці як перекладач.
Безвихідних ситуацій нема.
Як варіант - беріть по півдня відпустки на медичні візити для батьків, відпрошуватися не потрібно. У нас на роботі в принципі не існує поняття ’відпроситися’. Нікому не цікаво куди тобі треба, бери півдня відпустки (хочеш - цілий день) і їдь до лікаря. Це все можна вирішити.
Безвихідних ситуацій нема.
Только этих дней отпуска 10 в году,а иждивенцев -четверо)
Я выкручиваюсь и решаю все,но это вообще не про легко
Блондинка в Шоколаде• 27 июля 2025
Ответ дляКредитная
У якій ви країні? У нас 5 тижнів, співчуваю.
Редиска Я
• 27 июля 2025
Ответ дляКредитная
Отож, старі люди малі діти. Нам і так важко, ще б від них хоч якесь розуміння і співчуття було, минулого не повернути. Пригнічує їхня впертість і байдужість. Замість того, щоб сходити розвіятися, сидить в квартирі і 24/7 дивиться радянські фільми(((
Шкварочка• 27 июля 2025
Ответ дляРедиска Я
Це ви десь з Тернополя пишете, так?
Є родичі не з Тернополя.
Не шкодують, це якщо у 2х словах.
Кредитная• 27 июля 2025
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Обычный отпуск да дольше,а дней ухода 10.Обычный отпуск планируется сильно заранее и не везде вам его вдруг могут дать .Вот нас двое в отделе,моя старшая с понедельника две недели в отпуске ,а в среду у мамы послеоперационный разговор с ортопедом
Редиска Я
• 27 июля 2025
Ответ дляШкварочка
Є родичі не з Тернополя.
Не шкодують, це якщо у 2х словах.
Да? Нашим наприклад шкодувати на відкриту не можна, бо чревато. Теж всім кажуть, що стало краще, ага
Блондинка в Шоколаде• 27 июля 2025
Ответ дляКредитная
Ви в Україні?
Кредитная• 27 июля 2025
Ответ дляРедиска Я
Моя смотрит ютуб и хочет обсуждать политические бредни
woman Warrior• 27 июля 2025
Страпые прирастат ко всему привычному даже если оно изменилось, им страшно чтото менять-уклад жизни, привычная обстановка даже в мелочах.
По правде, это касается не только страиков.
Многие вполне молодые отоже боятся что то оменять, но у страрых уже нет ресурса, а молодые просто инфантилы.
Блондинка в Шоколаде• 27 июля 2025
Ответ дляКредитная
Нет
Дивно, що такі складнощі з відпустками.
Тоді або дізнавайтеся за перекладача безкоштовного, або на телефоні будьте синхронним перекладачем. Наче й на робочому місці, просто візьмете собі перерву на туалет. Переживуть 15 хвилин без вас.
Вбигудях• 27 июля 2025
Ответ дляРедиска Я
Нет, для них другая страна хуже
И более того, они могут заграницей впасть в депрессию и отравлять жизнь детям даже при хороших отношениях
Люблю кетчуп• 27 июля 2025
Ответ дляРедиска Я
А повинна робити, щоб вам було зручно і влаштовувало?
Вона не має право жити життя як вважає за потрібним?
Редиска Я
• 27 июля 2025
Ответ дляЛюблю кетчуп
Ну от, це егоїзм
Редиска Я
• 27 июля 2025
Ответ дляВбигудях
Нет, для них другая страна хуже
Це одночасно і пригнічує і дратує
Новопоштинская• 27 июля 2025
Ответ дляРедиска Я
Було б бажання
У ваших батьків його немає. Мати ваші бажання вони не зобов´язані.
Що не так?
Редиска Я
• 27 июля 2025
Ответ дляНовопоштинская
Що не так?
В тому то і питання, це егоїзм і лінощі
Шкварочка• 27 июля 2025
Ответ дляРедиска Я
Ну, враховуючи, що свекри тепер мають можливість навіть нам допомагати матеріально, пересилаючи гроші через мінял... Раніше було навпаки, я так скажу. А зараз однієї пенсії вистачає закривати потреби обох. Ну і таке - то в Анапу їздили, до цього на море років 10 не були, то операції зробили, які раніше не могли собі дозволити, а тепер це безкоштовно. Ну і багато інших подібних моментів, які яскравіші за слова.
Новопоштинская• 27 июля 2025
Ответ дляРедиска Я
В тому то і питання, це егоїзм і лінощі
Це ви так вирішили?
Чи ви про свій егоізм? Не приймати рішення іншої дорослої людини і вимагати вчитнити за вашим бажанням - це саме він.
Але прикритий фльором ’рятівництва’ і хорошості
Редиска Я
• 27 июля 2025
Ответ дляШкварочка
Та да, розказуй😄
Редиска Я
• 27 июля 2025
Ответ дляНовопоштинская
Це ви так вирішили?
Прикрити фльором🤦♀️? Тобто, у вас питання мови рівноцінне питанню життя?
Новопоштинская• 27 июля 2025
Ответ дляРедиска Я
В тому то і питання, це егоїзм і лінощі
Ви не хочете працювати над собою і розвиватись, інакше б розуміли, що люди різні . Причина - егоізм і лінощі, так?
Вбигудях• 27 июля 2025
Ответ дляРедиска Я
Це окрема тема. А коли дорослі діти пропонують батькам на все готове переїхати, а ті не хочуть.
Надо принять их выбор (
Новопоштинская• 27 июля 2025
Ответ дляРедиска Я
Змінити повністю життя і стати залежними - це питання мови???