Редиска Я• 27 июля 2025

А от розкажіть мені про старих людей

Тема нижче про відмову батьків переїжджати до іншої країни.
Чим вони керуються? Невже жити в окупації, під обстілами, легше ніж в спокійній іншій країні?
Я просто не розумію їх психологію
Луковая• 27 июля 2025
Ответ дляРедиска Я
Ви прирівнюєте ледарство до питання життя.
Вам сто раз ответили вы упорно не не хотите понимать. Для пенсионера в окупали ничего не поменяется , зачем им скитаться ?
Вельми шановна• 27 июля 2025
Ответ дляРедиска Я
Да вы понимаете,что в 70 уже склероз есть!.
TANYA 0 0 0 0• 27 июля 2025
Ответ дляРедиска Я
Це окрема тема. А коли дорослі діти пропонують батькам на все готове переїхати, а ті не хочуть.
Характер такий, наприклад моя свекруха приїжджає до нас дуже рідко і через 30 хв, то не так сказали, то не таким тоном, то щось повинні були зробити, а потім ще як глянули..... Не хочуть, просто , залежити від дітей, бути обузою, бояться змін
автор Редиска Я • 27 июля 2025
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Так мова про те, що люди мають жити окремо, але поруч! Звичайно, що жити разом то дурдом.
Якщо мова про українців, то батьки могли отримати соціальне житло так само як і діти. Жити неподалік, але кожен у своєму житлі. У випадку, якщо людині треба догляд її рідним все ж простіше організувати його , якщо всі поруч.
Я часто тут читаю : ’ поїхали по закордонам, покидали батьків, і тепер старих нема кому доглядати’. Я ніколи не засуджую таких дітей, бо розумію, що батьки могли так само їхати, але не захотіли. І вимагати від дітей, щоб вони кинули власних дітей чи тягнули їх назад у війну, щоб глядіти батьків, це безвідповідально по відношенню до малих дітей.
Про це і мова. Але тітки вище того не розуміють
Кукусикиииииии• 27 июля 2025
Ответ дляРедиска Я
І як? Легше було їм залишитися? Чи все ж таки інтегрувалися?
Какая интеграция? Вы о чем? Маме 62, инвалид, интеграция ей не светит к сожалению никогда. Второй 77, куда ей и зачем интегрироваться? Для походов в магазин у нее есть я и для всего остального тоже. Они просто живут свою жизнь со своими детьми. Тяжело было им уезжать. Мы у обеих единственные дети. Квартиры постоят и подождут.
автор Редиска Я • 27 июля 2025
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
Бояться змін, це точно
Пацелуйнитуда• 27 июля 2025
Кажется уже всем, кроме автора, понятно почему ее родители не хотят к ней переезжать . Ладно, разжую для особо непонятливых: если она с родителями общается так же, как тут, то они просто предпочтут прилет в дом ее каждодневным упрекам.
автор Редиска Я • 27 июля 2025
Ответ дляКукусикиииииии
Але ж живуть і не вертаются
Блондинка в Шоколаде• 27 июля 2025
Ответ дляПацелуйнитуда
Що заважає батькам жити без прильотів, у спокої, у окремому житлі у безпечній країні, поруч з дітьми? Так, все буде незвичне, мова інша, друзів нема. Це дуже важко.
Але з іншого боку - є гарантія того, що діти поруч і підтримають у разі потреби. Безпека. Цього мало?
З подругами у віці 70+ мало хто спілкується. Хіба як телефоном чи пару раз на рік зустрітися. Так було геть у всіх людей 70+ кого я знаю. То що заважає спілкуватися і далі по телефону, тим більше є відеозв´язок?...
автор Редиска Я • 27 июля 2025
Ответ дляПацелуйнитуда
Ви адекватна?
Блондинка в Шоколаде• 27 июля 2025
Ответ дляРедиска Я
Ви адекватна?
Не зважайте. Тут безліч агресивних людей, яким треба вилити своє зло на когось. Може, то так психіка у людей працює, щоб не самознищитися? Я списую це на важке життя. До війни дівчата були все ж добріші тут.
Кредитная• 27 июля 2025
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Моя знайома у свої 75 вчить іноземну мову
Важко, дуже, але вчить і не скаржиться. Каже, що одинокі старі мають жити коло дітей (не плутати з ’жити разом з дітьми’, ні, кожен живе у власному житлі, але поруч).
Выучить 30 слов для магазина это не означает знать на уровне пойти поговорить с врачами без сопровождающих
автор Редиска Я • 27 июля 2025
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Це треш, прирівнювати мову вчити до смерті. В тіток кукушки поїхали, точно
автор Редиска Я • 27 июля 2025
Ответ дляКредитная
Вони кожного дня до лікаря ходять? Мова таки йде про магазини
Байрактарна• 27 июля 2025
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Вы комментарии автора почитайте )
Изо всех сил пытается шкандаль раздуть. Но советчицы как никогда миролюбивы. Возможно, тема такая, не до троллюшек
Тишком_нишком• 27 июля 2025
Страх перемен.
Блондинка в Шоколаде• 27 июля 2025
Ответ дляКредитная
Гугл перекладач чудово перекладе все, що потрібно.
Якщо ви не в курсі, то за кордоном у разі потреби можна замовити перекладача для візиту до лікаря, абсолютно безкоштовно. Тому це створює незручності, звичайно, але не є критично важливим.
автор Редиска Я • 27 июля 2025
Ответ дляБайрактарна
Вы комментарии автора почитайте )
Просто тьотки уже не молоді, не активні
Кредитная• 27 июля 2025
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Половина Порадниці живе в Україні без знання української) Зараз є Гугл перекладач, моя знайома ним користується, не скаржиться. У крайніх випадках діти все одно їдуть до лікаря з нею (операція, наприклад), і там вже допомагають з нюансами перекладу. Це все одно значно легше, ніж залишитися самій без підтримки навіть в рідній країні.
І так, її думка - старі люди егоїстичні і ускладнюють життя дітям, якщо не хочуть переїжджати до дітей.
А детям ой как сложно постоянно отпрашиваться с работы для этого
Не обижаюсь• 27 июля 2025
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Автор агресує в цій темі не менше, а то і більше. Порадниці ще дуже чемно їй відповідають.
автор Редиска Я • 27 июля 2025
Ответ дляНе обижаюсь
Молодці дівчатка, ввічливі
Байрактарна• 27 июля 2025
Ответ дляРедиска Я
Просто тьотки уже не молоді, не активні
Ну, я бы посоветовала эту фразу не так часто использовать. Знаете, как-то поизяшнее бы, тоньше. А то грубо, топорно как-то. На мертвечуковскую ботню с рябой торбой похоже
Блондинка в Шоколаде• 27 июля 2025
Ответ дляБайрактарна
Вы комментарии автора почитайте )
Почитала.
Якщо для вас оце миролюбиве, то у нас з вами різне тлумачення цього слова:

Блондинка в Шоколаде• 27 июля 2025
Ответ дляКредитная
Незрозуміло для чого відпрошуватися?
автор Редиска Я • 27 июля 2025
Ответ дляБайрактарна
Ой, перший день на порадниці, такая ранімая
Блондинка в Шоколаде• 27 июля 2025
Ответ дляНе обижаюсь
Це називається дуже чемно?... Люди, що з вами?
Кредитная• 27 июля 2025
Ответ дляРедиска Я
Да,в 70+ часто по врачам,вы не знали?
Пацелуйнитуда• 27 июля 2025
Ответ дляРедиска Я
Просто тьотки уже не молоді, не активні
Ясно. Вечерний тролль. Наверно думает что сейчас от ’тьоток’ местных дам разорвет от возмущения, и они наваяют еще 20 страниц, а она будет периодически дописывать про старческий маразм и ледачесть. Ну, удачи
Кредитная• 27 июля 2025
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Нет такой волшебной страны Закордон,везде свои правила
Тишком_нишком• 27 июля 2025
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Да, все это можно, но это не уменьшает неуверенности и чувства бессилия в таких ситуациях. Для кого-то это не критично, а кто-то предпочитает остаться под шахедами, но только не так.