Точу ляси• 28 июня 2025
Турція через турагентсво. Чи треба оформляти самостійно посадковий талон на літак?
Чи це в аеропорту оформлюють?
Гл. Амурная• 28 июня 2025
Зависит от турагента и авиакомпании, мне все делает турагент, она мне подбирает туры уже лет 10
Турагенція Tourdream• 28 июня 2025
Автор, це залежить від умов авіакомпанії. Якщо це чартерний рейс, то скоріш за все реєстрація буде безкоштовна у аэропорту.
Якщо заздалегідь потрібна реєстрація онлайн, бо у аеропорту вона буде платна, то агент Вас має попередити про це.
Точу ляси
• 28 июня 2025
Ответ дляТурагенція Tourdream
Дякую)