Підкажіть, чи використовував препарат Бактек?
Нам його призначила лікар, от хочеться зрозуміти чи варто купувати та приймати його? Можливо хтось щось чув про нього або використовував?
Орест-0415• 29 июля в 11:01
У нас дві донечки — 3 та 5 років, і постійні хвороби вже стали звичним фоном. Старша тільки заносить щось із садочка — і молодша одразу хворіє. Було відчуття, що ми не вилізаємо з застуд. Після курсу Бактеку ситуація суттєво покращилась: імунітет у дівчаток зміцнів, тепер навіть якщо хтось і заносить вірус — організм справляється набагато швидше. Хворіють рідше, легше й без ускладнень. Дуже раді, що спробували саме цей препарат — це справді дало результат.
Ціна звісно не дешева, особливо якщо 2 дітей, але це курс і коли ідеться про здоров´я дітей то ціна не головне.
Бактек став для нас справжнім порятунком. Мій п’ятирічний син постійно хворів — щойно закінчувалося одне ГРВІ, починалося інше. Після курсу Бактеку ситуація змінилася кардинально: застуди стали значно рідшими й проходять легше, без затяжного кашлю та температури. Помітила, що у сина більше енергії, швидше відновлюється після садочка, а лікар відзначив покращення імунних показників. Для нас це великий крок уперед, тому Бактек однозначно рекомендую батькам, чиї діти часто хворіють.