Мюллерная• 28 июля 2025
Дівчата проголосуйте будь ласка за букет. Дуже прошу.
Ваше враження від такого букету. Цей букет мені показав дизайнер щоб пояснити як поряд будуть виглядати на клумбі три троянди, коричнева, кавова і зелено-рожева з серії старовинних. Ще карекс і хризантема хамелеон. Як вам кольори?
a.ostroverh• 28 июля 2025
Мне нравится
Спокойная, приятная гамма
Но в августе и осенью)
Если захочется что-то досадить (даже не если, а когда), то тяжело будет попасть в это цветовое решение
Спокойная, приятная гамма
Но в августе и осенью)
Пьяная вишня• 28 июля 2025
На клумбі це буде виглядати максимально неефектно. Такі кольори троянд дуже погано виглядають у саду.
Якщо опишете ваші вподобання, можливо підкажу вам.
Мадам Подлинник• 28 июля 2025
Стримано, занудно. Таке поєднання має сенс саме в букеті, з отим срібно-зеленим листям. На клумбу - ні. На клумбі буде ще колір листя власне кущів троянд. Ну і час цвітіння хризантеми і троянди навряд чи співпаде.
Как нефиг делать• 28 июля 2025
Ответ дляПьяная вишня
100%
Для клумби це дуже блідо.
Счастье_же_вот_оно• 28 июля 2025
Мені подобається, якимось повіяло англійським стилем, білий будиночок, ці кавові троянди
Моль Моллівна• 28 июля 2025
в букете очень красиво, а на клумбе будет абсолютно незаметно. Букет на фоне белой стены, и то выглядит бледно. А предствьте такой букет на фоне зеленого газона, кустов, деревьев, земли. Его вообще не будет видно
Мюллерная
• 28 июля 2025
Ответ дляПьяная вишня
Ширина клумби 3 м на 5. Фон Позаду на відстані ряд хвойників блакитних Блю стар і вічно-зелена гортензія лаймлайт. Вона дуже гарно виглядає з романтикою. квітують одночасно. Позаду клумби вже росте червона паркова троянда. Поряд з нею провал пропали рослини. Попереду бордюр з блідо лавандової айстри новобельгійськой. По центру дирка, випали рослини, залишилась еден романтика вона не рожева а як класичне фото старовинно рожева. Червона і рожева як правило не цвітуть одночасно. Спочатку червона, її обрізаю зацвітає Романтика і я чомусь дуже хочу коко-локо. Осінні кольори мене не лякають. Бо сад найкрасивіший восени.
Мішечок щастя• 28 июля 2025
Автор,ще робіть поправку на сонце. оці всі пастельні відтінки -тільки в перший день полурозпуску..,потім ну дуже кольори всі будуть схожі на старі підштанники (вибачаюсь.,але що є, то є.)
Анл.- майже всі горять від сонця, на вечір сушений гербарій.., Кордес- більш стійки,серія романтик у нього також є.
Стрекоза любви• 28 июля 2025
Автор, тут може бути тільки ваше вподобання, бо ви ж коли з дизайнером обговорювали ці квіти, то мабуть задум був такий, щоб відповідало осінній тематиці, кольорам?
Насправді, виглядає доволі вишукано.
Пьяная вишня• 28 июля 2025
Ответ дляМюллерная
От коко-локо дуже гарна троянда по всім характеристикам. Можете сміливо її саджати .
Скільки там місця є для неї?
Але якщо хочете щоб поєднувалося в стилі з гортензією, то подивіться троянду воллертон Олд холд, наприклад
Скільки там місця є для неї?
Мюллерная
• 28 июля 2025
Ответ дляКу-кусик
На фото гарно. А покажіть окремо коричневу і кавову троянди
Джаз, Еден Романтика, Ржава троянда Синко де Майо, Коко Локо Хризантема персик, Карекс бронзовий.
Мюллерная
• 28 июля 2025
Ответ дляПьяная вишня
Скільки там місця є для неї?
Воллертон Олд холд не влізе. На Джаз 1 м кв, на на Коко Локо 80х80, Синко де Майо 80х80. в мене ще не приткнута в горшику росте Licohotaru блідо жовта, але на просвіт рожева. Але я її в цій компанії не бачу.
Мюллерная
• 28 июля 2025
Ответ дляПростоБелка
як на цвинтарі. вам у дворі таке потрібно ?
Не як на цвинтарі в мене на іншій клумбі. Хоча якщо тут виставлю то точно напишуть як на цвинтарі все поросло травою. Але в останній час тягне на ржавчину. Задача запихнути троянди в природній Ржавий сад. В ржавому саду вже ростуть міскантуси, пеннісетуми, вейніки, ржавий геленіум, іржаві ехінацеї. іржаві лілейники, кніфоффія, карекси, очитки. що будуть потім іржавими, ржава хризантема мультифлора кирпичного і терракотового кольору, іржавий пухиреплодник, барбарис оранж рокет.
Пьяная вишня• 28 июля 2025
Ответ дляМюллерная
Якщо вам так подобається, то варто спробувати, чому ні.