ЯНаПэПэ• Изменено 28 июля в 19:27
Що робити з такими знайомими?
Я майже з перших днів війни за кордоном з дитиною. Були у меня хороші знайомі. Писала до них інколи - відповідали, але самі до мене ніколи не писали. Коли я приїжджаю в Україну в наше місто, ми зустрічаємося, добре спілкуємося. Зараз писала до них - бачу що вони навіть не читали повідомлення вже тиждень, хоча були в мережі. Я готова розуміти, що люди в своїх проблемах і можуть бути зайняті... але так, щоб взагалі не відповідати і не читати, це вже зневага. Що це і чому так? хто виїхав, й вас теж є такі знайомі?
ЯНаПэПэ
• 28 июля в 19:26
чи вони просто вирішили, що раз я в Україну не повертаюся, то на дружбі треба ставити хрест
ЯНаПэПэ
• 28 июля в 19:27
Ответ дляvinika
Да опустилось вниз смс, потеряли его, разве не может такого быть?
ні, такого раніше ніколи не було. Це в месенджері
ЯНаПэПэ
• 28 июля в 19:29
Ответ дляГоворю-балакаю
Что вообще за привычка не звонить, а писать.
Ми завжди писали, ніколи не звонили одразу ще зі студентських років. Це незручно, людина може бути зайнята, на роботі, та що завгодно. У нас був такий формат спілкування
ВсеПроВсехЗнаю• 28 июля в 19:30
Ответ дляЯНаПэПэ
они все прочли - им нечего вам ответить
Снідаю авокадо• 28 июля в 19:30
Ответ дляЯНаПэПэ
Правильно! Ішь ти вирішили вони! Кажіть, я вам дам, паразіти! Вирішили вони!
Снідаю авокадо• 28 июля в 19:31
Ответ дляГоворю-балакаю
Інтраверт вона
ЯНаПэПэ
• 28 июля в 19:31
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
они все прочли - им нечего вам ответить
ні, вони саме не прочитали
Полонянка SexShop-а!• 28 июля в 19:32
Так буває, у кожного своє життя, свої проблеми і радоші, вже немає спільних інтересів.
Копуша• 28 июля в 19:35
Ответ дляЯНаПэПэ
Жизнь меняется, люди меняются, интересы расходятся, все, что было общее - теряется, потребность в общении пропадает
Я тоже перестала с подругой общаться - нет у нас тем для разговоров
Elena_Kiev_Solomenskiy• 28 июля в 19:36
зачем им поддерживать контакт с вами.. в чем выгода? будете только скулить про жизнь заграницей))
ЯНаПэПэ
• 28 июля в 19:38
Ответ дляКопуша
Не хотят с вами общаться. Не пишите им больше
я і не буду більше писати, але якось прикро. Ці дівчата - хрещені моєї дитини, ми спілкувалися ще зі школи
Квітка Миру• 28 июля в 19:39
Нет проблем со знакомствами, не отвечают эти - ну напишите другим. Честно говоря я первая мало кому и сама пишу :)
Копуша• 28 июля в 19:39
Ответ дляЯНаПэПэ
Ну о чем им с вами общаться? А вам с ними?
Василина Семеніч• 28 июля в 19:39
Так буває. У людей депресія. Я теж не відповідаю. Але памʼятаю. Просто для розмови треба не тільки час, а і настрій. Зараз його просто немає ((
Копуша• 28 июля в 19:40
Ответ дляВасилина Семеніч
Почему вы думаете, что депрессия? Типа, все, кто не хочет с вами общаться - в депрессии? 😂
ЯНаПэПэ
• 28 июля в 19:41
Ответ дляКопуша
У них реально проблеми, у однієї так точно. Тому я і спокійно ставилася до такої поведінки, але коли вже такий повний ігнор, для мене це занадто
Василина Семеніч• 28 июля в 19:41
Ответ дляКопуша
Ви не вмієте читати? Чи проблема з розумінням написаного?
Василина Семеніч• 28 июля в 19:42
Ответ дляЯНаПэПэ
Ви робите з мухи слона
Копуша• 28 июля в 19:46
Ответ дляВасилина Семеніч
«Так буває. У людей депресія»
Где вы об этом прочитали?
Сокодавка ще та• 28 июля в 19:50
У меня две подруги уехали, с одной до сих пор часами болтаем в тг, с другой раз в месяц картинка, не тянет меня на общение. Так что дело не в загранице
Уравнобешенная• 28 июля в 19:50
Ответ дляЯНаПэПэ
Я з початку літа в глибокий депресії. Накопичились безсонні шахедні ночі. Постійна гонка за грошима теж виснажує. І АД вже не допомогають. Від них як сомнамбула ходжу.
Немає сил на спілкування зі знайомими.
Може і ваші знайомі в такому ж стані, як більшість з нас, хто намагається жити в Україні.
А ви дивитесь на ситуацію зі своєї колокольні.......
Немає сил на спілкування зі знайомими.
Ядвига Юсьлегко• 28 июля в 19:51
Ответ дляКопуша
«Так буває. У людей депресія»
Где вы об этом прочитали?
Саме так, можливо не клінічна форма, але немає бажання розмовляти, навіть фізично важко підтримувати розмову. І я не одна така, мені про це говорить багато знайомих. Зідзвонюємось тепер рідко і якщо чуєм, що хтось з нас мовчазний, то розмова з двох слів і попрощались. Ніхто ні на кого не ображається, час зараз такий(
Княгиня пітьми• 28 июля в 19:56
я тоже за границей, перестала общаться со всеми кто в Украине ( ну или они со мной). разные интересы, разная жизнь, разные взгляды
общего мало уже осталось. отпустите и не забивайте голову, ищите новых друзей.