Красота неземная• 28 июля в 20:39

Пришло смс из ТЦК

Странно, пришло смс отцу мужа со следующим содержанием:
«….щодо необхідності
доставлення особи, яка вчинила
адміністративне
правопорушення, передбачене
статтями 210, 210-1….»
Это что за новая практика такая? Муж не прячется, номер не менял, почему смс пришло отцу? Или это развод какой-то? Поделитесь опытом, пожалуйста
Одна_на_всей_планете• 28 июля в 20:53
І наскільки давно чоловік у розшуку?
Причина вам невідома?
автор Красота неземная • 28 июля в 20:54
Ответ дляСижу_и_плачу
Якщо не має відстрочки чи броні, то все сумно. Перше ТЦК або поліція і він в учебці. Поліція може і додому, і на роботу за ним прийти. В нас по роботах ходять поліцейські за тими, хто в розшуку
Он обновлял данные, ограничено годный, вроде бы все ок, потом пришло уведомление о розыске. Особо не кипешевали, потому что такое ощущение что всем вокруг пришло это «в розыске». А тут смс это, вот и напряглись
Одна_на_всей_планете• 28 июля в 20:55
Ответ дляКрасота неземная
Він пройшов лкк до 06.06.25 року?
Чарівне зіллячко• 28 июля в 20:56
Ответ дляКрасота неземная
Влк не прошел. Тоже такое было, только без смски.
автор Красота неземная • 28 июля в 20:56
Понятно, что надо идти выяснять, мне больше интересно почему никому подобное не приходило, а пришло его отцу. Не мутит ли чего папа
Чарівне зіллячко• 28 июля в 20:56
Ответ дляКрасота неземная
Одна_на_всей_планете• 28 июля в 20:56
Ответ дляКрасота неземная
Що значить - такое ощущение?🤣
Одна_на_всей_планете• 28 июля в 20:57
Ответ дляЧарівне зіллячко
Ви також дружина чоловіка автора?🥴🥴🥴
автор Красота неземная • 28 июля в 20:58
Короче, дело ясное, что дело темное. Будем выяснять. Спасибо адекватным за ответы ♥️
Одна_на_всей_планете• 28 июля в 20:58
Ответ дляКрасота неземная
Ваш чоловік пройшов влк чи ні?
автор Красота неземная • 28 июля в 20:59
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Ваш чоловік пройшов влк чи ні?
Да, вовремя, все ок было
Творог для розжига• 28 июля в 20:59
Ответ для...аяприкольная
А что вы им хотите написать ?
Щось дуже погане
Одна_на_всей_планете• 28 июля в 21:00
Ответ дляКрасота неземная
Да, вовремя, все ок было
До 6 червня пройшов?
І який висновок?
Сижу_и_плачу• 28 июля в 21:01
Ответ дляКрасота неземная
Бо кожне ТЦК має свої замути, ваше он смс шле. Так, юридичної сили смс не має, але ви тепер в курсі, що в Резерв+ не просто так в розшуку. Наше ТЦК порозносило за тижні 2 до 06.06.25 паперові повістки на проходження ВЛК і в двері повставляли, у сусідів бачила, теж юридичної сили не мають
миссДавеча• 28 июля в 21:04
Ответ дляКрасота неземная
Когда он влк проходил?
ТебеОноНадось• 28 июля в 21:06
Ответ дляКрасота неземная
В смс личные данные его, подписано начальником тцк и сп с его фио🤷🏻‍♀️
Шахраї, мабуть штраф напишуть сплатити
Сижу_и_плачу• 28 июля в 21:08
Ответ дляКрасота неземная
Да, вовремя, все ок было
Ну якщо обмежено придатний, то не все вчасно, мав ще раз пройти ВЛК. Бо якби було вчасно, то був би придатний до служби у військових частинах забезпечення, ТЦК та СП, ВВНЗ, навчальних центрах, закладах (установах), медичних підрозділах, підрозділах логістики, зв’язку, оперативного забезпечення, охорони
Одна_на_всей_планете• 28 июля в 21:09
Ответ дляСижу_и_плачу
От ви і підказали автору 😂
Але не факт. Після міг стати просто придатний
Сижу_и_плачу• 28 июля в 21:10
Ответ дляОдна_на_всей_планете
От ви і підказали автору 😂
Міг, так, і нажаль таких більшість
Пускаю бісики• 28 июля в 21:13
Ответ дляАйпишница
Советую ему сходить и узнать. Иначе просто схватят на улице и тогда вообще треш будет.
Знакомый пошёл узнал и все в порядке. Брони нет, если что.
Начальнику ТЦК, на це ніхто не поведеться
Одна_на_всей_планете• 28 июля в 21:13
Автор мовчить. Значить ситуація проста - не пройшов вчасно влк, подали у розшук.
А смс батьку - може вже в до такого додумалися. Хто їх знає
MacOS-ница• 28 июля в 21:15
Ответ дляТворог для розжига
Смс юридичної сили не має, мені он через день третя штурмова шось пише от так шкода шо не можна їм відповідь нарисать
Найбільш кумарить, що такі смс приходять навіть дітям в яких є телефон, моїм наприклад 7 і 9. І навіть дітям, чиї бітьки загинули і пропали безвісті, але держава нічого не зробила для їх сімей крім бусіків
Перловая Кашка• 28 июля в 21:20
Ответ дляКрасота неземная
Немає вже обмежено придатних, до якогось червня потрібно було заново пройти ВЛК
Безпорадна Кроко• 28 июля в 21:21
Ответ дляСижу_и_плачу
тю, а в нас додому ходять, київ
Безпорадна Кроко• 28 июля в 21:23
Ответ дляОдна_на_всей_планете
дивлячись скільки років чоловіку. раніше у всіх неповнолітніх телефони батьків брали
Свекруня• 28 июля в 21:24
Ответ дляКарусель-весель
запитала ,кажуть вони не шлють ніяких смс ,тільки поштою або особисто
Вы жена тцкашника?
Безпорадна Кроко• 28 июля в 21:25
Ответ дляСвекруня
Вы жена тцкашника?
багата жінка
Колдунья-вещунья• 28 июля в 21:27
Ответ дляКрасота неземная
Та отож🤔
Удалите смс , возьмите водки , закуски, накатите и обнулитесь хорошенько.
Безпорадна Кроко• 28 июля в 21:28
а де штрафи ці дивитись? дія?
Безпорадна Кроко• 28 июля в 21:28
Ответ дляОдна_на_всей_планете
І наскільки давно чоловік у розшуку?
Причина вам невідома?
в смс написано, ст 210