Где тут 0?• 28 июля 2025
Хто розлучався, у кого донька дуже прив´язана до батька?
Доброго вечора, порадниці.
Після декрету чоловік геть з катушок зійшов: все йому не так, повишає голос, деколи і лайка і приниження.
Я працюю, повністю себе , дитину і навіть частково його забезпечую.
Якби жили на його зарплату, то жили б дуже скромно. А я так жити не хочу, тому заробляю в 5 разів більше і трачу на сім´ю, щоб жили краще.
Я не прошу вдячності, я прошу спокою і нормальних стосунків.
Мільйон раз просила, казав, що більше так не буде і через деякий час все по новій.
Прийняла рішення уходити ( є дошлюбна квартира), подавати на розлучення і жити в спокої.
Декілька разів намагалася з дитиною 4 роки поговорити, що ми будемо жити окремо і в дитини дика істерика.
Справа в тому, що донечка дуже прив´язана до батька ( він з пелюшок з нею, від зміни підгузників до рибалки, вони дуже багато часу разом проводять).
І вот цей зв´язок між ними мені не дає зробити крок до розлучення.
Дівчата, у кого чоловіки дуже близькі з дочкам, як Ваші дочки перенесли розлучення? І те що живуть тепер окремо від батька?
Моя весь вечір з чоловіка не злазить, вони грають, іноді навіть засинають разом.
Дякую всім хто відгукнувся.
Мамина квіточка• 28 июля 2025
Діти виростають і йдуть у своє життя дуууже швидко. А роки нервів і молодості не повертаються.
дожену і ощасливлю• 28 июля 2025
Скільки дитині?Моя така ж була,а зараз гризуться з татом як собаки,тільки рознімаю.12 років.І дорікає мені,нащо я з ним одружилася и живу.
Все до блиску• 28 июля 2025
Знайома пара розлучилася. Донька втекла до батька. Але дитині 13 років. У висновку вирішили, що житиме з батьком.
Где тут 0?
• 28 июля 2025
Ответ дляМамина квіточка
Я це знаю.
Но знаю випадки коли дитячі психологічні трави часом дуже вилазять боком дорослим .
Где тут 0?
• 28 июля 2025
Ответ длядожену і ощасливлю
4.
Також сильний зв´язок був?
Шотуткоїться?• 28 июля 2025
Тобто, коли у вас сварка, то дитині ок. А коли тато житиме окремо, то істерика.
дожену і ощасливлю• 28 июля 2025
Ответ дляГде тут 0?
4.
Також сильний зв´язок був?
Ну подорослішає,то може роздивиться недоліки батька.Так.Дружили вони раніше проти мене.
Пополняю_Карму• 28 июля 2025
Ваш муж с кучей комплексов, потому что вы зарабатываете в 5 раз больше
Он вслух это не может произнести , поэтому и устраивает вам сцены без повода
Где тут 0?
• 28 июля 2025
Ответ дляВсе до блиску
Дякую що відгукнулися.
Где тут 0?
• 28 июля 2025
Ответ дляШотуткоїться?
Під час сварки дитина також плаче, не любить сварок.
Пополняю_Карму• 28 июля 2025
Ответ длядожену і ощасливлю
А вы для чего, чтобы наблюдать как ваши близкие грызутся на ваших глазах?? Что такого может быть у 12 летней девочки по отношению к отцу, какие претензии?
Где тут 0?
• 28 июля 2025
Ответ дляПополняю_Карму
Чесно я все так втомилася шукати причину його неадекватної поведінки.
Мене зараз хвилює лише психіка дитини. Знаю випадки, коли дитячі психологічні травми потім дуже важко переносяться дитиною.
Тому на роздоріжжі.
Мамина квіточка• 28 июля 2025
Ответ дляГде тут 0?
Я це знаю.
Синдром розумної Ельзи? Переживати за вірогідність події, котра не факт що станеться взагалі через ннннн років? Ви зараз серйозно??? Ну ще можна про інфаркт у 110 років почати переживати, че уж там...
Где тут 0?
• 28 июля 2025
Ответ длядожену і ощасливлю
І коли почалися у дитини з батьком конфлікти? І яка природа цих конфліктів?
Пополняю_Карму• 28 июля 2025
Ответ дляГде тут 0?
Тому на роздоріжжі.
Я согласна что ребёнок должен расти в спокойной обстановке
Я бы поговорила с мужем без присутствия ребёнка! Или он берет себя в руки и уважает вас, и то, чтовы делаете для всех,или пошёл на фик
А как у вас в интимной жизни?
Где тут 0?
• 28 июля 2025
Ответ дляПополняю_Карму
А как у вас в интимной жизни?
Під час декрету все пішло на згасання.
Щоб жити на привичному комфорті, мені прийшлося в декреті працювати, тому в 9 ми обидві з дитиною вирубалися, так як я працювала з 4 ранку, щоб до прокинення дитини я зробила роботу, а потім весь день з дитиною.
Где тут 0?
• 28 июля 2025
Ответ дляМамина квіточка
Поясніть, будь ласка
Летюча помилка• 28 июля 2025
Ответ дляГде тут 0?
Я це знаю.
Дети больше травмируются от жизни в семье, где родители друг друга терпеть не могут.
А вы просто прикрываетесь ребенком, не желая делать решительный шаг
Где тут 0?
• 28 июля 2025
Ответ дляЛетюча помилка
Мені немає смислу прикриватися так як я з цього шлюбу нічого не отримую.
Навпаки я вкладаюся, і мені вигідніше все зупинити. Но не можу не думати про дитину.
Пополняю_Карму• 28 июля 2025
Ответ дляГде тут 0?
Ваша дитина ще дуже мала, щоб не було можливості не робити акцент на суті того що трапилось!
Скажите, что папа уехал ненадолго и будет приезжает к ней.Я бы конечно выпроводила такого мужа, но вопрос, уйдёт ли он сам?
Оновлена версія• 28 июля 2025
Я не розумію нащо з чотирирічкою обговорювати ваше особисте життя. Ви чекаєте від неї дозволу? Схвалення? Я розсталася з чоловіком тираном, дитину про дозвіл не питала, дитина тут до чого до стосунків дорослих?
Пенек Возмездия• 28 июля 2025
Вам і не потрібно рвати зв´язок між ними, він всерівно залишається її татом.
Так їй і кажіть: це твій тато і це не зміниться. Бдуть собі разом гуляти і бавитися..
Где тут 0?
• 28 июля 2025
Ответ дляПополняю_Карму
Він не уйде, виїжджати потрібно нам.
Где тут 0?
• 28 июля 2025
Ответ дляПенек Возмездия
Як вони будуть привично разом щовнчораа бавитися, якщо житимуть окремо?
дожену і ощасливлю• 28 июля 2025
Ответ дляГде тут 0?
Біля року.Перехідний вік,сепарація.І тато не здається вже таким ідеальним,а дратує.І вона його теж.Я між ними тепер.
Пенек Возмездия• 28 июля 2025
Ответ дляГде тут 0?
Я не писала, ’щовечора і привично’. Я писала, що будуть проводити час разом і надалі.
Змінити звички такої малої дитини - це 3 дні. Вона легко переключиться на новий режим.
Є повно психологічних порад, як при розлученні завдати дитині найменшого болю. Це добре, що вона маленька ще, швидше адаптується. Значно гірше це коли діти вже доросліші, а особливо - підлітки.
Якщо нема проблем, купіть їй в нову квартиру котика чи песика.
Важливо до дитини доводити, що вона ні в чому не винна, що ви обидва її любите, що тато - це її тато назавжди і не критикуйте тата ні в якому разі.
Ідеально, якщо ви між собою зможете зберегти хороші стосунки заради дитини.
Где тут 0?
• 28 июля 2025
Ответ длядожену і ощасливлю
І як ви реагуєте на це все?
Где тут 0?
• 28 июля 2025
Ответ дляПенек Возмездия
Я батька не критикую, я його вже сприймаю як хвору людину і навіть не намагаюся, щось пояснити. А вот батько мене і критикує,і кричить, і принижує.
Хороші стосунки навряд вдасться зберегти, так як їх уже немає.
Чоловік з пів оборотах заводиться і піднімає голос.
Пенек Возмездия• 28 июля 2025
Ответ дляГде тут 0?
коли розійдетесь це може змінитися. Якщо він любить дочку, то можна домовитись хоча би про нейтралітет і взаємну повагу заради дитини.
Ну не вийде, то не вийде.., це не всім вдається. Треба обидвом бути зрілими, дорослии і адекватними, а в парі не завжди таке поєднання зустрічається.
Где тут 0?
• 28 июля 2025
Ответ дляПенек Возмездия
Так,ви дуже праві про зрілість.
Ща 7 років, що ми разом бачу як ми віддалилися. Я про себе би сказала, що постаріла ( хоча мені лише 32), а чоловік нічим не змінився. Досі інфантильний.