Мовчу, але хочу• 29 июля в 08:52

Кто там работает?

Кто работает в бюджетных учреждениях? Как вам там работается? Требования, атмосфера в коллективе. Расскажите.
Мамзелькіна• 29 июля в 08:54
Зміюшник
Христя в тiстi• 29 июля в 08:55
Коллектив-овно.
СкумбріяП8• 29 июля в 08:57
Ви смішна, їй Богу.
Мільйон таких колективів, буває все добре, але знайдеться одна коза, яка буде будоражити всіх.
Багато залежить від керівника.
Моя однокласниця керувала величезним мережевим супермаркетом, штрафувала і виганяла таких подстрєкатєльніц.
Багато хто намагався потрапити саме до неї, бо вона, хоч і сувора, але справедлива
КАПСЛОЧНИЦА• 29 июля в 09:02
Колективи різні. Із мінусів - дуже багато писанини і мультизадачність по типу «швець, жнець, на дужі гравець» за ЗП трішки вище мінімалки. Часто навіть доводиться виконувати роботу за мертвих душ без доплати.
Міряно-переміряно• 29 июля в 09:02
Я дуже давно працювала в держ установі. Вцілому колектив норм, люди агресивні, але я не працювала з громадянами, плюс зарплата така, що кожен раз хотілось плакати,
Було зручно, що дитина маленька і це було біля школи.
Як тільки, так відразу звільнилась і знайшла нову роботу
ПультОт_БМВ• 29 июля в 09:11
Колектив колективу рознь. Зміюшник може бути і в не бюджетній установі. Мені попадалися нормальні колективи.
ГендиреХтор• 29 июля в 10:32
Родичі гарбузові, кум, сват, брат
Старі пердуни, які ні телефоном, ні компом не вміють добре користуватися совєцького типу
ТебеОноНадось• 29 июля в 15:56
В школе работала(недолго), гадюшник самый настоящий
А ещё мы этим змеям доверяем самое дорогое, что имеем