120-120-120 (не худею)• 29 июля в 09:28

Коли я нажимаю на зуб збоку- стріляє, біль різка. Гранульома

Зуб перелікували- нічого не дало
Так не хочеться прощатись з зубом
Але кістка там зменшилась, одномаментної імплантації мені не світить
КапитанльнаЯ• 29 июля в 09:35
Переліковували під мікроскопом? Якщо ні, то зробіть це.
Админко• 29 июля в 09:36
Резекцию корня , як варіант
автор 120-120-120 (не худею) • 29 июля в 09:37
Ответ дляКапитанльнаЯ
Я це зробила

Частково покращилось, але далі нікуди не зникає
Мені те перелікування обійшлось в 17000 грн
Весела моль• 29 июля в 09:38
Наважуйтесь прощатися, бо я так теж не хотіла-не хотіла, а потім попрощалася з двома зубами одразу((
Бо ці гадські гранульоми псують непомітно усе навколо себе
А наскільки погано з кісткою? Просто є ж короткі імпланти що дозволяють уникнути отих дурних нарощень та синус-ліфтингів. AnyRidge, i-system або Bicon - багато варіантів вже є
Аноним Советчик• 29 июля в 09:42
Ответ для120-120-120 (не худею)
Я це зробила

а скільки часу пройшло після перелікування?
автор 120-120-120 (не худею) • 29 июля в 09:43
Ответ дляВесела моль
Я якщо буду ставити імплант то найкращий
Той шо штраудер
Админко• 29 июля в 09:44
Ответ для120-120-120 (не худею)
Я це зробила

Тоді , якщо місце розташування дозволяє, робіть резекцію кореня. Років 5+ виграєте точно, неприємно, але 45 хвилин сама операція и по ціні тисяч 5.
Аноним Советчик• 29 июля в 09:47
Ответ дляАдминко
не завжди доцільно вигравати. бо втрачається час і потім все буде набагато складніше та й прийдеться нарощувати кістку
автор 120-120-120 (не худею) • 29 июля в 10:29
Ответ дляАдминко
Мені назвали ціну за резекцію 13000
Гарантія 90 відсотків що зможуть справитись, але зуб аж в кінці щелепи і до нього важко долісти