сутінками.
– У сцені, де Каллени грають у бейсбол, з’являється три поганих вампіра. Я відразу зрозумів, що вони ’з податкової’. Пізніше ця трійця загризає рибалку в човні. Коли він їх бачить, встигає запитати, хто вони такі. А ті відповідають: ’Податкова. Покажіть декларацію за жовтень ’(сміється). Або коли Белла дізнається, що Едвард – вампір, по-жіночому цікавиться, чи є у них критичні дні. Едвард відповідає: ’Так, раз на десять років’. Зрозуміло, що Белла хоче стати вампіром (сміється)....
Детальніше:
на якій хвилині якої частини перекладу від Сергія Притули згадують про критичні дні ?