Форс мажор• 29 июля в 11:59

Новапей, найгірший сервіс

Дівчата , хто користується новою поштою як ФОП, наложкою?
Я одна не можу розібратись , чому ніде не можу побачити за якою накладною яка сума ? Чому заходять сумми менше (наприклад наложка 1800, а мені приходить 1770 і тд)
Мусик Пусик• 29 июля в 12:03
Комісію знімають
Бешене сарі• 29 июля в 12:04
вам повинні приходити реєстри, в ньому є номер накладної, сума наложки та сума з вичетом комісії яка надійшла вам на рахунок.
автор Форс мажор • 29 июля в 12:04
Так люди вже оплатили комісію . І за пересилку грошей і за пересилку товару .

Раніше готівку без всяких комісій отримувала
автор Форс мажор • 29 июля в 12:05
Ответ дляБешене сарі
В реєстрах не видно від кого який платіж . Нема накладних
Летюча помилка• 29 июля в 12:12
Ви, перед тим як заключати договір з Новапей, з тарифами ознайомлювалися? При зарахуванні післяплати на рахунок, комісія знімається і з покупця, і з ФОПа.
В реєстрах є номер накладних та за яким тарифом знімалася комісія (в залежності від виду оплати покупцем).
Щодо комісії. В середньому, виходить близько 1% комісія по всім післяплатам за місяць, це дешевше, чим той же еквайринг.
автор Форс мажор • 29 июля в 13:23
Ответ дляЛетюча помилка
Чомусь у мене більше знімає . Майже з кожної оплати 30-80 грн .
Напевне ще якісь нюанси . А де в реєстрі на з є номер накладної ? Не бачу 😕
Летюча помилка• 29 июля в 15:42
Удалено администрацией...
Летюча помилка• 29 июля в 15:43
Ответ дляФорс мажор
Я ж написала, що в середньому по всім післяплатам разом.
Якщо покупець розраховується карткою у відділенні, то це 1,65% від суми з вас, а якщо готівкою - з вас 1 грн. Тому немає сенсу лише по 1 післяплаті говорити про комісію.
В середньому - не більше 1% з суми усіх післяплат виходить (з початку 2022 року з ними працюю, ще ні разу більше 1% не було).
Про тарифи: https://novapay.ua/pisljaplata-na-rahunok/