Леся Українка• 29 июля в 19:51

чи може НП забрати інша людина?

відправляють на мене.
а я не в Україні і не хочу, щоб про це знали.
зможе забрати інша людина?
я так раніше забирала, але в нас було одне прізвище (родина)
Море Щастя• 29 июля в 19:52
так.
в додатку можете зробити, вказати телефон людини
O-Yumi• 29 июля в 19:52
Так. Тре зробити через додаток переадресацію
Кундалина• 29 июля в 19:53
Оберіть в додатку іншого отримувача
ВыФсеВрете• 29 июля в 19:55
В додатке НП можно бесплатно изменить получателя (если отделение остается то же). Платная переадресация в таком случае не нужна.
автор Леся Українка • 29 июля в 20:01
Ответ дляO-Yumi
але відправник це побачить?
автор Леся Українка • 29 июля в 20:02
Ответ дляВыФсеВрете
але ж відправник не я. то як я зміню
ЯсноВидящая• 29 июля в 20:03
Ответ дляЛеся Українка
але ж відправник не я. то як я зміню
отримувач може, відправник не бачить.
Бабця в мештах• 29 июля в 20:04
Ответ дляЛеся Українка
але відправник це побачить?
Ні
ВыФсеВрете• 29 июля в 20:08
Ответ дляЛеся Українка
але ж відправник не я. то як я зміню
Это может сделать только получатель https://novaposhta.ua/additional-services/another-...
автор Леся Українка • 29 июля в 20:19
Ответ дляВыФсеВрете
а переадресацію також можна?
Добро с Кулаками• 29 июля в 20:25
У меня ребенок ни раз получал за меня, но вроде смс на мой телефон приходило с кодом
ВыФсеВрете• 29 июля в 20:36
Ответ дляЛеся Українка
а переадресацію також можна?
но это будет платно, если посылка уже в пункте доставки https://novaposhta.ua/additional-services/redirect...
Пожмаковна• 29 июля в 20:50
Ответ дляЛеся Українка
а переадресацію також можна?
Переадресацію можна, платно якщо вже прибула на відлілення. Відправник побачить.
Доручити отримання іншій особі - безкоштовно, в додатку робиться за 30 секунд. Відправник не знатиме.
автор Леся Українка • 29 июля в 21:07
Ответ дляПожмаковна
а можна відправити на одну людину в одне місто, а забрати інша людина в іншому місті?
Стаська2018• 29 июля в 22:24
переадресация помоему платная..
устанавливаете приложение НП и в ттн меняете получателя - ’ інший отримувач’. и все.
тому человеку прийдет уведомление о ттн. а отправителю пофиг. он не видит кто реально забрал посылку
Пожмаковна• 29 июля в 23:31
Ответ дляЛеся Українка
Робите переадресацію, потім доручаєте іншій людині отримати. А як інакше?
Відправник знатиме про переадресацію, але хто отримає - не знатиме.
Да ладно• 25 августа в 15:43
Да, у меня такое было, когда слегла с бронхитом. Дала мужу свой паспорт и телефон, он поехал и забрал посылку.