Радикальная• 29 июля в 14:07

Куди мені переїжджати, якщо нема грошей?

Мені 21, батьки женуть в шию, щоб я зʼїхала. Кожен день вдома скандали. Заробляю 22 тис., живу з ними. Хлопця нема. Знімати квартиру буде в районі 15 тис мінімум. І що мені робити?
Видна міленіалка• 29 июля в 14:24
Ответ дляГигиенишвили
В Дніпрі за 5-7 тис можна однокімнатну у віддаленому районі зняти
У меня квартирант живёт за 4 тыс на Петровского)
sur_sur• 29 июля в 14:24
Ответ дляНевгамовна шахиня
Дешевле можно найти
Тролям не можна)
автор Радикальная • 29 июля в 14:25
Ответ дляЦикавенная
Автор, со скольки лет Вам родители прививали мысль, что взрослые дети живут отдельно? Как приучали к самостоятельности?
Та ничего они не прививали, самостоятельность заключалась в том, что я нянчила младших братьев, пока им не до этого было. Потом училась, тоже каждый день доставали, что должна работать. У меня не всегда получалось, потому что учеба была сложная. Закончила институт. Теперь каждый день говорят, чтобы съезжала.
KURIS• 29 июля в 14:27
Поїхала б на заробітки
ТрамвайGirl• 29 июля в 14:27
Ответ дляРадикальная
тим більш, це у ваших інтересах, зʼїджати та жити окремо, будь де
Карамелька• 29 июля в 14:28
Ответ дляРадикальная
Зʼіжджайте,шукайте кімнату.В мене знайома знімала 3-хкм квартиру без хазяїв,в кожній кімнаті квартирант.Норм було,потім окреме зняла.
Король дивана• 29 июля в 14:28
Ответ дляРадикальная
Біля Києва
Аж 15? Мои на осокорках за 10 отличную квартиру снимают
Король дивана• 29 июля в 14:29
Ответ дляРадикальная
Можна, але мені ж треба недалеко від роботи
Че так?
Король дивана• 29 июля в 14:30
Ответ дляПесиКот
Знімати смарт. Мама знімає за 9 тис. смарт на Караваєвих дачах.
Под Кампусом?
Все будет, но потом• 29 июля в 14:31
Ответ дляРадикальная
Раз батьки не ласкаві і не мають до вас теплих почуттів, нащо ви там живете? Це стокгольмський синдром? Заради грошей можна і потерпіти?
ЦібаФу• 29 июля в 14:33
Ответ дляМайская киска
їхати закордон і нормально себе почувати. а не тут віддати 70% за оренду і їсти макарони з хлібом. і молитися щоб не довелось зуби лікувати.
Можете розказати ким працюєте за кордоном?
Молчалка• 29 июля в 14:34
Здаю в Києві двушку за 9, чого це у вас такі ціни?
По темі - вам дорога в Німеччину. І мову вивчите, і роботу знайдете, і гроші будуть.
Флюорография гуся• 29 июля в 14:34
Снять комнату, найти парня с квартирой.
Патриоточка• 29 июля в 14:35
Ответ дляРадикальная
Біля Києва
Знімати кімнату в квартирі, в мене так начальниця знімала, поки заміж не вишла
ПесиКот• 29 июля в 14:38
Ответ дляКороль дивана
Под Кампусом?
ЖК Караваєві дачі.
66сезон666серия• 29 июля в 14:42
Ответ дляРадикальная
А дальше будет ты одна жируешь, давай нам часть зарплаты)) Не представляю, чтоб я выгоняла своих детей. Вы там табором в однушке живете или в чем проблема?
Працівниця року• 29 июля в 14:45
В Германию, куда? В нее, родименькую...
Рятівник Малібу• 29 июля в 14:49
А причина? Вас оправа в однушці? Ну, яка нагальна потреба?
Теоретично можна кімнату чи ліжко з іншими дівчатами, але у квартирі без господарів, ані варіанти на підселення бувають, хоча з подругами легше шукати
Майская киска• 29 июля в 14:54
Ответ дляЦібаФу
Пакую посилки для hm. Вистачає га все і навіть більше. Тиждень їздили з дочкою в Іспанію на море
автор Радикальная • 29 июля в 15:02
Ответ для66сезон666серия
Та нет. Ну проблема в том, что у них много детей и от нас проблемы. А чем они раньше думали - не понятно.Я же не против быть самостоятельной и обеспечивать себя. Но не у всех получается сразу после универа стать на ноги.
ЦібаФу• 29 июля в 15:12
Ответ дляМайская киска
Це яка у вас зп, якщо можете сказати
Медсестричка• 29 июля в 15:32
Ответ дляОсвічую темряву
Снимать комнату. А вообще тема создана в очередной раз для тролизма
Удалено администрацией...
Майская киска• 29 июля в 15:44
Ответ дляМолчалка
ну хто вам винен що ви двушку за 9 здаєте? я бабушкастайл однушку здаю за 11 в Києві. бо в Києві такі ціни! я ж не мать Тереза.і це дешево.мінімальна ціна тепер за 1 кімн 13тис. з осені підніму до 12 тис своїм
Молчалка• 29 июля в 15:46
Ответ дляМайская киска
Люди давно живуть, мене влаштовують, поки не буду піднімати.
Але 15 це точно не найнижча ціна
Майская киска• 29 июля в 15:46
Ответ дляМолчалка
Але 15 це точно не найнижча ціна
то ваша справа
Куплю орехи• 29 июля в 19:36
Езжайте за границу. У вас вся жизнь впереди.
Lacrimo• 29 июля в 20:15
Реально, якщо молода і без житла - віддавати тут все на житло і продукти не варто. Ще і хлопців нема. Я сама втекла від батьків бо теж морально гнали ще з 13 років, але я познайомилась з хлопцем і вийшла заміж. Якщо у вас в 20+ нема хлопця щоб з ним знімати - то нема особливого смислу залишатись в Україні. Подружки якби були, ви б уже знімали, а з по сторонньою дівчиною Щось знімати - може мати наслідки .