неДоПриличий• 29 июля 2025
Порадьте плз психотерапевта КПТ, який працює з травмами сексуального насилля
Було насилля у дитинстві/підлітковому віці від дуже близького родича. Мені це у кошмарах сниться, до сих пір не можу пережити(
неДоПриличий
• 29 июля 2025
Ответ дляУгги в горошек
Чому саме КПТ? КПТ не єдиний доказовий метод.
Якщо у іншому методі зможете порадити, також буду вдячна, просто читала що при такому КПТ підходить
неДоПриличий
• 29 июля 2025
Ответ дляТак точно!
Дайте родичу в морду и забудьте
Я фізично не така сильна, та й не вірю що пройде ось так просто (
Бабка-байкерша• 29 июля 2025
Ответ дляУгги в горошек
Травмофокусована КПТ або EMDR - це єдині поки два методи терапії, які рекомендовані для роботи з ПТСР.
Так точно!• 29 июля 2025
Ответ длянеДоПриличий
Наймите кого то
Дуняша• 29 июля 2025
Я проходила кпт терапию, но в другой стране. Пишу сказать, что мне с таким же запросом очень помогла терапия. Желаю найти хорошего терапевта
Сладкий лимончик• 29 июля 2025
Ответ дляСижу_и_плачу
А как до сегодняшнего дня жили ?
А если Автор не жила, а мучалась? Каждый день кошмары, невозможно построить отношения с противоположным полом? Хр.еново жила и это верх бестактности такое спрашивать.
Бабка-байкерша• 29 июля 2025
Є ще RTM-протокол, в Україні вже є ці спеціалісти і метод активно розвивається.
Але це не зовсім психотерапія, це метод опрацювання травматичних спогадів, коли часу на повноцінну терапію мало.
Але у вашому випадку рекомендую все ж пройти курс психотерапії, а це міг би бути допоміжний метод.
Головне знайте, що є ефективні рішення вашої проблеми і не здавайтесь.
Репетиторша• 29 июля 2025
Ответ дляУгги в горошек
Який якраз не про сексуальне насилля, останній метод в який треба йти
Угги в горошек• 29 июля 2025
Ответ дляБабка-байкерша
На сьогодні понад двадцять доказових методів психотерапії. Вивчайте Наказ МОН №2118 від 13.12.2023 «Про організацію надання психосоціальної допомоги населенню». А де ’рекомендовано КПТ’ я документа не зустрічала.
Бабка-байкерша• 29 июля 2025
Ответ дляУгги в горошек
це не про доказові методи, а про лобіювання інтересів певних професійних спільнот.
Коли розлад особистості рекомендують лікувати арт-терапією, то в мене більше немає питань до цього переліку.
Тут оновлюються дані по науковим дослідженням. І там де є позначка NEW - це значить доповнились дані новими результатами дослідження.
Бабка-байкерша• 29 июля 2025
Ответ дляУгги в горошек
гайдлайни по лікуванню ПТСР
Якщо ви вважаєте, що рівень науки в Україні вищий, ніж в США і Британії, то можете опиратись на перелік Наказу МОН.
неДоПриличий
• 29 июля 2025
Ответ дляСижу_и_плачу
А как до сегодняшнего дня жили ?
погано жила
неДоПриличий
• 29 июля 2025
Ответ дляРепетиторша
який не про сексуальне насилля метод?
ЛеньГуглить_правда• 30 июля 2025
Ответ дляУгги в горошек
У цьому документі не зазначено, що всі 20 підходять до відповідних травм.
Цвіпканя• 30 июля 2025
Ответ длянеДоПриличий
Emdr метод краще працює, але його оффлайн застосовують.
неДоПриличий
• 31 июля 2025
Ответ дляЦвіпканя
дякую, я бачила онлайн, то не підходить, значить?((
Цвіпканя• 31 июля 2025
Ответ длянеДоПриличий
Можете пробувати і онлайн.
Моя психотерапевт в emdr терапії використовує не тільки рухи очей (мені не вдається стежити очима), а ще й спеціальні вібруючі тапери і постукування по колінах. Тобто онлайн цього зробити не можливо.
Пацака-задирака• 31 июля 2025
Я працювала з цією прблемою з 2 спеціалистами у Києві очно, але приймають вони і онлайн.
Термінологію не дуже знаю, але одна з них точно ще й тілесний терапевт.
Може дати контакти обох, спробуйте з ким комфортніше.
неДоПриличий
• 01 августа 2025
Ответ дляПацака-задирака
Дайте будь ласка, може просто ПІБ, якщо що, я знайду як зв´язатися
А то з такою темою анонім не хочу прибирать(
Пацака-задирака• 01 августа 2025
Ответ длянеДоПриличий
Ольга Скиба, може ще бути як Хельга Скиба. Точно була в ІГ та ФБ.
А другу зараз пошукаю, була в друзях в мене.
неДоПриличий
• 01 августа 2025
Ответ дляПацака-задирака
Дуже дякую Вам
Пацака-задирака• 01 августа 2025
Ответ длянеДоПриличий
Обох знайшла
Бажаю пропрацювати і навчитися з тим жити. Я змогла.
неДоПриличий
• 01 августа 2025
Ответ дляПацака-задирака
Обох знайшла
Дуже дякую, сподіваюся, що і я зможу пропрацювати