привіт всім,
порекомендуйте, будь ласка, класні вистави, бажано комедії, театри правий берег Києва.
Карма хамелеона• 29 июля в 22:05
Я нежно люблю театр Колесо на Андреевском. Но там своеобразный формат - небольшой зал, нет сцены и представление проходит буквально перед глазами. Очень камерно, мне нравится.
Ну помимо классики же, да?
Франко: ‘моя профессия синьор из высшего общества’, ‘визит’-не комедия, но крутой. В молодом идите на Вертинского, однозначно, но не идите на однорукого, никогда. В Леси тоже много хороших, вот там можете любую брать, драма из классных ‘для домашнего огнища’ -тоже очень рекомендую, и мужчин на него берите с собой, пускай проникаются женскими сложностями. Но главное, НЕ идите на семейный ужин с Татьяной Назаровой -это ужас был для меня, и ее игра, и в целом, все вместе, крики, переигрывания, каламбур какой-то слишком шумный. На подоле не люблю за их чрезмерное осовременивание классики, Во Франко тоже надо быть аккуратным, спектакли финансируемые из бюджета и их уносит в нехорошую сторону, нежный патриотизм незаметно пересекается грубым нацизмопахнущий сюром.
220В• 30 июля в 01:19
Ответ дляIren55
Ну помимо классики же, да?
Удалено администрацией...
Коли мовчу- приємна жінка• 30 июля в 03:56
Багато чудових вистав в Молодому театрі, на деякі ходила повторно.
Сподобалась ’Попіл’, хоч і трохи важка, зовсім не комедія, проте варта уваги, має сильний ефект. Також сподобалось ’Кабаре’, але складно купити квитки.
’Шинель’ - чудовий акторський склад.
Ще сподобались ’Загадкові варіації’ і ’Ліки для Ліки’.
’Жага моря’ якщо ви не проти теми пошуку себе (не хочу лишати більш прямих спойлерів).
Якщо все ж хочеться легкої теми і щоб без надмірної драми, то ’Шафа’ - там просто естетика та радість для очей, чудова хореографія, харазматичні герої і є трохи взаємодії з глядачами.
Ще з легких по жанру (хоча на серйозну, глибоку тему) буде ’Ідеальний рецепт’ в театрі особистості. Вся вистава побудована на алегоріях, дуже захоплююча. Я зовсім нічого не очікувала і була приємно вражена. Тепер рекомендую всім)
Не рекомендую вистави в театрі Франка. Дещо є непогане, але активна піар-компанія створює дефіцит квитків і воно зовсім не варте того, щоб за ними ганятись. Театр має дуже незручну залу - ряди майже без підвищень. Якщо не пощастить сидіти за кимось вищим, то не побачите нічого) В мене так постійно виходило при середньому зрості.
І навіть купуючи дорогі квитки у 1-3 ряди часто можна опинитись за обємними декораціями чи технікою, яку там регулярно люблять поставити перед сценою. Дуже НЕ викликає поваги такий підхід театру, що продають квитки в сліпі зони, і без відповідного попередження.
Є також цікаві вистави в Дикому театрі, але там часто модерна подача і теми, які не всім заходять))
’Шинель’ - чудовий акторський склад.