ИМХОля• 29 июля в 22:19
У кого був досвід тривалих поїздок автобусом?
Поділіться, будь ласка, досвідом поїздок автобусом. Чи важко переноситься поїздка тривалістю приблизно 14 годин (на Західну Україну)? Як таку поїздку переносять підлітки? Що потрібно врахувати щоб дорога була більш комфортною?
Басноплетка• 29 июля в 22:20
Часто ездим, у нас ещё дальше и дольше дорога и ребенок и подросток отлично переносят
Чтооооооооооо?• 29 июля в 22:21
Їздили в Болгарію в цьому році 25 годин, важкувато, але норм. Підлітки взагалі сказали, що все ок. А 14 годин я думаю це взагалі не проблема
ИМХОля
• 29 июля в 22:22
Ответ дляЧтооооооооооо?
Дякую. Просто будемо їхати вперше і трохи хвилююсь.
Люблю Украину• 29 июля в 22:22
14 это ниочем, не почувствуете даже, тем более подросток. едьте спокойно
Мы ехали около 36, вот где жесть
ИМХОля
• 29 июля в 22:23
Ответ дляГлубоководная селедка
Ми їхали 40годин з дітьми..важкувато, але норм.
А як дітки спали? Ви брали з собою спеціальні подушки?
Трусиковед• 29 июля в 22:24
Маю досвід 52 години. Перекус, вода з собою, вайфай, гаджети дітям, книги, навушники, дорожна подушка, плед. І все пройде непомітно.
курасаны• 29 июля в 22:24
Мені важко, старшому синові теж, бо він 182 см і ноги не виходить поставити нормально.
Їхали по 28 годин у Болгарію і назад.
Коротші поїздки, по 5 годин, він витримує краще, але плюється сильно.
Тому цього року їхали на Закарпаття потягом і електричкою. Теж невесело, але суттєво легше.
Їхали по 28 годин у Болгарію і назад.
ИМХОля
• 29 июля в 22:25
Ответ длякурасаны
Їхали по 28 годин у Болгарію і назад.
Дякую за відповідь. Ми теж хотіли потягом, але з квитками біда(
Сердючка• 29 июля в 22:25
А стоит ли на дальние переезды покупать ещё одно место рядом? Насколько это оправдывает себя?
Глубоководная селедка• 29 июля в 22:25
Ответ дляИМХОля
Спали і подушки брали. А що зробиш коли на море хочеться- терпіли. Але сказали більше так довго не поїдуть.
Трусиковед• 29 июля в 22:26
Ответ дляСердючка
Тоді літаком вже дешевше вийде.
ИМХОля
• 29 июля в 22:26
Ответ дляГлубоководная селедка
Дякую за відповідь. Все ж таки маленьким важкувато такий тривалий час в автобусі
Глубоководная селедка• 29 июля в 22:26
Ответ дляСердючка
Варто!
Розвідка Маші• 29 июля в 22:26
Для меня в том году поездка в Болгарию адом показалась , но дети нормально перенесли , в этом году выбрала уже другой путь на поезде до границы .
Дверной_Проем• 29 июля в 22:26
Ответ дляИМХОля
Нормально переноситься така відстань. Без проблем
Трусиковед• 29 июля в 22:26
Ответ дляИМХОля
Якраз їм найлегше.
Глубоководная селедка• 29 июля в 22:27
Ответ дляИМХОля
Маленьким легше- ми їхали з дітьми різного віку і помітила що чим старше, тим важче.
Скокмоно - стокнуно• 29 июля в 22:27
Ответ дляСердючка
Оправдывает - не то слово! Мне в этом году просто повезло- в автобусном туре оказалось пустое место рядом (человек отказался), и я поняла, как это прекрасно!
Пампушечка• 29 июля в 22:28
Я например летом бы с жизни автобусом никуда не поехала. Поезд мое. Встал, походил, размялся, больше места , столик.
Трусиковед• 29 июля в 22:28
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
+12 тисяч в моєму випадку не оправдує. Якщо мова про 1,5-2 тис, то так.
Скокмоно - стокнуно• 29 июля в 22:29
Ответ дляИМХОля
А никуда билетов нет? Может, из вашего города до Киева и потом уже автобус, все меньше будет расстояние сидя
Золота орда• 29 июля в 22:29
Ответ дляТрусиковед
як така фігня може пройти непомітно?
А я кумедна• 29 июля в 22:29
Ответ дляИМХОля
На всякий випадок візьміть в аптеці таблетки від закачування
Тихомандражная• 29 июля в 22:29
Ответ дляГлубоководная селедка
Це дуже мені багато
24 години ще ок. Добу
Але, 14 то точно ок
24 години ще ок. Добу
Але, 14 то точно ок
Трусиковед• 29 июля в 22:30
Ответ дляПампушечка
В автобусі теж так можна, крім столика. Чим, як літо, чи осінь/зима/весна на відстань впливають
західний_діалект• 29 июля в 22:30
Езжу по 3 суток, несколько раз в год. Подушку, еду, воду,шлепанцы. Не щёлкать клювом что б не забыли, такое часто было. Знать номер автобуса, тел водителя-обязательно.
Глубоководная селедка• 29 июля в 22:31
Ответ дляТихомандражная
Це дуже мені багато
24 години ще ок. Добу
Але, 14 то точно ок
24 години ще ок. Добу
Але, 14 то точно ок
Так, згодна- доба норм, а довше дуже важко. Я вперше взагалі їхала автобусом тому не дуже розуміла що мене очікує..