БершкомангоЗар• 29 июля 2025

На вашу думку, хто правий? Салон чи клієнт?

Передісторія. Клієнт не приїхав на запис і салон написав , що необхідно відшкодування. Про яку суму йде мова не знаю. Я не знаю жодну з сторін, просто підписана на салон в інсті
ЧорноброваЯ• 29 июля 2025
Кому это вообще интересно??
Фигня какая-то
Бла бла бла• 29 июля 2025
салон офигевший)))
а если бы мастер из-за потопа не приехал,они бы заплатили клиенту денег?
Love_Love_Love_• 29 июля 2025
Не читала скрінів, але салон не правий лише тому що не існує ніяких після домовленостей, після оплат і тд.
Миллениалка• 29 июля 2025
Для такого берут предоплату салоны, но мало кто ж будет записываться так
Помаранчова душа• 29 июля 2025
Клиент имеет право не прийти или отказаться в последний момент. Если он не подписывал договор о компенсации, то ничего не должен. Я бы не пошла в салон, увидев такой пост
Кривая спроса• 29 июля 2025
Послать их нафиг и всё
Весотехник• 29 июля 2025
Салон не прав. Чи и не мастер, прям выписали из Нью Йорка важную персону. А если ракеты лететь будут? Тоже відшкодування? Или под ракетами бежать в салон? В Житомире капец потоп. Это форс-мажор даже в некоторых важных договорах.
Какая предоплата? Есть договор? Уверена нет. Бредовый салон
Біток чи ефір?• 29 июля 2025
Салон нафіг.
А компенсувати затрати має власниця салону, бо її персонал і її ризики.
Love_Love_Love_• 29 июля 2025
Прочитала скріни.
Власниця салону взагалі обалдєвша « передоплату ми не попросили через свою безпечність, але правила є правила «
Тобто вона сама ж порушила саої правила, а клієнт винен.
Шкода цю жінку яка так оправдовується, це ненормально.
І при чому до клієнта час майстра?
Love_Love_Love_• 29 июля 2025
Ответ дляЧорноброваЯ
Кому это вообще интересно??
Фигня какая-то
Тому ви тут і тому ви це прочитали і прокоментували
Нульовий сантиметр• 29 июля 2025
Салон неправий хоча б тому, що усе це вивалив в мережу
автор БершкомангоЗар • 29 июля 2025
Ответ дляМиллениалка
Там ще було сторіс хазяйки, що ми типу не взяли передплату, бо ви наш давній клієнт, але раз не приїхали, то маєте оплатити
Чемна панночка• 29 июля 2025
Правий клієнт. Це форс мажор, яким чином клієнт мав дістатися салону? А коли обстріли Києва, то хто компенсує клієнтам втрачений час і відсутність прийому саме цього дня?
УжеВотДа• 29 июля 2025
Сами сделали себе антирекламу. Салон, я имею ввиду. А клиентке что, не оплатит и не оплатит. Чы й не единственный салон
Чемна панночка• 29 июля 2025
Ответ дляБершкомангоЗар
Втратили давнього клієнта і купу потенційних після цієї переписки.
УжеВотДа• 29 июля 2025
Ответ дляБершкомангоЗар
Ещё хуже. Давнюю клиентку потеряют за три копейки
Добрая свекровь• 29 июля 2025
Зачем хозяйка салона это выставила в свою инсту, зазвездилась?))
автор БершкомангоЗар • 29 июля 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Прочитала скріни.
І при чому до клієнта час майстра?
Я теж на стороні клієнта, але цікавлять , які думки в інших
УжеВотДа• 29 июля 2025
Ответ дляДобрая свекровь
Тупая просто, вероятно
Дівчина Бобула• 29 июля 2025
Якщо не має передплати то і компенсації не має.
Це погода, ви її не придумали, форс мажор.
Клієнт правий!
Я б ніфіга не платила б !!!
автор БершкомангоЗар • 29 июля 2025
Ответ дляДобрая свекровь
Можливо
Добрая свекровь• 29 июля 2025
Ответ дляБершкомангоЗар
Бред… хорошую антирекламу она себе сделала))
Не гоню• 29 июля 2025
Ответ дляБершкомангоЗар
І яку суму вимагали? Цікаво, на скріні про компенсацію за проїзд майстру?
празники не помню• 29 июля 2025
Скажите, что приедете из Житомира и лично дадите ей и ’предоплату’, и ’чаевые’, а девочки-советчицы вам помогут))
Борисфенка• 29 июля 2025
https://www.facebook.com/share/v/1BhUyYBNgf/

Потоп в автобусах Житомира
Майор Медуза• 29 июля 2025
Мені як житомирянці трошки цікаво що за салон, що там за послуги щоб їхати в Київ
Міні-бікіні• 29 июля 2025
Ответ дляПомаранчова душа
И я бы в жизни к ним не пошла после такого. Зачем они это выставили?
автор БершкомангоЗар • 29 июля 2025
Ответ дляМайор Медуза
Це нарощення волосся
автор БершкомангоЗар • 29 июля 2025
Ответ дляНе гоню
Суму не озвучили
Міні-бікіні• 29 июля 2025
Ответ дляБершкомангоЗар
Давний клиент становится бывшим)