Морковна• 29 июля в 22:57

Як гадаєте, існують умовно «нормальні» чоловіки?

Чи у кожного буде свій бзік, і чим старше, тим важче буде знайти спільну мову? Було таке, коли другий-третій чоловік виявлявся ще більш неадекватним, ніж перший, хоча здавалося, що на ті граблі ви вже не наступите? Як реагували? Чи приймали рішення про розставання в надії знайти «нормального», чи мирилися з тим, що є?
Тишком нишком• 29 июля в 23:33
У меня каждый новый лучше, чем предыдущий) от этого сложно остановиться в поисках
175см55кг19лет (она)• 29 июля в 23:39
Не знаю , что для вас норма , мне мой кажется более, чем нормальным , уже 25+ лет
Рання пташка• 29 июля в 23:41
У кожної жінки свої критерії ’нормальності’!.які ваші?
Будьте так ласкаві• 29 июля в 23:42
Ответ дляМорковна
Ні, не так. Я власник собаки, і я думаю, чи можуть інші собаки бути кращими (слухнянішими, не смердючими, не слюнявими) ніж моя? Чи всі собаки будуть по-своєму хріновими і будуть мені дошкуляти? Але ваше порівняння людей з собаками прям наводить на певні висновки)
Я не сравнивала людей с собаками а провела аналогию с вашим вопросом. А если собаки у всех лучше - свою на улицу отправите? А если у всех хуже - станете ценить свою больше? Это так работает?
Тримбулька• 29 июля в 23:53
Ответ дляМорковна
Мене не тягне, в мене перший і єдиний шлюб. Питання не про мене взагалі)
Дел.
Опередили
Тримбулька• 29 июля в 23:57
Ответ дляМорковна
Ні, ніхто не просив) цікаво, які думки в жінок щодо чоловіків, от і все) так не буває?
Кто что ищет, тот то и находит.
’Искать’ можно и с помощью тревожных ожиданий. Это транссерфинг реальности. Раскачивать лучше маятник позитива, чтоб новый мужчина был лучше.
Пьяная вишня• 30 июля в 00:26
Умовно, так, існують.
Зараз все скажу• 30 июля в 06:26
Ответ дляМорковна
Ви мені тут пропонуєте коханця шукати чи що?) не кажіть за всіх, кожен напише те, що йому ближче.
А ви, дивлюся, і не проти
Коханця знайти.
автор Морковна • 30 июля в 08:34
Ответ дляБудьте так ласкаві
Це ж ви порівняли людей з собаками, я лише підкорегувала порівняння. Але ні, з собаками так не працює, і я не розумію, чому я маю це пояснювати. Собаку приручив - ти за неї відповідаєш, як за дитину. Чоловік - окрема самостійна одиниця, а не дитина. Взагалі не розумію ваших порівнянь.
автор Морковна • 30 июля в 08:35
Ответ дляЗараз все скажу
А ви, дивлюся, і не проти
Коханця знайти.
Не судіть всіх по собі) слідкуйте за коментарями, перш ніж щось писати.