Янгол в камуфляжі• 29 июля в 23:06
Чи є варіанти в ремонтах, щоб між підлогою і стіною не було плінтуса?
Як це оформляється? Ніде не зустрічала таких варіантів. Дякую!!!
Янгол в камуфляжі
• 29 июля в 23:43
Ответ дляО_Юми
Там не щілина, тоненька полоска це край прихованої частини плінтусу. Він йде в рівень зі стіною. Там 1 мм. Деякі роблять між плінтусом і стіною щілину в кілька мм для візуального ефекту. Ми не робили
Який може бути візуальний ефект - пилезбірник і розсадник комах.
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Клас, дякую. А фарба на металі ок тримається, на стику плінтуса зі стіною не тріскається, не облазить?
Прихований плінтус складається з двох частин. Перша - прихована, вона металічна, виглядає як буква г. Друга - наружна, зазвичай це звичайний МДФ, який чудово фарбується або можна нанести декоративну штукатурку.
Янгол в камуфляжі
• 29 июля в 23:55
Ответ дляО_Юми
Дякую Вам!!! Ви мене просвітили. Тепер знаю куди рухатися.