Чорт і Шо• Изменено 30 июля 2025

Бидло на пляжі . Ви теж та робите ?

Зараз відпочиваю на Сонячному березі.
Лежаки і парасолі від готелю безкоштовні. Але перед входом табличка з попередженням: резервувати рушниками можна лише на 30 хв. Далі працівник пляжу забирає рушники і звільняє місце для людей , які приходять на пляж.
Зранку крики на цілий пляж. 3 родинки щирих українців, в тому числі 2 вікінги покривають матами цього працівника пляжу , бо він забрав їхні попередньо залишені рушники .
Бо в неї дитина, вона не може прийти на пляж об 8 ранку , то що їй тепер сидіти на піску ( в інших не діти, чайки, які літають в повітрі )
Кричить , що піде до адміністрації готелю, бо в неї є гроші уплочено ( інші люди в її розумінні платити сексом по ходу.)
Пройшла година, вони далі то між собою на повишених тонах обговорюють.
От цікаво, Ви теж так робите ?
Займаєте місця з 7 ранку, а на пляж викочуєтесь в 10?
Леді Душка• 30 июля 2025
Ответ дляLizavel
Я такого не бачила,щоб робили зауваження. Сказала би,не ваша справа або б просто не звернула увагу. Але мені було б соромно,якби мох діти казали: хайль Гітлер.
То ж мову треба знати , щоб щось відповісти. Добре що на х…..не послали і фак не показали. Зазвичай наші всім тикають
Надежда наш компас• 30 июля 2025
Ответ дляЦветов Мне срочно
Вот прям интересен ход ваших мыслей, что вы такие выводы сделали. Ребенку нахамили-он обозвал обидным прозвищем, а не сделал комплимент, по-моему
Кого он назвал обидным прозвищем? Он опозорился просто сам.
Это все равно, что в перепалке с украинским ребенком,крикнуть ему: пусть живёт Янукович или слава россии
Lizavel• 30 июля 2025
Ответ дляЛеді Душка
Краще показати фак,ніж кричати: хай живе Гітлер
Цветов Мне срочно• 30 июля 2025
Ответ дляНадежда наш компас
Т.е она не опозорилась пристав к людям, заглядывая в их тарелки и указывая сколько им есть? Это хамство, беспардонность и быдлячество первой степени. И стыдно должно быть ей.
Надежда наш компас• 30 июля 2025
Ответ дляЦветов Мне срочно
Согласна,она не права, но рукоплескать, какой ребенок молодец, что поддерживает нацистов.
Леді Душка• 30 июля 2025
Ответ дляЦветов Мне срочно
Это было бы так, если бы наши повели бы себя достойней. А так конкурс кто быдлее был. И почему ребенок вмешивается взрослые разговоры и откуда этот лозунг знает? Он понимает сказанное ? Это советские детки так выкрикивали , современные ни разу не слышала
Всіх підсаджую• 30 июля 2025
ще б зрозуміти текст
Залізна пані• 30 июля 2025
Ответ дляvitysya
Так я не кажу, що вільних немає, звичайні лежаки та лежаки як ліжечка великі, мʼякі - повно вільних в будь який час, але є з десяток великих , затишних бунгало, ну звичайно їх не вистачає на всіх.
А ви впевнені, що бунгало безкоштовні? У нас в готелі були саме бунгало на газончику але за плату, тож ’всі’ туди і не потрапляли
Цветов Мне срочно• 30 июля 2025
Ответ дляЛеді Душка
Вы слишком много хотите от детей. Мама попыталась донести нормальным языком. Человек не понял-ребенок выручил и показал что на хамство-может быть ответное хамство, если по-другому не понимают
Цветов Мне срочно• 30 июля 2025
Ответ дляНадежда наш компас
Он не поддерживает, это обзывалка
Надежда наш компас• 30 июля 2025
Ответ дляЦветов Мне срочно
Так это не ответ на хамство. Это он показал, что поддерживает нациста. Вот и всё. Может малообразованный, бывает
КонФФетОшка• 30 июля 2025
Обожаю отели со строгими правилами. Когда по пляжу ходят 3-4 работника и сами определяют кого нет на пляже. С лежаков все сгребают и сбрасывают в одну кучу по табличку где написано, что занимать лежаки нельзя полотенцами. А еще лучше когда написано что за нарушения правил штраф 10 евро.
Я вообще обожаю места с конскими штрафами. За испорченую постель, разбитые тарелки, испорченную мебель.
Это так воспитывает и организует людей...
Цветов Мне срочно• 30 июля 2025
Ответ дляНадежда наш компас
Т. Е по-вашему он сделал ей комплимент 😂 ок, почему тогда вы возмущаетесь?
Надежда наш компас• 30 июля 2025
Ответ дляЦветов Мне срочно
По моему, можно ответить по другому или не обращать внимание
Цветов Мне срочно• 30 июля 2025
Ответ дляНадежда наш компас
Ну вот когда вас будут тыкать в вашу тарелку, тогда и покажете всю вашу воспитанность и интеллигентность. Мама ребенка попыталась, не помогло…
Мафиозная• 30 июля 2025
Ответ дляLizavel
Ви і ваші діти розуміють німецьку?
Почему вас это удивляет? Я учила немецкий в школе , ребёнок тоже
Летюча помилка• 30 июля 2025
Ответ дляаромат Жука
А викинги тут при чем? Норвежцы дрались тоже ?
Вікінги- це мужні представники , в яких щось між ногами телімпається і вивезені за кордон під спідницею жінки. Чоловіками це назвати важко . Думаю автор це мала на увазі.
Lizavel• 30 июля 2025
Ответ дляМафиозная
Я запитала просто,а не дивуюсь
Lizavel• 30 июля 2025
Ответ дляЛетюча помилка
Може це військові,або ті,хто давно живе в Європі,наприклад
Lizavel• 30 июля 2025
А взагалі,автор, не звертайте уваги ні на кого і насолоджуйтесь відпочинком
Слоник-тоник• 30 июля 2025
Ответ дляКидаю курити
Ні, я точно не роблю так, як ви, не намагаюся по форумах обсирати українців. І ви цим не займайтеся - це огидно, і ваш текст огидний
Надаєте перевагу мовчазному толеруванню хамської поведінки окремих співгромадян? Ось що огидно і лицемірно. А суспільство тим часом прогниватиме все глибше, бо одні вже на голову лізуть, тому що їм дозволяють, а інші цикають на всіх, щоб мовчали і не піднімали подібних тем.
За моїми спостереженнями, терплячих вихованих та емпатичних людей стрімко стає все менше, наближаємось до критичної позначки, коли не лишиться кому терпіти і поступатись хамам, от тоді всі перегризуться як павуки в банці, нікого не омине.
Надежда наш компас• 30 июля 2025
Ответ дляЛетюча помилка
Страдать должны все!
Если бы у вас была возможность отдохнуть с мужем,вы бы тоже были на море.
Elena_Kiev_Solomenskiy• 30 июля 2025
То вы еще не видели реальное быдло на пляже Чорторый, но давно было.. отдыхала как-то полиция.. начальник ездил на горбу подчиненных купаться в Днепр- все были бухие. А когда заснули усталые на пляже, то начальник приспустил плавки подчиненному и засунул горящую сигарету ненадолго. Как вам такое?
Сизоока бестія• 30 июля 2025
Я жадіна, лежу на своєму рушнику прямо на піску, мені ті лежаки даром не треба
Слоник-тоник• 30 июля 2025
Ответ дляЦветов Мне срочно
По сравнению с немцами. Наши такие лапочки, хоть к сердцу прикладывай
Равняться на худшее поведение и отношение - далеко не лучший выбор.
Сизоока бестія• 30 июля 2025
Ответ дляЦветов Мне срочно
Он не поддерживает, это обзывалка
Яка обзивалка, ну, серйозно? Єрунда це, а не обзивалка.
Коротше, яке їхало, таке й здибало, хоча кожна сторона вважає, що вийшла переможцем😅
Забагаловка• 30 июля 2025
Ответ дляПолуничка
Наглеть - это претендовать на оплаченный вами лежак и зонт на отельном пляже? Лежак тоже с собой привозите? Постельное, полотенца?
Постельно вроде все выдавали. А вот переложить чьи-то вещи не чмогла бы, совершенно не умею переживать конфликты.
Залетна Я тут• 30 июля 2025
Ответ дляЧорт і Шо
Так лежаки від готелю , але він величезний, на всіх не вистарчає , якщо такі люди просто залишають рушники і далі йдуть по своїх справах.
В 22 році ми жили в готелі, як біженці в Болгарії. Поки був не сезон-на пляжах було пусто,лежаки вільні- ніхто нічого не казав. Потім сезон- для небагатої країни це майже єдиний спосіб заробити гроші на весь сезон. І от вони почали не дозволяти стелити рушники біля моря- тільки за лежаками, там,де немає відпочиваючих. От якась притрушена наша біженка з 2 чи 3 дітьми, одному біля року, іншому років 8 почали внаглу з візочком, кругами стелити свої рушники прям перед лежаками . Її спочатку працівники пляжу ввічливо просили перейти або поза зону лежаків,або далі ,де їх взагалі немає,щоб не заважали людям,які оплатили лежак і парасолю, хочуть спокійно відпочити - в перед ними галасливі діти, рушники і та.д. . Вона почала верещати, що пляж муніципальний і вона має право лежати і сидіти де хоче. Поки вони були в воді,працівники зібрали її речі і віднести за лежаки. Вона голосно обурювалась,але пішла додому. Наступного дня знову прийшла на те ж саме місце, покидала весь свій мотлох, залишила стерегти сина 8 років , а сама з молодшою дитиною знову пішла в море. Працівник прийшов, почав збирати речі, старша дитина почала звати маму, мама з молодшим прибігла, почала тикати телефон, знімати відео, зчинила гвалт, кричала,що викличе поліцію,старший перелякався,плаче, молодша дитина теж . Замість того,щоб подбати про спокій і безпеку своїх дітей - та мадам навмисно зчиняла скандал. Почала писати в загальну групу українських біженців ,що треба йти в поліцію всім,пляжі муніципальні ,що це таке. Ну в групі її не підтримали, написали,що якщо країна її прихистила,то треба з розумінням відноситися не тільки до законів,а й до негласних правил країни. Якщо їй щось не подобається- нехай їде додому і там бикує. Люди приїхали на відпочинок і не бажають переступати через її речі, слухати крики і плач дітлахів біля себе.
Банан-барабан• 30 июля 2025
Св влас комплекс.
Пишут, что занимают не украинцы.
РокерША• 30 июля 2025
Ответ дляМию чакри щоденно
Не, я из тех кто вечно в поисках свободного лежака
Меня тоже бесят , такие кто кидает полотенце на лежак и ходит пол дня непонятно где
я з тих хто приходить, та чужі рушники скидає на один лежак, та лягає собі де хочеться