ПробілНеПрацює• 30 июля 2025

У вас було щасливе дитинство?

Які спогади гріють душу все життя, чи навпаки нервують?!
Несу добро людям• 30 июля 2025
Да! Счастливое, когда уже во взрослой жизни вспоминаю детство, всегда улыбаюсь, беззаботное, веселое!!!
Непогодка• 30 июля 2025
У меня было очень счастливое детство. Я просто купалась в любви родителей. бабушек и дедушек. Куда только нас не возили, где мы только не были - почти весь союз на машине исколесили. Каждые выходные - музей, театр, экскурсии. Спасибо родителям, что вкладывали в наше с сестрой всестороннее развитие: музыка, танцы, другие кружки. Море впечатлений, море фотографий осталось у меня на память о детстве моём беззаботном.
Доктор Хаос• 30 июля 2025
Да, счастливое
Для родителей самая красивая и лучшая.
Гуляла днями , ничего не заставляли делать) -
Жили в своём доме - курочки ) огород.
Жили скромно , но я это тогда не чувствовала , родители старались.

Уверенна , что именно родители дают уверенность в себе на всю жизнь.
Бабця в мештах• 30 июля 2025
В мене дитинство було жахливе, немає приємних спогадів.
Рву и мечу• 30 июля 2025
Ні. Батько агресивний алкаш. Жахливі часи.
Единорог_помог• 30 июля 2025
нещасливе, бо був дуже хворий батько, ми його постійно рятували, постійно боролися за його життя, все, що мали, віддавали на лікування і на подяку лікарям, вдома не можна було нічого, що батька засмутить і роздратує, а його дратувало просто все, кожен подих, був злющий і істеричний, бив і виганяв з дому...
Стопясят раз обсуждала• 30 июля 2025
Так, багато чого доброго згадати можна. Особливо час з покійними бабусею і дідусем, другі бабуся з дідусем теж мене дуже любили, але вони працювали, а татові батьки були старшими і раніше на пенсію пішли.
А так і подорожі були, і море, Карпати, Крим, і канікули в селі, коли ти цілий день на свободі. У нас дружня родина була, і навіть коли мої батьки розлучилися, то бабусі і дідусі продовжували дружити і проводити час разом.
Lacrimo• 30 июля 2025
Не щасливе, найбільше щастя і щасливі моменти були - коли мене залишали самою: вдома, в селі на все літо і припинявся вічний терор.
Брюльтик• 30 июля 2025
Досить нормальне, ми не були бідними, саме по собі життя було раніше веселіше, ніяких гаджетів живе спілкування,колядки, щедрівки,халабуди з ковдр у дворі.
Масяня Я• 31 июля 2025
ні. намагаюся не згадувати.