Ксерокопия ночи• 30 июля 2025
сайт Некст
Доброго дня. Допоможіть будь ласка. Хочу зробити замовлення на сайті Некст. Банк не пропускає, пише можливо подвійну конвертацію. Як оплатити правильно?
Пушкининиана• 30 июля 2025
В кабинете банка в настройках поставьте галочку согласие на двойную конвертацию
Ксерокопия ночи
• 30 июля 2025
Ответ дляПушкининиана
дякую дуже
Ксерокопия ночи
• 30 июля 2025
Ответ дляПушкининиана
ще підкажіть будь ласка чи знімає додаткову комісію при оплаті?
Кондуктор автобуса• 30 июля 2025
Ответ дляКсерокопия ночи
сума буде іншою через конвертацію, але сам сайт комісію не бере (у мене Райф, не знаю, як в інших банках)
Гуляю босоніж• 30 июля 2025
Ответ дляКондуктор автобуса
У мене Укрсіб і так само як у вас
Неправдиша• 30 июля 2025
Ответ дляКсерокопия ночи
Так конвертация это и будет вам ’комиссия’. Гривен 40 на сумме более 2т
Гуляю босоніж• 30 июля 2025
Ответ дляНеправдиша
Я повертала один з двох товарів. Блокування коштів було по ціні сайта, а повернули 1576 грн замість 1590 грн. Я так розумію, що це різниця в курсі на момент повернення коштів
Неправдиша• 30 июля 2025
Ответ дляГуляю босоніж
Сайт некст возвращает стоимость товара как на сайте,а то,что сверху-это и есть конвертация. Ее конечно никто не вернет,она банку уходит