КартаБезКомиссий• 30 июля 2025

Свекруха

Свекруха ображається,що я не допомагаю їй грошима. Смішна ,а нас двоє дітей,зйомне житло. Вона все життя потратила на гулянки,працювала за 4000 . А тепер коли почали їй за борги дзвонити,невістка допомагай . Не розумію чого вона розраховувала. Все життя гуляти,витрачати на себе кохану. А на старості діти допоможіть
БезВзяток• 30 июля 2025
Ответ дляКартаБезКомиссий
Син не працює
Три місяці як звільнився. Я після пологів фізично обмежена. Рецидив грижі і готуюся до операції
А шо до неї готуватися? Зробив і все.
тянитолкайка• 30 июля 2025
Ответ дляКартаБезКомиссий
Да? Коли чоловік був при роботі він всім треба був. Купував їй сапожки,зуби треба робити давав. Втратив роботу через те,що після других пологів я не можу дитину підіймати. Я її носила і пішов рецидив грижі. Тому чоловік без роботи
Не верю, не потерял, скорее ухилянт, не осуждаю, но внуками и бабуля могла заняться и все были бы при деле
Леді Душка• 30 июля 2025
Ответ дляКартаБезКомиссий
Їй 60
Она еще может работать
автор КартаБезКомиссий • 30 июля 2025
Ответ дляБезВзяток
Ви і чоловіка забезпечуєте, тому і свекруха в добавок.
Йдіть на 2-3 роботу, не леніться!
Знаєте ну. Я заробляю лише на свою сім´ю. Виносила дитину з домовленістю що чоловік буде у декреті. Бо мені після операції лікар заборонив більше 2 кг носити. Я не буду ніякого забезпечувати. Свекруха в гості не приходить ,простить гроші як дс´есьп обпчить. А до нас дорога їй прикрита
Млинці зі смайликом• 30 июля 2025
Ответ дляКартаБезКомиссий
Син не працює
Вы объясняли свою ситуацию? Или она как ребенок , ничего не понимает
Своего не предлагать• 30 июля 2025
Ответ дляКартаБезКомиссий
Так это он должен как мужик делать, и нужно не работу бросать а няню нанять для ребенка если вы не можете ухаживать и полноценно семью обеспечивать .
В танке• 30 июля 2025
Ответ дляМалая еще та
Так ваших детей вы тоже, выходит, не растите.
Вони з чоловіком як батьки - рівні, і самі обирають, хто що робить в сім´ї
Точная копия плова• 30 июля 2025
Ответ дляпразники не помню
Чоловіка вам хтось виростив?
Не факт, що свекруха його ростила. Може свекр ним опікувався або бабця, або взагалі сам по собі ріс. Та і не конкретно автору вона його ростила. Зазвичай батьки якщо займаються дитиною, то це їх власні амбіції, тобто вони це в першу чергу роблять для себе, по своїх власних потребах
автор КартаБезКомиссий • 30 июля 2025
Ответ дляБезВзяток
А шо до неї готуватися? Зробив і все.
Та ні . Не просто так. Треба багато вправ робити на ноги ,щоб прооперували
Вся така шо куди там• 30 июля 2025
Ответ дляКартаБезКомиссий
Це взагалі справа чоловіка.Хай до нього дзвонить
автор КартаБезКомиссий • 30 июля 2025
Ответ длятянитолкайка
Втратив. Я не можу дитину на руки брати. В мене рецидив грижі і деформація двох стоп. Ускладнення остеохондроз. Вона не хоче займатися внучкою. Так і сказала що життя на соплі і слбні тратити не хоче
Точная копия плова• 30 июля 2025
Ответ дляКартаБезКомиссий
Я працюю. Чоловік в декреті. Чим допомогти?
Нехай замість чоловіка сидить з онуком, а чоловік вийде працювати і буде допомагати матері грошима
автор КартаБезКомиссий • 30 июля 2025
Ответ дляМлинці зі смайликом
Так,не розуміє. Каже ,що могла б в допомогти
автор КартаБезКомиссий • 30 июля 2025
Ответ дляСвоего не предлагать
Я свою сім´ю забезпечую повністю. Свекруха то не сім´я .
Малая еще та• 30 июля 2025
Ответ дляВ танке
В танке, вы ’в танке’!
Зачем юмор не понимаете, почему авторицу-тролицу кормите?
Яжбоматусяблін• 30 июля 2025
Ответ дляКартаБезКомиссий
Я. Чоловік не працює
Тоді допоможіть їй і подаруйте її синочка абсолютно безкоштовно
Млинці зі смайликом• 30 июля 2025
Ответ дляКартаБезКомиссий
А вы ей объяснили ситуацию? В ответ обиделась ? Если обиделась, то ее проблемы . Вы не должны
автор КартаБезКомиссий • 30 июля 2025
Ответ дляТочная копия плова
Свекруха гуляла і тусувала. Про сина згадала коли стала старіша
В танке• 30 июля 2025
Ответ дляМалая еще та
В танке, вы ’в танке’!
Ви вважаєте, що таких свекрух (і тещ) не буває?
Ок. Тоді я в танку
автор КартаБезКомиссий • 30 июля 2025
Ответ дляТочная копия плова
Та не хоче вона сидіти
БезВзяток• 30 июля 2025
Ответ дляКартаБезКомиссий
Сім’я! Вона скоро до вас переїде, будете і за нею доглядати, як обляже.
автор КартаБезКомиссий • 30 июля 2025
Ответ дляТочная копия плова
Їй пропонували. Щоб вона допомагала
автор КартаБезКомиссий • 30 июля 2025
Ответ дляБезВзяток
Я краще розведуся і житиму сама з дітьми ніж з свекрухою
Хома з пастою• 30 июля 2025
Ответ дляпразники не помню
Чоловіка вам хтось виростив?
Улица! Ей тоже помочь?🤣
Хома з пастою• 30 июля 2025
Ответ дляКартаБезКомиссий
Детьми!
БезВзяток• 30 июля 2025
Ответ дляКартаБезКомиссий
А хто чоловіка годуватиме? Ви шо?
Свекруха подасть на аліменти, все равно прийдеться годувати.
Своего не предлагать• 30 июля 2025
Ответ дляКартаБезКомиссий
Так муж пусть обеспечивает мать , это его долг
Хома з пастою• 30 июля 2025
Ответ дляКартаБезКомиссий
Я. Чоловік не працює
Бросайте его с детьми. Сломайте картину мира до конца.
Хи хи, ну ну• 30 июля 2025
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
20 лет назад это было много.
Это было много 35 лет назад
тянитолкайка• 30 июля 2025
Ответ дляКартаБезКомиссий
А как же грыжа?