КартаБезКомиссий• 30 июля 2025
Свекруха
Свекруха ображається,що я не допомагаю їй грошима. Смішна ,а нас двоє дітей,зйомне житло. Вона все життя потратила на гулянки,працювала за 4000 . А тепер коли почали їй за борги дзвонити,невістка допомагай . Не розумію чого вона розраховувала. Все життя гуляти,витрачати на себе кохану. А на старості діти допоможіть
Вітаміни косметика• 03 августа 2025
Ответ дляКартаБезКомиссий
Вона навіть не питає нічого за онучку
в мене така сама свекруня. онукам вже 15 та 8 м. ы мешка поряд. Тыльки через 15 рокыв вона допетрала що з мене користы для неъ нуль.