КартаБезКомиссий• 30 июля 2025
Свекруха
Свекруха ображається,що я не допомагаю їй грошима. Смішна ,а нас двоє дітей,зйомне житло. Вона все життя потратила на гулянки,працювала за 4000 . А тепер коли почали їй за борги дзвонити,невістка допомагай . Не розумію чого вона розраховувала. Все життя гуляти,витрачати на себе кохану. А на старості діти допоможіть
Зубачистка• 30 июля 2025
Муж в войну бросил работу чтоб жене пятки чесать? 80% населения знает что такое грыжи. Что вы там готовите к операции? Вы прям ужастик описываете.
Пахать мужу нужно было и оплачивать помощницу для вас. А теперь три копейки на все рты поделить не можете.
празники не помню• 30 июля 2025
Ответ дляБегущаяпо
Так що тепер?
Тепер нормально, коли дорослі діти допомагають батькам
TANYA 0 0 0 0• 30 июля 2025
Ответ дляКартаБезКомиссий
Я. Чоловік не працює
Автор, як варіант, нехай вона сидить з дитиною, чоловік на роботу. І всі задоволені. Але, якщо свекруха своїх дітей не гляділа, то чужих точно не буде.
А яку допомогу вона хоче? Купіть продуктів , ліків, оплатіть частково комуналку і все, є такі пенсіонери що їм скільки б грошей не було, то все одно не вистачить.
Бегущаяпо• 30 июля 2025
Ответ дляпразники не помню
Вона не допомагала,автор написала
Усміхайлик• 30 июля 2025
Автор, скажу так - ви нікому нічого не винні!
Зароблені гроші ви можете тратити на свій розсуд і забезпечувати когось чи ні це тільки ваш вибір і бажання.
Я теж майбутня свекруха, сина ростила сама і ніхто не допомагав, навіть рідні батьки, аліментів теж не платив колишній. Син вже дорослий і живе окремо з дівчиною, але у мене навіть думки не викикло щось у них попросити! Я ще питаю що треба їм, чи потрібна моя допомога?! А свекруха ще не в сильно похилому віці, то хай іде і працює!
Бджолина королева• 30 июля 2025
Ответ дляМісячне Сяйво
Все життя витрачала на себе кохану 4000
ще й гуляла на них... Чарівниця просто...
Гулять можно за счет других
Своего не предлагать• 30 июля 2025
Ответ дляКартаБезКомиссий
Ні. Не троляка
Она самая , или вам повезло с убогим муженьком
Непереможна• 30 июля 2025
Мах на мах - вона нянчиться з онуками, чоловік йде на роботу і він їй допомагає. Запропонуйте.
Вітаміни косметика• 30 июля 2025
автор я вас не розумію вона нянчити онуків не приходить як вона з вами спілкується? Навіщо трубку берете- вона телефонує- а ви слухавку чьоловіку-синуліку давайте. і усе питання закрито. моя мені не дзвонить- я даю слухавку у такому випадку чьоловіку або дітям своїм. Мені нерви дорожче мої
КартаБезКомиссий
• 30 июля 2025
Ответ дляХи хи, ну ну
А муж больше не может работать из-за вашей грыжи
Дитині 6 місяців
КартаБезКомиссий
• 30 июля 2025
Ответ дляХома з пастою
Класс! У нас тоже ИИ есть. Где вы работу нашли?
В сенсі?
КартаБезКомиссий
• 30 июля 2025
Ответ дляБегущаяпо
Тю,навіщо було народжувати?
Тому що це чоловіка ріднакровинка тепер
КартаБезКомиссий
• 30 июля 2025
Ответ дляНЛОша
Подработки искать. Все-таки мужчина, мог бы что-то придумать и взять ответственность
Він ходить до дідуся ремонт робити
Але ж не щодня
Бегущаяпо• 30 июля 2025
Ответ дляКартаБезКомиссий
Тому що це чоловіка ріднакровинка тепер
А перша дитина не від нього? Якби був ризик здоров´я, я б не народжувала
КартаБезКомиссий
• 30 июля 2025
Ответ дляЗубачистка
Операція буде на ногах
В мене вальгус обох ніг,права вже деформувалася . Будуть ставити імплант
КартаБезКомиссий
• 30 июля 2025
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
Вона хоче оплату всіх боргів
КартаБезКомиссий
• 30 июля 2025
Ответ дляНепереможна
Вона не хоче няньчити
КартаБезКомиссий
• 30 июля 2025
Ответ дляВітаміни косметика
Вона живе через вулицю інколи пересікаємося якйду в магазин
КартаБезКомиссий
• 30 июля 2025
Ответ дляБегущаяпо
Ні не від нього. Ми п´ять років жили е планували спільну дитину. Але так вийшло
Чоловік навіть казав ,що роби аборт якщо скаже лікар,але я побоялася
Бегущаяпо• 30 июля 2025
Ответ дляКартаБезКомиссий
Зрозуміло
Ви втомлена, працюєте на всіх і потребуєте відпочинку й лікування
Шліть усіх лісом
Зубачистка• 30 июля 2025
Ответ дляКартаБезКомиссий
Він і послав
Невестки, не радуйтесь, когда сыновья в угоду вам шлют матерей. В угоду другим обстоятельствам они легко пошлют и вас. Просто сейчас вы рулите, а дальше никто судьбы своей не знает.
Я не любила свою свекровь, но молчала, когда сын ей давал деньги на зубы, а она дочке и внучке их отдавала. Давал на коммуналку, а после ее смерти долги на квартире дикие.
Это его сыновий долг помочь матери. Выделите сумму и отдавайте ежемесячно. Вот на это она может рассчитыватт и все. Главное чтоб платеж регулярный.
Бегущаяпо• 30 июля 2025
Ответ дляЗубачистка
Вы странная
То есть, муж просырал деньги, а вы теперь дур делаете из других жен, умных, которые не позволяют своим мужьям такое.
А лучше бы на себя посмотрели
Зубачистка• 30 июля 2025
Ответ дляБегущаяпо
Вы странная
А лучше бы на себя посмотрели
О, как вам болит. Сидите умной. Главное потом от сына чтоб не прилетело.
А мне переживать нечего, у меня золотая невестка и прекрасный сын. Да и мы себе наскирдовали, чтоб не заглядывать никому в рот.
КартаБезКомиссий
• 30 июля 2025
Ответ дляЗубачистка
Та ні,правильно робить що шле її
Гуляла з всима підряд
Зубачистка• 30 июля 2025
Ответ дляКартаБезКомиссий
Та ні,правильно робить що шле її
Гуляла з всима підряд
А вы видели? Или вам бабки у подъезда рассказали? Гулящая понятие очень субъективное.
Бегущаяпо• 30 июля 2025
Ответ дляЗубачистка
Мне ничего не болит
Моей свекрови нет в живых, к сожалению
Но прошлую помню
И сына у меня нет
Вот и живите себе и не надейтесь, что женщина вашего сына будет ЗА помощь вам
Моей свекрови нет в живых, к сожалению
Но прошлую помню
И сына у меня нет
КартаБезКомиссий
• 31 июля 2025
Ответ дляЗубачистка
Ще коли ми познайомилися,вона за свого сина розказувала дуже негативно. І переконувала мене,щоб я за ввела собі коханця
Вітаміни косметика• 31 июля 2025
Ответ дляКартаБезКомиссий
морозьтеся - кажіть нема і все. Навіть якщо вона знає що є кошти- кажіть то мені на салон-хай лопне . З роками вона звикне що від вас грошей не отримаєш.
КартаБезКомиссий
• 31 июля 2025
Ответ дляВітаміни косметика
Вона навіть не питає нічого за онучку