ПАЦАНКА О• 30 июля 2025
Краса буває різна
Живе собі така людина і в вус не дує. Всим забезпечена. А а любий товар є свій покупець
Ananasprotivogaz• 30 июля 2025
Ох и жаба на морду. Красота то где? Живёт себе и живёт, всем пофиг, пока в темном коридоре не встретишь
Пишущаяся• 30 июля 2025
Я вибачаюсь, звісно некрасиво... але пригадався анекдот про лису дівчинку і бант, який як прибили, так і тримається. А тут цицьки, як приклеїли
Love_Love_Love_• 30 июля 2025
Чому ви поруч не виставили своє фото, наприклад, як жаб вигулюєте?
люблю_тортики• 30 июля 2025
З чого Ви взяли, що вона всім забезпечена? Ота лейба YSL на плетеній сумці викликає стільки ж питань, скільки й кваліфікація її пластичного хірурга…
Безлім на все• 30 июля 2025
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
такие смешные силикончики
Они у многих такие ))
Язвочка• 30 июля 2025
Ответ дляasjaua
Як каже мій дядько: викликайте мєнтів, тут цицьки вкрали!
дядько - хiрург?)
Мамкиня доця• 30 июля 2025
Ответ дляХристя в тiстi
Це мужик?
tak. Bloger-ka. Zhive dobre - monako, shmotky. Zgodna. Na kozhnyi tovar svii pokupets
Країна мрій• 30 июля 2025
Такі люди психічно неадекватні. Є такий психічний розлад, якій заважає бачити себе об´єктивно.
Цибулька зла• 30 июля 2025
Ну кому то же нравится покупать за бешеные деньжищи голых кошек, булли, орхидейных богомолов или там пауков птицеедов. Всякое уродливое мимими. Любят люди такое.
Экспертиза• 30 июля 2025
Жінка як жінка. Може, вона сама не зовсім задоволена, як зробили, хірурги попадаються різні. В одязі буде ефектно
Экспертиза• 30 июля 2025
Ответ дляЦибулька зла
Павук дуже гарний
Цибулька зла• 30 июля 2025
Ответ дляЭкспертиза
Павук дуже гарний
А орхидейный богомол вообще невероятный. И содержание как небольшая оземпишница потянет