Марічка• Изменено 30 июля 2025

Чоловік хоче, щоб я його хвалила постійно

Часто він сидить і відчуває себе не дохваленим, от щось там вдало сказав чи доповнив фразу ( це для прикладу) і сидить боже який я розумний, а я сиджу типу з посмішкою, як наче здивована, він такий а що, мене ніхто не хвалить, а повинні
І справа знаєте, не в тому що я не хочу чи не вмію хвалити, а в тому що коли я його нахвалюю без причини чи з причиною, він більше любить себе і стає як задавака. Не раз помічено

Коли мене цінують і хвалять, я не себе більше починаю любити, а людину яка хвалить, якось так
Чи є сенс? Чи я перегнула і такого не буває?
автор Марічка • 30 июля 2025
Ответ дляСамохвалова
В остальной зрелости как мужчины он какой?
Нормально
Працює, заробляє добре, виконує все що обіцяв
Але коли щось іде не так, ото там проявляється незадоволення, всі винні, всі придурки. З ним трохи як на стрьомі, все спокійно - ок, щось виходить з під контролю - ховайтесь і не попадайтесь під руку
автор Марічка • 30 июля 2025
Ответ дляСамохвалова
У меня нет проблем с похвалой. Почему возник ваш вопрос? Я люблю только ’снайперскую’ похвалу и комплименты.. потому меня хвалят очень вдумчиво, тонко, с глубоким смыслом и в точку.. просто бла-бла меня не волнует вообще - это для меня пустое... а вот если хвалят я в эйфории душевной... Для меня качество слов крайне важно, а не количество... те не голодная совсем...
Мені до речі відгукуються ваші слова, але так ще вміти треба, вдало похвалити і у точку
Можете привести приклад будь ласка
І от наприклад він купує щось, це класно, він це сам знає, я кажу, а він наче: так я знаю, гроші вмію заробляти, ще б це не класно було. Якось так і воно не додає бажання його хвалити за гроші і воно і так зрозуміла, ця похвала йому не потрібна, а потрібна схоже якась за дрібниці
Самохвалова• 30 июля 2025
Ответ дляМарічка
Нормально
Это называется НЕ держит эмоциональный всплекск = или морально незрелый или есть нарушения психологические. Не должен взрослый человек взрываться от шороха проблем. Когда все хорошо - мы все мягкие и пушистые, а мужчина проявляется в проблемах.. когда надо не сорваться, надо разобраться, надо брать на себя роль управления проблемой.. пробел тут? Вот оно и проявляется.. когда все хорошо то быть ’героем’ не сложно.. истеричка он у ВАс?
Тріль підпільний• 30 июля 2025
Плескайте в долоні,а по суті,не зустрічала такого,якась проблема є
Я така бойова• 30 июля 2025
Ответ дляМарічка
Можете привести приклад будь ласка
«Та ти не тільки гроші вмієш заробляти, пупсику» і по дупі так «хлясть» йому
автор Марічка • 30 июля 2025
Ответ дляСамохвалова
От про істерічку не скажу
Він наче навпаки не емоційний, у собі все переварює
Але те що не може контролювати ( затори, запізнення, поломки якісь) то бачу по ньому що злиться і тоді з ним просто морально не комфортно
Самохвалова• 30 июля 2025
Ответ дляМарічка
Можете привести приклад будь ласка
Переводите комплименты на себя
- ты угадал что я люблю
- ты сумел угодить МНЕ
- ты догадался что я хотела..
- ты можешь доставить мне радость...
- ты МЕНЯ порадовал..
реакция? Снова эгоизм или доволен что проявился как мужчина?
автор Марічка • 30 июля 2025
Ответ дляСамохвалова
Переводите комплименты на себя
- ты угадал что я люблю
- ты сумел угодить МНЕ
- ты догадался что я хотела..
- ты можешь доставить мне радость...
- ты МЕНЯ порадовал..
Треба спробувати)
Дякую)
Самохвалова• 30 июля 2025
Ответ дляМарічка
От про істерічку не скажу
Это его неумение держать эмоциональный импульс - незрелость. Те психика не дозрела до уровня мужчины в чем-то.. дело в том что даже инфантильные порой могут хорошо зарабатывать когда работа = любимое хобби. Но в остальном оставаться размазней и ’молочным сыночкой’ с которым в проблемах надо сначала спасать его... зато на работе он гуру и вах и только... Мужская зрелость она и проявляется в
- проблемах
- трудностях
- ограничениях
- стрессе
- когда все завалилось и надо выгребать
- когда нет денег/средств/помощи и ты должен проявиться...
Когда надо запихнуть свои эмоции и вырулить ситуацию.. - это зрелость
автор Марічка • 30 июля 2025
Ответ дляСамохвалова
- проблемах
- трудностях
- ограничениях
- стрессе
- когда все завалилось и надо выгребать
Він то вирулить завжди, але осад залишиться після його вирулювання. Він наче сам неспокійно себе відчуває якщо тут і зараз не може вирішити проблему, або щось трапляється на що він повпливати не може, наприклад ті ж прильоти, він сам збирає тварин по хаті, оре-матюкається, всі не так стоять, не там і він злиться у стресі, а не пригорне і скаже мені теж страшно, я тебе розумію
Тобто це до емоційної регуляції більше