Продавчиня кіз• Изменено 30 июля в 16:51
Автоцивілка меньше місяця можливо?
Тимчасово за кордоном, приїду на період до місяця на українських номерах в Україну. Страховик говорить, що мінімальний термін автоцивілки 6 міс. Чи можливо зменьшити вартість або розірвати договір після періоду фактичного перебування?
Продавчиня кіз
• 30 июля в 17:12
Ответ дляВообще не факт
Страхова каже ні, ви прийшли на порадницю)
Так і є, наче на то вона й порадниця). Страховий агент має інтерес заробити, хочу дізнатись досвід людей, які купують
Продавчиня кіз
• 30 июля в 17:13
Ответ дляТихоЯ
Приїжджайте без автівки, якщо хочете економії.
Дякую за цінну пораду