БЦАшка• 30 июля 2025
Ломить тіло
Не знаю, як описати, після трохи більших за звичні фізичних навантажень, ламає тіло. Це не крепатура, не біль конкретно в якіхось натружених м´язах, це наступного дня відчуття, немов починається хвороба, болить голова, якійсь ниючий біль в суглобах.
Колись це було після того, як цілий день на ногах побігала вверх-вниз по сходах.
Тепер, в 50, це, умовно 10000 кроків замість звичних 7000 без підйома висоти. Нормально, із задоволенням і без напрягу вчора прогулялася, сьогодні знов, як побита.