Наизнанку• 30 июля 2025

Навчання офлайн в Києві. Так чи ні.

Доброго вечора шановні порадниці! Прошу вашу думку. Дитина вступає в вуз, бакалавр, денна форма. Хоче вчитися виключно офлайн. Розглядає варіанти вузів на заході України, а останні дні хоче першим пріоритетом ставити вуз в Києві. Ми живемо в Дніпрі. В Дніпрі всі вузи крім медичного вчать студентів онлайн. Я дуже панікую відпускати дитину в Київ. Напишіть свої думки з цього приводу. П.с. У багатьох колег по роботі діти вступають в Київ, кажуть дитина так обрала, ми підтримуємо це рішення.
Ангел-предохранитель• 30 июля 2025
Ответ дляНаизнанку
Дякую, і такий варіант підійшов би
в них багато гуртожитків ,якщо можна обрати який саме то може і пощастить .Головне щоб дитина вступила.А в гуртожитку має бути укриття і будуть ганяти туди

БлинчикБезСметанки• 30 июля 2025
Ответ дляНаизнанку
Спочатку думала про гуртожиток, а тепер думаю може краще з кимось разом винаймати житло в районі поруч з метро
Спробуйте знайти норм житло. Не хрущевка, не на лук´янівці, не останній поверх, щоб поруч був чи паркінг чи метро. Може новобудову монолітну.
Брехушечка• 30 июля 2025
Ответ дляНаизнанку
Могилянка
Точно оффлайн?
У сотрудника дочка 1 курс закончила как то говорил, что через день учится
автор Наизнанку • 30 июля 2025
Ответ дляБрехушечка
Точно оффлайн?
Офлайн, так. Може то інша спеціальність через день.
ЯблокоРаздора• 30 июля 2025
Мої племінники в Києві офлайн, кожну тривогу ідуть в сховище в гуртожитку. Як пари, то в сховище в корпусі.
автор Наизнанку • 30 июля 2025
Ответ дляЯблокоРаздора
Дякую Вам за відповідь ❤️
Якось так і живу• 30 июля 2025
Моя дочь закончила первый курс Кпи. Мы из Харькова. У них смешанное обучение. 2 раза офлайн, 3 раза онлайн
Квітка Миру• 30 июля 2025
Ответ дляАнгел-предохранитель
моя поки в коледж ...всі 3 які розглядали працюють онлайн (навіть мед )
Який мед працює онлайн?
Ангел-предохранитель• 30 июля 2025
Ответ дляКвітка Миру
Який мед працює онлайн?