неДоПриличий• Изменено 30 июля 2025
Хто приймав антидепресант Венлафаксин? Я заплуталась
Спочатку лікар сказала купите дозування 37,5 мг, він іде в капсулах, проп´єте 7-10 днів. Потім купите 75 мг, він іде в таблетках.
Короче пропила я 10 днів початкову дозу. А далі у мене амнезія. Чи це по 2 капсули 75 мг вона призначила, чи це мається на увазі 2 капсули по 37,5 , а в дужках (75 мг) виходить.
Приймаю тиждень по 2 капсули по 75 вранці і ввечері і здається мені, що це не правильно. Якось скачок великий.
І взагалі не пам´ятаю чи треба вранці і ввечері,чи за один раз дві капсули.
Прийом платний , ходити заради цього питання недоречно, як і дзвонити в клініку, бо пройшло багато часу.
Фото надаю, допоможіть розібратися
неДоПриличий
• 30 июля 2025
А що тепер робити, я пила вранці і ввечері по 75. Тепер якось сходити поступово, чи просто пити вранці 1 шт?
неДоПриличий
• 30 июля 2025
Ответ дляPeppermint Winter
А у Вас не повышает давление этот препарат?
Ні
Не будь КакСвета• 30 июля 2025
Ответ длянеДоПриличий
Це таблетка, її можна ділити. Якщо боїтеся різко зменшувати, то беріть зранку 1 таблетку, а ввечері половинку чи четвертинку.
Peppermint Winter• 30 июля 2025
Ответ длянеДоПриличий
Через два тижні Ви повинні були після 75 перейти на 150
Рожки-да-ножки• 30 июля 2025
Ответ длянеДоПриличий
У меня муж постепенно снижал. По половинке, потом по четвертинке, потом через день, через 2 дня и т.д.
неДоПриличий
• 30 июля 2025
Ответ дляPeppermint Winter
Там немає такого. Спочатку 37,5 мг. А потім 75 мг
Peppermint Winter• 30 июля 2025
Якщо Вам норм, то пийте 2 р/д по 75, бо все рівно потім до 150 піднімати
неДоПриличий
• 30 июля 2025
Ответ дляPeppermint Winter
Це обов´язково піднімати до 150?
Peppermint Winter• 30 июля 2025
Ответ длянеДоПриличий
Я пила його, мені призначили одразу дозу 75 мг
неДоПриличий
• 30 июля 2025
Ответ дляPeppermint Winter
Мені як профілактику від мігрені
Peppermint Winter• 30 июля 2025
Ответ длянеДоПриличий
Це обов´язково піднімати до 150?
Практично всім так призначають
неДоПриличий
• 30 июля 2025
Ответ дляPeppermint Winter
Практично всім так призначають
Вранці і ввечері, чи за один прийом?
Peppermint Winter• 30 июля 2025
Ответ дляРожки-да-ножки
Это он сходил с препарата?
Peppermint Winter• 30 июля 2025
Ответ дляРожки-да-ножки
Ага
А автор же не сходить, а тільки заходить.
неДоПриличий
• 30 июля 2025
Ответ дляPeppermint Winter
А в інтернеті пишеться, що вранці і ввечері треба, якщо він не пролонгованої дії
Peppermint Winter• 30 июля 2025
Ответ длянеДоПриличий
Я пишу, як мені призначали.
Бачите Вам навіть з меншої дози було призначено. Тоді до лікаря Вашого.
неДоПриличий
• 30 июля 2025
Ответ дляPeppermint Winter
Я пишу, як мені призначали.
Підкажіть, а вас не нудило від нього? Я нічого не їм, схудла вже на 4,5 кг
ГонУрова дівка• 30 июля 2025
Ответ длянеДоПриличий
Вранці і ввечері, чи за один прийом?
Вранці 75 і ввечері 75
Нічна ненажера• 30 июля 2025
Ответ дляГугелП@лАмался
2 капсули по 37,5 за один прийом
Причому саме вранці. Венла може погіршувати сон, якщо ввечері
Нічна ненажера• 30 июля 2025
Ответ длянеДоПриличий
Як довго пили? Бо краще поступово, особливо цей препарат, якщо організм вже звик
ГонУрова дівка• 30 июля 2025
Ответ дляНічна ненажера
Судячи з усього не звик
Peppermint Winter• 30 июля 2025
Ответ длянеДоПриличий
Ні, не нудило, я відмінила, бо тиск стрибав на ньому і пульс теж. В кожного своє(