Носки на подтяжках• 30 июля в 22:54
Праска для волосся GA.MA, чи інша?
Згоріла моя праска для волосся. Вона в мене вже більше 15 років, дуже гарно служила мені. І падала і тонула.., але працювала. Праска була фірми GA.MA з турмаліновим покриттям. Волосся не сіклося від неї, але спрей-захист завжди використовую.
Тепер постає питання в новій. Чи такуж, з таким же покриттям.. Чи за ці роки вже мали б з´явитися якісь кращі, може... 🤔
У кого яка? Читаю є керамічне покриття, якесь антибактеріальне покриття Nano Silver, хто що знає, розкажіть, порекомендуйте, які + та -..