осень харашо• 31 июля в 00:34
У кого ламалась ПММ, зайдіть будь ласка?
Дівчата, доброї ночі.
Після 4 років використання вийшла з ладу посудомийка Арістон. Не з дешевих.
Перестала набирати воду, визвали майстра і виявили, що проблема з платою.
Ремонт 5-8 тис.
Гарантія на плату рік.
Вот сиджу читаю Гугл, що через 3 роки часто починаються поломки плати, тена, насосом і т.д.
І вот думаю зараз вкладу 8000, а через пару місяців тен вийде з ладу, потім насос і так далі.
Чи варто ремонтувати?
Хто ремонтував, Ви задоволені ремонтом?
Ремонт 5-8 тис.
Гарантія на плату рік.
Чи варто ремонтувати?
Хто ремонтував, Ви задоволені ремонтом?
Результат:
вже голосів:
29 (64.44%)
Інше
11 (24.44%)
Ремонтувала, потім довго працю
5 (11.11%)
Ремонтувала,потім знову поломк
осень харашо
• 31 июля в 00:36
Ответ дляMs. Iphone
Ремонтували через 4 роки. Рік пройшов, все ок
Дякую за відгук.
Ремонтували плату чи щось несерйозне?
Молчунья• 31 июля в 00:38
Другого мастера позовите. 8 тыс за плату? Он новую закажет и ли что. Что за цена такая
Ms. Iphone• 31 июля в 00:38
Ответ дляосень харашо
Дякую за відгук.
Ремонтували плату чи щось несерйозне?
Блін, я забула. Не плата точно, але її забирали, не просто ремонт на місці
осень харашо
• 31 июля в 00:40
Ответ дляМолчунья
Так нову.
Якщо ремонтувати цю, то 5000.
Но його фраза: потрібно ПММ забирати, так як майстер може попасти, в по факту попаяна не якісно.
Я офігєла від такого ремонту. Тому і прийняла рішення, що нову.
Ну і майстер явно буде інший, в не цей
Якщо ремонтувати цю, то 5000.
Ну і майстер явно буде інший, в не цей
осень харашо
• 31 июля в 00:40
Ответ дляПервоклашка Я
Смысл посудомойку за 12, ну максимум 16 чинить за 8 тысяч?
Вся про те ж
осень харашо
• 31 июля в 00:41
Ответ дляМолчунья
Спросите какая конкретно проблема
Помилка F15. Якийсь датчик чи поплавок вийшов з ладу і через це згоріла плата.
Первоклашка Я• 31 июля в 00:42
Ответ дляосень харашо
Вся про те ж
Что-то мне кажется, что он хочет нагреться на Вас. Позовите ещё одного мастера. Если это реально так дорого. То вкладывать в неё половину новой реально нет смысла.
Молчунья• 31 июля в 00:43
Ответ дляосень харашо
Так нову.
Якщо ремонтувати цю, то 5000.
Ну і майстер явно буде інший, в не цей
Якщо ремонтувати цю, то 5000.
Ну і майстер явно буде інший, в не цей
У меня муж занимался ремонтами раньше. Отремонтировать плату не может быть так дорого.
осень харашо
• 31 июля в 00:44
Ответ дляПервоклашка Я
Ох, це ж кожному за визов платити.
Цьому 700 грн, тепер ще іншому 700 заплати.. і немає гарантії, що не попадеться такий же нагріватєль
Железобетон• 31 июля в 00:46
Ответ дляосень харашо
Так нову.
Якщо ремонтувати цю, то 5000.
Ну і майстер явно буде інший, в не цей
Якщо ремонтувати цю, то 5000.
Ну і майстер явно буде інший, в не цей
Автор, сказав 5, а вийде, якщо пощастить 6-7тисяч, як не всі 8. Краще вже продайте цю на запчастини і купіть нову. В мене так було з ремонтом пралки. Жалію, що нову не купила
Молчунья• 31 июля в 00:47
Ответ дляосень харашо
Машинка чья? Случайно не рашинской сборки?
осень харашо
• 31 июля в 00:47
Ответ дляМолчунья
Капець.
Невже дійсно аферист?
Зараз все скажу• 31 июля в 00:48
У меня третья машинка бош, работают с 1998 года без одного ремонта! И даже самая первая еще работает 6а даче. Вторая сейчас у мамы. Моя работает с 2011 г.
осень харашо
• 31 июля в 00:48
Ответ дляЖелезобетон
Тому і створила тему, бо сумніви на рахунок ремонту за такі кошти
осень харашо
• 31 июля в 00:49
Ответ дляЗараз все скажу
Тому що те що робили колись і зараз це різна якість
Зараз все скажу• 31 июля в 00:50
Ответ дляосень харашо
Может быть. Но аристон и бош - тоже разное качество.
осень харашо
• 31 июля в 00:50
Ответ дляМолчунья
Не знаю.
осень харашо
• 31 июля в 00:51
Ответ дляЗараз все скажу
Згодна
Тут как тут• 31 июля в 00:51
У меня бош из дорогих.Как начала ломаться через 3 года после покупки, так и ремонтирую каждые пол года.Как ни одно, то другое.Каждый ремонт около 2-3тыс((
Железобетон• 31 июля в 00:51
Ответ дляосень харашо
Можливо він самий чесний. Мені самий перший майстер сказав, що ремонт пралки буде 5тис. Я знайшла тих, хто сказав ’від 3тисяч’. В результаті заплатила 5,5тис.
Молчунья• 31 июля в 00:51
Ответ дляосень харашо
Капець.
Невже дійсно аферист?
Та может и нет. Но попаять плату столько не стоит. Он её отдаст другому на ремонт тот за тысячу- полторы попаяет
осень харашо
• 31 июля в 00:52
Ответ дляМолчунья
А як знайти того спеца за 1000-1500?
осень харашо
• 31 июля в 00:54
Ответ дляТут как тут
Вище мені пишуть, що Арістон і Бош різна якість. Но як виявляється Бош також ломається
Железобетон• 31 июля в 00:55
Ответ дляосень харашо
А як знайти того спеца за 1000-1500?
Той спец вам порахує окремо ремонт плати, окремо виїзд до вас, окремо вивіз і доставку ПММ, потім там ще знайдеться що забилося, що треба почистити, що треба дозамовити... І в результаті заплатите ті ж самі 5-8тис
Молчунья• 31 июля в 00:56
Ответ дляосень харашо
Не знаю.
У меня стиралка индезит их была. Млять шо в ней только не ломалось. Лет через 5 после очередного ремонта муж продал её Поэтому и спрашиваю чья сборка. Проще будет новую купить
осень харашо
• 31 июля в 00:57
Ответ дляТут как тут
І тут стає питання чи варто переплачувати зараз при купівлі нової?
Я свою в 2021 році купила за 16 тис.
Були на той час і по 8000.
Тепер думаю може взяти в цей раз дешеву?
Я свою в 2021 році купила за 16 тис.
Були на той час і по 8000.
Железобетон• 31 июля в 01:01
Ответ дляосень харашо
Я свою в 2021 році купила за 16 тис.
Були на той час і по 8000.
Я свою в 2021 році купила за 16 тис.
Були на той час і по 8000.
Спробуйте Toshiba. Вони дешевші за Бош, але якість хороша