осень харашо• 31 июля в 00:34

У кого ламалась ПММ, зайдіть будь ласка?

Дівчата, доброї ночі.
Після 4 років використання вийшла з ладу посудомийка Арістон. Не з дешевих.
Перестала набирати воду, визвали майстра і виявили, що проблема з платою.
Ремонт 5-8 тис.
Гарантія на плату рік.
Вот сиджу читаю Гугл, що через 3 роки часто починаються поломки плати, тена, насосом і т.д.
І вот думаю зараз вкладу 8000, а через пару місяців тен вийде з ладу, потім насос і так далі.
Чи варто ремонтувати?
Хто ремонтував, Ви задоволені ремонтом?
Результат:
вже голосів: 45
29 (64.44%) Інше
11 (24.44%) Ремонтувала, потім довго працю
5 (11.11%) Ремонтувала,потім знову поломк
автор осень харашо • 31 июля в 09:19
Ответ дляСиреневенькая
Міняли плату в духовці, я замовила , чоловік поставив, вдвічі дешевше, ніж майстри. Вже 2 роки, все працює. Поломка була через 2 роки після покупки.
Дякую за відгук.
Читаю, що зараз плату роблять пустою , яку потрібно буде перепросити під модель ППМ.
Якби просто зняв і вставив, то так, можна було б.
В так, все складніше нажаль
Пиу!Пиу!• 31 июля в 09:32
хотпоінт, ремонтували через 6-8 років (зносився мотор), миє раз-два в день, рік все норм. Перші майстри хотіли інше ремонтувати... другі швидко замінили (3 т.грн) і все ок, вже рік після того
автор осень харашо • 31 июля в 09:37
Ответ дляПиу!Пиу!
У мене також хотпоінт.
А що ремонтували? Плату чи щось інше?
Пиу!Пиу!• 31 июля в 09:40
Ответ дляосень харашо
У мене також хотпоінт.
А що ремонтували? Плату чи щось інше?
Здається перші думали що то плата (незавершувала процес миття, не завжди воду хотіла зливати), а другі сказали що то мотор зносився і як тільки поставили новий - одразу все запрацювало. Але працює вона реально по два рази на день, модель подобається, тому вирішила спробувати поремонтувати.
Сиреневенькая• 31 июля в 10:02
Ответ дляосень харашо
Дякую за відгук.
В так, все складніше нажаль
Я брала у Польщі , у магазині запчастин, може це майстри щось лукавлять. Поляки питали серійні номери , запропонували плату, я викупила і все. Зараз пошукаю той магазин
графиняВишенка• 31 июля в 10:15
Ответ дляПопельшка
Извините автор. Но машинку надо покупать только бош или Сименс, это как Феррари и Шкода. Бош и Сименс (одна начинка, разный дизайн)- это короли ПММ, тоже самое касается стиральных машин.
Ви дуже-дуже відстали.
графиняВишенка• 31 июля в 10:17
Ответ дляЛокшина на вухах
Ой автор, да не ведитесь вы на этот бош, почитайте у них та м проблема с нагревмтелем, если выйдет из строя пипец как дорого, а он там как то неудачно расположен и они не меняют его никак. Те не улучшают технологтю.
Я когда выбирала посудомойку, тоже все говроили бош, бош. Но мне нужно было отдтльно стоящую, выбор невелик. Если встроенная, выбирайте не хочу. Почитайте.
Про луч да, обязательно.
Ютюб вам в помощь.
Майстер говорив ще 6 років тому -тільки не бош беріть, бо будети уожні 3-4 роки міняти, вони так заточені,що в них щось там летмть, і легше нову купувати ніж ремонтувати.
Крем для арбуза• 31 июля в 10:27
Zanussi. Років 15 вже працює, але не щодня
Первая ласточка инфляции• 31 июля в 11:43
Ответ дляЗараз все скажу
Может быть. Но аристон и бош - тоже разное качество.
Ттт, в мене арістон пралка вже десятий рік працює без нарікань
Молчунья• 31 июля в 12:06
Ответ дляСиреневенькая
Вот они специально так делают чтоб на 2 года хватало. Гарантия закончилась и милости просим в наш сервисный центр.
Амелі на мілені• 31 июля в 15:57
Ответ дляосень харашо
З якого міста Ваш батько?
Якщо Київ, поділіться контактами будь ласка
Ні нажаль. Не київ
автор осень харашо • 31 июля в 17:16
Ответ дляАмелі на мілені
Ні нажаль. Не київ
А якщо новою поштою відправимо?
Боюся уже тих горе майстрів
Буду дуже вдячна, якщо допоможете
Амелі на мілені• 31 июля в 17:22
Ответ дляосень харашо
А якщо новою поштою відправимо?
Боюся уже тих горе майстрів
Буду дуже вдячна, якщо допоможете
Він нажаль не займається ремонтом так постійно. Це як хобі. І ще більше обладнання промислове.
Спробуйте розібратись самі. Хоча б на форумах. Можливо це дійсно тільки плата в такому випадку. Бо я не уявляю собі пересилку ПММ, ії отримання та відправку обратно.
автор осень харашо • 31 июля в 17:39
Ответ дляАмелі на мілені
Я думала лише плату відправити
Звісно помудомийку відправляти це безумство.
Амелі на мілені• 31 июля в 17:43
Ответ дляосень харашо
Я думала лише плату відправити
Так це може бути не плата зовсім. Почитайте мою історію з індукцією. Мені казали плата а виявилось оголився один контакт і воно вимикалось. Плата ні до чого виявилось.