Викликаю на дебати• 31 июля 2025
Ремонт в квартирі новобудова
Ціни космос..сьогодні сестра розповідала, що роблять ремонт в квартирі...і мене це не здивувала, оскільки ціни на продукти теж полізли в гору добре. Наприклад плитка керамограніт 1000 грн...душова 16 тис...клей на плитку мішок коштує 650 грн... поки зробиться ремонт то офонаріти можна...ще дійсно половино квартири вийде. Ціна за 1 кв.метр майстру без матеріалів виходить 200дол..це норм ціна?
Результат:
вже голосів:
36 (61.02%)
Норм ціна
23 (38.98%)
Дорого
Глаза_в_3_карата• 31 июля 2025
Ответ дляЯ не в теме
Скільки приблизно вийде ремонт в новобудові під здачу , 1 км квартира , Київ? Думаю починати ремонт чи ні? В 20 тис дол вкладуся з технікою і меблями ?
а площа яка?
Теоретично, якщо купувати все найдешевше, то можна мабуть.
Глаза_в_3_карата• 31 июля 2025
Ответ длябибизяна
Дивує, що хтось довгостроково орендує за 1000 однокімнатну. Одне діло коли на сезон, а коли на рік чи більше, дивує.
Але красіво жить не запрєтіш)))
ми здавали за 700-800 1кім. Це новобудова в центрі міста. Знімали завжди молоді пари. Звісно, вони в будь-який момент могли б купити ’хоч і маленьку, але свою’, але не бачили в цьому потреби.
Останній орендар - молодий хлопець з айті. Він сказав, що вони ще не визначились, де хочуть жити, і не бачать сенсу прив´язувати себе квартирами.
Кондуктор трамвая• 31 июля 2025
Ответ дляЯ не в теме
Вкладаюсь в бюджет 800 000 грн на 44 м.кв.
Ремонт, меблі і техніка
Але ремонт багато чого робимо самі, матеріали купуємо на складах, плитка акційна по 300 та 500 грн
Ремонт, меблі і техніка
Дякую_аж_підскакую• 31 июля 2025
Читаю всіх і офігіваю. Планується ремонт восени в новобудові. Відклали на нього 6 тис у.є , хоч би на санвузли та кухню вистачило. Кімнати вже будемо самі клеїти, стелити
Кондуктор трамвая• 31 июля 2025
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Раджу Вам дивитись відео на на ютубі як вкладати плитку і шпаклювати стіни.
Це все можна зробити самостійно і досить якісно (при наявності інструменту)
Я ось вчора почала плитку вкладати в коридорі)
Пацелуйнитуда• 31 июля 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
На хорошу якісну комфортну нерухомість попит є завжди
З однушки не зробиш трьошку, як її не крути.
Пацелуйнитуда• 31 июля 2025
Ответ длябибизяна
Але красіво жить не запрєтіш)))
Ума в людей немає, а понтів вище криші.
Кондуктор трамвая• 31 июля 2025
Ответ дляПацелуйнитуда
Не всім трьошки потрібні)
Мене влаштовує формат - окрема спальня, і кухня вітальня, новий будинок біля метро та низький поверх
Последний вагон• 31 июля 2025
когда мы делали ремонт в новой квартире 10 лет назад, то нам прораб сказал, что ремонт, мебель и техника - это плюс еще одна стоимость квартиры. Мы сначала посмеялись, типа та ну, куда так дорого. А в итоге так и вышло
Сизоока бестія• 31 июля 2025
Ответ дляНеВРотик
Это очень дешевая цена. Всегда норм ценой считалось 350 дол за квадрат. Если дешевле то это очень плохие материалы. Все что выше 500 это уже премиум материалы
Так це без матеріалів
Сизоока бестія• 31 июля 2025
Ответ дляЯ не в теме
Ні, якщо нормальний ремонт
Кондуктор трамвая• 31 июля 2025
Ответ дляСизоока бестія
Ні, якщо нормальний ремонт
А що включає цей нормальний ремонт?
Що Ви маєте на увазі?
Сизоока бестія• 31 июля 2025
Ответ дляКондуктор трамвая
А що включає цей нормальний ремонт?
Що Ви маєте на увазі?
Керамограніт не самий дешевий, не ламінат, а кварцвініл, як мінімум. Стіни під покраску чи декоративну штукатурку, унітаз з інсталяцією, душ в будівельному виконанні, тепла підлога хоча б місцями, вбудовані меблі по інд.замовленню, вбудована техніка...
Кондуктор трамвая• 31 июля 2025
Ответ дляСизоока бестія
В мене практично все так і є
Плюс два телевізори смарт, вбудована техніка, пральна машина, сушильна, посудомийка, двері прихованого монтажу, стеля гіпсокартон
800 000 грн
Сизоока бестія• 31 июля 2025
Ответ дляКондуктор трамвая
В мене практично все так і є
800 000 грн
І все самі робили?
Кондуктор трамвая• 31 июля 2025
Ответ дляСизоока бестія
І все самі робили?
Не все, сантехніку робив майстер
Сизоока бестія• 31 июля 2025
Ответ дляКондуктор трамвая
Не все, сантехніку робив майстер
Якби все робили майстри, було б значно дорожче
Кондуктор трамвая• 31 июля 2025
Ответ дляСизоока бестія
Ну, плюс 5-8 тис $ було б
Сизоока бестія• 31 июля 2025
Ответ дляКондуктор трамвая
Ну, плюс 5-8 тис $ було б
Так. І автор того посту вже точно не вклалась би.
А що буде на відкосах вхідних дверей?
Кондуктор трамвая• 31 июля 2025
Ответ дляСизоока бестія
А що буде на відкосах вхідних дверей?
Відкоси будуть пошпакльовані і пофарбовані, цього буде достатньо
Ще класні підвіконня з керамограніту зробила
Взагалі роботи з плиткою мені дуже подобаються)
Сизоока бестія• 31 июля 2025
Ответ дляКондуктор трамвая
А не хочете лиштвою з доборами закрити? Набагато практичніше за покраску.
Кухню вже замовили? Дорого обійшлась?
Кондуктор трамвая• 31 июля 2025
Ответ дляСизоока бестія
Кухню вже замовили? Дорого обійшлась?
Ні, в мене двері прихованого монтажу і лиштва на вхідних не буде мечитись)
Кухню будемо замовляти порізку і поклейку на Віяр, я зробила проект в скетчапі, а чоловік вже сам збере, так само і шафи і тумби в ванну
Сизоока бестія• 31 июля 2025
Ответ дляКондуктор трамвая
А якщо добори і лдсп чи мдф на стіну? Просто фарбування на відкосах - така собі ідея...
Кондуктор трамвая• 31 июля 2025
Ответ дляСизоока бестія
Пофарбувати - це найкраща ідея)
Сизоока бестія• 31 июля 2025
Ответ дляКондуктор трамвая
Пофарбувати - це найкраща ідея)
Не погоджусь) гірше тільки шпалери в тій ділянці
Кондуктор трамвая• 31 июля 2025
Ответ дляСизоока бестія
Берете гарну миючу фарбу - і немає проблем!
Сизоока бестія• 31 июля 2025
Ответ дляКондуктор трамвая
А сколи на кутах? В мене просто був такий варіант. Тепер ніколи.
Кондуктор трамвая• 31 июля 2025
Ответ дляСизоока бестія
На кутах стоять перфоровані котики, вкриті якісною шпаклівкою, і нічого не сколюється